• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania pod klucz Bydgoszcz

(11)
  • Mieszkanie Bydgoszcz Fordon rynek pierwotny ul. Przyjaciół

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Przyjaciół

    • 994 262 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 12 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Gotowa inwestycja - pakiet 3 mieszkań z pewnym zwrotemNa sprzedaż atrakcyjny pakiet inwestycyjny obejmujący 3 niezależne mieszkania znajdujące się na jednej księdze wieczystej - id...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Fordon rynek pierwotny ul. Fordońska

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Fordońska

    • 419 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!IDEALNE POD NAJEM DLA PARY LUB STUDENTÓW! ATUTY:- pełne wyposażenie!- klimatyzacja!- nowe budownictwo!- balkon!- budynek z windą!- zakup bez PCC!CHA...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Bartodzieje rynek pierwotny ul. Gajowa

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 889 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!! MIESZKANIE URZĄDZONE POD KLUCZ - GOTOWE DO WPORWADZENIA !!!! 75M2 3 POKOJE 6 PIĘTRO NOWOCZESNE- BARTODZIEJE !!ATUTY:- wykończone pod kl...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska rynek pierwotny ul. Wojska Polski...

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Wojska Polskiego

    • 819 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!! MIESZKANIE URZĄDZONE POD KLUCZ - GOTOWE DO WPORWADZENIA !!!! 71M2 4 POKOJE 2 PIĘTRO W NOWOCZESNYM OBIEKCIE - KAPUŚCISKA !!ATUTY:- wykoń...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Wojska Polskiego

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Wojska Polskiego

    • 819 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Bydgoszcz Fordon ul. Produkcyjna

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Produkcyjna

    • 759 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Luksusowe 3 pokoje w Fordonie 65,5 m2 - Klimatyzacja & Kominek!To idealna propozycja dla osób szukających wnętrza „pod klucz” - pachnącego nowością, w pełni wyposażonego i wykończo...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Wojska Polskiego

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Wojska Polskiego

    • 595 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!! MIESZKANIE URZĄDZONE POD KLUCZ - GOTOWE DO WPORWADZENIA !!!! 53M2 2 POKOJE 1 PIĘTRO W NOWOCZESNYM OBIEKCIE - KAPUŚCISKA !!ATUTY:- wykoń...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Fordon ul. Produkcyjna

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Produkcyjna

    • 669 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Stylowe M-4 54,5 m2 Garderoba & Klimatyzacja -Stary FordonNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, zlokalizowane w nowym bloku na 3 piętrze w Fordonie. Wnętrze zost...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Bydgoszcz Wyżyny ul. Ogrody

    Bydgoszcz » Wyżyny » ul. Ogrody

    • 299 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    !! Kawalerka  32 m2!! Wyżyny !! Pod klucz!!ATUTY:- dobrze skomunikowane, ścisłe centrum!- mieszkanie  ze sprzętami AGD!- po generalnym remoncie!CHARAKTERYSTYKA:Kawalerka 32 m2 usyt...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Nowy Fordon ul. Akademicka

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Akademicka

    • 596 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje wykończone pod klucz z miejscem w hali ATUTY:- możliwość wyboru wykończenia pod klucz- ustawny rozkład salon z aneksem + 2 sypialnie- miejsca parkingowe w hali garażowej w...

  • Mieszkanie deweloperskie bez PCC Centrum
    1 / 2
    Mieszkanie deweloperskie bez PCC Centrum

    Bydgoszcz

    • 580 250 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 159 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie 3-pokojowe 52,31 m² z rynku pierwotnego, zlokalizowane w centrum Bydgoszczy. Brak podatku PCC oraz brak prowizji od kupującego. Ofe...