• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olmonty
  • Miastko +20 km
  • Krasice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Nysa

(7)
  • Wyremontowane, komfortowe i wyposażone mieszkanie
    1 / 14
    Wyremontowane, komfortowe i wyposażone mieszkanie

    Nysa

    • 419 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nieruchomość znajduje się w Nysie przy ul. Al. Wojska Polskiego w budynku wielorodzinnym na trzecim piętrze. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, drugiej sypialni, kuchni, łaz...

  • Mieszkanie W Centrum Nysy Dla Studentów. DOSTĘPNE OD ZARAZ !
    1 / 3
    Mieszkanie W Centrum Nysy Dla Studentów. DOSTĘPNE OD ZARAZ !

    Nysa

    • 1 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie W Centrulm Nysy Dla Studentów Dostępne Od Zaraz!!!!!!!! Usytuowane przy Parku Miejskim, w pobliżu sklep spożywczy i piekarnia, darmowy parking, 0,5 km. Do uczelni. Ideal...

  • Przestronne mieszkanie obok parku w centrum
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie obok parku w centrum

    Nysa

    • 415 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 83,49 m², zlokalizowane w jednej z najlepszych części Nysy – przy ul. Karola Marcinkowskiego. To miejsce łączy w sobie...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Nysy

    Nysa » ul. Marcinkowskiego

    • 380 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Nysy – ul. Marcinkowskiego. Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość – przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,82 m², położon...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nysa

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nysa

    • 459 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nysa

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 9
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 490 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Nyska

    • 255 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam mieszkanie w centrum Prudnika
    1 / 4
    sprzedam mieszkanie w centrum Prudnika

    Prudnik

    • 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie Prudnik ul. Piastowska 23, I piętro Powierzchnia- ok. 80 m2, Liczba pokoi 3, łazienki -1, przedpokój -2 Do mieszkania przynależny jest strych, komórka oraz...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż

    Otmuchów

    • 380 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie umeblowane położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 500 metrów od jeziora. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę oraz...

  • Mieszkanie na sprzedaż M107
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż M107

    Niemodlin

    • 439 810 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w cichej okolicy Niemodlinie na nowo powstającym osiedlu bloków przy ul. Chopina. Ekologiczne i wygodn...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Paczkowie
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie w Paczkowie

    Paczków

    • 230 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w urokliwej miejscowości Paczków, w powiecie powiat nyski, województwie województwo opolskie. Podstawow...