• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Dąbrowa Górnicza

(3)
  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Reden, ul. Adamieckiego
    Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Reden, ul. Adamieckiego

    Dąbrowa Górnicza

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 2 o powierzchni 50 m². Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju i  położone na czw...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Gołonóg, Kościelna
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Gołonóg, Kościelna

    Dąbrowa Górnicza

    • 349 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !Mieszkanie bezczynszowe do własnej aranżacji! Dąbrowa Górnicza Górka Gołonoska ul. Kościelna. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 100,29m2, składa się z dwóch samodzielnych po...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 324 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Słoneczne mieszkanie z jasną kuchnią

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam mieszkanie własnościowe, dwupokojowe po remoncie w Będzinie. Cena do negocjacji. Pow. całkowita 52,41 m2 , usytuowane w bloku po niedawnej termomode...

  • Mieszkanie Czeladź Piaski ul. WSTRZYMANA

    Czeladź

    • 690 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Mieszkanie bezczynszowe, połowa budynku wolnostojącego. Parter, piętro, poddasze z osobnym wejściem. Piwnica, ogródek. w bardzo dobrej lokalizacji Czeladzi, w bliskiej...

  • Sprzedam mieszkanie własnościowe w Będzinie

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe po remoncie o powierzchni 52,41m2. W bloku po termomodernizacji. Mieszkanie z jasną kuchnią, osobno WC, łazienka, ogrzewanie miejskie, balkon. Cich...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec » Zagórze

    • 245 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe po remoncie w Będzinie o pow. całkowitej 52,41m2 . W bloku po termomodernizacji. Mieszkanie z jasną kuchnią, osobno wc i łazienka...

  • Przestronne mieszkanie 42m2

    Sosnowiec

    • 280 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry mam do sprzedania mieszkanie 42m2 w Sosnowcu, os. Milowice. Mieszkanie znajduje się na parterze. W mieszkaniu znajduje się salon, pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój...

  • Mieszkanie Sosnowiec ul. Braci Mieroszewskich

    Sosnowiec » ul. Mieroszewskich

    • 220 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 22,98 m2 w Sosnowcu w dzielnicy Zagórze przy ul. Braci Mieroszewskich Lokal mieszkalny mieści się na pierwszym piętrze w cztero...

  • 3 pokojowe mieszkanie 80m2 po remoncie w kamienicy
    3 pokojowe mieszkanie 80m2 po remoncie w kamienicy

    Sosnowiec

    • 2 999 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy w Sosnowcu przy ulicy Orląt Lwowskich 23. Wymienione okna, wyposażona kuchnia, mieszkanie po remoncie. Gotowe do wynajęcia. Na par...

  • Mieszkanie, 85,75 m², Będzin
    1 / 13
    Mieszkanie, 85,75 m², Będzin

    Sosnowiec

    • 649 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    --- PODDASZE --- 3POKOJE --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 85,75m2 usytuowane na PODDASZ...

  • Mieszkanie, 80,47 m², Będzin
    1 / 12
    Mieszkanie, 80,47 m², Będzin

    Sosnowiec

    • 659 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    --- PIĘTRO DOMU --- 4POKOJE --- BALKON--- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o pow. 80,47m2 usytuowa...

  • Mieszkanie, 89,37 m², Będzin
    1 / 10
    Mieszkanie, 89,37 m², Będzin

    Sosnowiec

    • 739 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    --- PARTER DOMU --- 3POKOJE --- TARAS --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 89,37m2 usytuowa...

  • Sprzedam mieszkanie 50,72 m2
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie 50,72 m2

    Sosnowiec

    • 399 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Sosnowcu na ul. Gwiezdnej, o powierzchni 50,72 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze sześciopiętrowego...