• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zgierzem

(618)
  • Mała kawalerka do wprowadzenia na Górnej
    1 / 7
    Mała kawalerka do wprowadzenia na Górnej

    Łódź

    • 23 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 1 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prywatna kamienica ( łódź) Kawalerka: Pokój z małą kuchnią, łazienką (ok20m) Ul. Rzgowska ok. Białego kościoła, Ip. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia. Mała kameralna kamienica...

  • 2 pokoje do odnowienia na Bałutach
    1 / 7
    2 pokoje do odnowienia na Bałutach

    Łódź

    • 30 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prywatna Kamienica , Łódż, ul. Bałucki Rynek, IIp. 2 rozkładowe pokoje (45m) do odnowienia po poprzednich lokatorach. Mieszkanie niedawno przeszło remont generalny, wymieniono wsz...

  • Sprzedam mikro kawalerke 14m2
    Sprzedam mikro kawalerke 14m2

    Łódź

    • 135 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 9 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mam do sprzedania mikro kawalerke ok 14m2, znajdującą się na drugim piętrze. Lewa oficyna. Brama zamykana na pilota. Klatka zamykana (Nowe przeszklone do połowy drzwi). Domofon. Da...

  • 2-pokojowe do re na Górnej - Długoterminowy odroczony czynsz
    1 / 6
    2-pokojowe do re na Górnej - Długoterminowy odroczony czynsz

    Łódź

    • 24 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2- pokojowe (45m) do kapitalnego remontu. Do wymiany okna, drzwi, instalacje itp. Ogrzewanie elektryczne, węglowe lub kominkowe. Na okres remontu tj. do 1 roku najemca...

  • Mieszkanie M-5 własnościowe spółdzielcze z KW Bezpośrednio
    1 / 16
    Mieszkanie M-5 własnościowe spółdzielcze z KW Bezpośrednio

    Łódź

    • 700 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam bezpośrednio M-5, Łódź Chojny, ul. Sczanieckiej 19. Więcej informacji pod 6+0+5+9+7+9+5+2+2. Cena 700000zł.

  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaz
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaz

    Łódź

    • 450 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnia , lazienka z osobna toaleta . Calkowicie wykonczone ,gotowe do zamieszkania . W calym mieszkaniu sa drewniane podlogi , W kuchni glazura na sciana...

  • Sprzedam kawalerkę na Teofilowie z balkonem
    1 / 10
    Sprzedam kawalerkę na Teofilowie z balkonem

    Łódź

    • 195 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 24m2 w bloku, IV piętro z balkonem w dobrej lokalizacji na Teofilowie. Nieruchomość składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki z WC. Mieszkanie z duży...

  • Udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego

    Łódź

    • 19 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk, którym jest Paweł Wróblewski, obwieszcza, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki – udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 4 stanowiącego odrębną nieruchomoś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka na Pomorskiej - Idealne na Wynajem
    Kawalerka na Pomorskiej - Idealne na Wynajem

    Łódź

    • 129 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Na sprzedaż kawalerka w znakomitej lokalizacji przy Pomorskiej 44. Metraż: 18 m² Cena: 129 000 zł Stan: do generalnego remontu Ogrzewanie: miejskie Budynek: kamienica Czynsz: nisk...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Rąbieńska

    Łódź » Polesie » ul. Rąbieńska

    • 915 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam na nowo wybudowane apartamenty na Polesiu. Jest to 8 budynków jednorodzinnych, dwulokalowych- połączonych ze sobą tylko dachem. Po między lokalami są podwójne ściany a mi...

  • 2 pokojowe mieszkanie obok Uniwersytetów! OKAZJ
    1 / 5
    2 pokojowe mieszkanie obok Uniwersytetów! OKAZJ

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Najważniejsze informacje • adres: ul. Stefana Jaracza 102/104 • metraż: 38 m² • balkon • liczba pokoi: 2 • piętro: 2 • świetna lokalizacja pod wynajem, kilka minut do uczelni • mie...

  • 1 pok+k. 21 m2,Centrum, umowa na czas nieokreślony-22 tys.zł
    1 / 10
    1 pok+k. 21 m2,Centrum, umowa na czas nieokreślony-22 tys.zł

    Łódź

    • 22 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 1 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie niewłasnościowe w prywatnej kamienicy ok. ul. Jaracza -Śródmieście. Domofon, zadbana kamienica, zamykane podwórko, czysta klatka schodowa. 1 pokój z obniżonym sufitem +...

  • Nowoczesne mieszkanie ulica 6-go Sierpnia | garaż

    Łódź » ul. Sierpnia

    • 530 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Nowoczesne mieszkanie w sercu Łodzi – ul. 6-go Sierpnia | 44 m² | 2 piętro | miejsce parkingoweNa sprzedaż oferuję jasne i funkcj...

  • Nowe mieszkanie ul. Pomorska | 53m2 | VI p.

    Łódź » ul. Pomorska

    • 570 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Apartamenty Prestige, ul. Pomorska 45B – nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w ŚródmieściuNa sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,07 m², zloka...

  • Dwupoziomowe 122 m² | 4 pokoje | Retkinia + garaż
    1 / 16
    Dwupoziomowe 122 m² | 4 pokoje | Retkinia + garaż

    Łódź

    • 999 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 122,49 m², zlokalizowane na 3 i 4 piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Armii Krajowej na Retkini. Idealne dla młodej rodziny cen...

  • Okazja !!! kawalerka w kamienicy - blisko UM

    Łódź

    • 199 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 9 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe studio o powierzchni 22,33 m², zlokalizowane w Łodzi przy Uniwersytecie Medycznym — idealne...

  • Mieszkanie, 38,77 m², Łódź

    Łódź

    • 25 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Katarzyny Ryżejno posiada na sprzedaż z wolnej ręki – udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 4 stanowiącego odrębną nieruchomość, o pow. użytk...

  • M3 Super Lokalizacja Radiostacja Śródmieście, Bezpośrednio
    1 / 4
    M3 Super Lokalizacja Radiostacja Śródmieście, Bezpośrednio

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokoje ok. 15 m2 i 11 m2 nie przechodnie, Osobna kuchnia widna z oknami , Łazienka z wc. Wejścia do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju. Balkon duży. Ciche bo ni...

  • Mieszkanie 43,19m2
    1 / 12
    Mieszkanie 43,19m2

    Łódź

    • 430 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie własnościowe 2 pokojowe o powierzchni 43,19 m2 w bardzo cichej i doskonałej lokalizacji przy ulicy Strycharskiej w Łodzi. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Rewolucji 1905 R.

    Łódź » Śródmieście » ul. Rewolucji 1905 r.

    • 649 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 6 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Rewolucji 1905 r. 25Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96 m² w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łodzi -...