• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zgierzem

(618)
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Telefoniczna

    Łódź » Śródmieście » ul. Telefoniczna

    • 2 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia bardzo ładne rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze apartamentowca przy ulicy Telefonicznej (Pomorska Park) Teren zamknięty, monitorowany. Mieszkanie w pełni...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Stefana Kopcińskiego

    Łódź » Śródmieście » ul. Kopcińskiego

    • 2 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze apartamentowca przy ulicy Kopcińskiego 15. Budynek z windą. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone (także pie...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Narutowicza

    Łódź » Śródmieście » ul. Narutowicza

    • 1 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia duże (58M2) 2 pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze bloku z cegły przy ulicy Narutowicza 51. Doskonała lokalizacja w centrum miasta. Mieszkanie z balkonem, umeblow...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Tatrzańska

    Łódź » Widzew » ul. Tatrzańska

    • 700 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia lub zakupu ładne przestronne 3 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze w bloku z windą przy ulicy Tatrzańskiej 111. Teren ogrodzony, monitorowany. Apartament z dużym balkon...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Tatrzańska

    Łódź » Górna » ul. Tatrzańska

    • 1 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze wieżowca przy ulicy Tatrzańskiej 37. Mieszkanie z balkonem, nieumeblowane. Kuchnia i łazienka są wyposażone. Opłaty: 11...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Zespołowa

    Łódź » Górna » ul. Zespołowa

    • 600 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży duże wygodne mieszkanie 5 pokojowe na 3 piętrze bloku przy ulicy Zespołowej. Duży 24 m2 taras z wejściem z 2 pokoi + mniejszy balkon 5m2. Salon, pokój średni połączo...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Rewolucji 1905 r.

    Łódź » Śródmieście » ul. Rewolucji 1905 r.

    • 1 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia duże wygodne 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze kamienicy przy ulicy Rewolucji. 3 pokoje, 2 w amfiladzie. Możliwy wynajem dla Firm. wszystkie media miejskie. Opła...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Gojawiczyńskiej

    Łódź » Górna » ul. Gojawiczyńskiej

    • 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulne rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Gojawiczyńskiej. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone. Opłaty: 90...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Andrzeja Struga

    Łódź » Śródmieście » ul. Struga

    • 370 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży duże (79m2) rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Andrzeja Struga 35. Mieszkanie z balkonem. Do mieszkania przynależy komórka l...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Marynarzy Polskich

    Łódź » Widzew » ul. Marynarzy Polskich

    • 150 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Odstąpię przestronne rozkładowe mieszkanie w systemie TBS. Doskonała Lokalizacja- Łódź Widzew- Nowosolna. Spokojna, bezpieczna okolica. Bliskość terenów zielonych, lasów, a jedno...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. ks. bp. Wincentego Tymienieckiego

    Łódź » Widzew » ul. Wincentego

    • 1 750 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przestronne rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze apartamentowca przy ulicy Tymienieckiego 16D. Teren zamknięty. Do mieszkania przynależy miejsce par...

  • Mieszkanie m3

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Posiadam mieszkanie trzypokojowe na ulicy Kossaka mieszkanie jest częściowo wyremontowane położona pierwsza warstwa gładzi Kuchnia jest zrobiona łazienka w połowie kabina prysznico...

  • Syndyk Sprzeda Udział
    Syndyk Sprzeda Udział

    Łódź

    • 52 140 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 1 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk w postępowaniu upadłościowym Damiana Kaczmarka, sygn. akt: WA2M/GUp-s/810/2023, sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert udział w wysokości 1/4 części we wspó...

  • mieszkanie w Konstantynowie Łódzkim
    mieszkanie w Konstantynowie Łódzkim

    Konstantynów Łódzki

    • 200 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    mieszkanie na Jana Pawła II w Konstantynowie Łódzkim tel, [tel]

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Jarosława Haśka

    Łódź » Widzew » ul. Haśka

    • 560 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 281774

  • Mieszkanie Łódź Bałuty ul. Traktorowa

    Łódź » Bałuty » ul. Traktorowa

    • 750 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Traktorowej 51. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone. Opłaty: 900 zł + 400 zł pozostałe opłaty z...

  • Mieszkanie Łódź Polesie ul. al. Włókniarzy

    Łódź » Polesie » al. Włókniarzy

    • 1 150 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Do wynajęcia bardzo duża kawalerka w doskonałej lokalizacji w 4 piętrowym bloku przy al. Włókniarzy 198. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone. Opłaty: 1150 zł + 300 zł...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 17 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kwatery dla pracowników. Cała Łódź. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. BEZ PROWIZJI Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 440 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 3-pokoje Leźnica Wielka

    Leźnica Wielka

    • 290 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76 mkw. Pełna własność z KW. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z trzech osobnych, nieprzechodnich po...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 270 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 66,89 mkw  plus działka 500 mkw
    1 / 10
    Mieszkanie 66,89 mkw plus działka 500 mkw

    Koryta

    • 170 360 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 2 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pabianice

    • 199 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 299 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 159 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 335 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 219 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 265 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dłutów

    • 169 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 200 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 729 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 549 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dłutów

    • 280 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • ⭐️ Mieszkanie jak DOM ⭐️ Własny Ogród 75 m2 ⭐️
    1 / 14
    ⭐️ Mieszkanie jak DOM ⭐️ Własny Ogród 75 m2 ⭐️

    Pabianice

    • 259 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek
    1 / 15
    w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek

    Wiśniowa Góra

    • 660 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 125 m2 (pow. użytkowa 93,75 m2) w stanie deweloperskim położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Tuszyńskiej. Na parterze znajd...

  • SPRZEDANE M3 apartamentowiec winda parking Pce Rocha
    1 / 16
    SPRZEDANE M3 apartamentowiec winda parking Pce Rocha

    Pabianice

    • 449 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W REZERWACJI/W trakcie sprzedaży Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie w samym sercu Pabianic – przy ul. Rocha. To propozycja idealna dla singla, pary...

  • Mieszkanie 60 m Leźnica k.Łódź, Zgierz, Łęczyca, Ozorków
    1 / 12
    Mieszkanie 60 m Leźnica k.Łódź, Zgierz, Łęczyca, Ozorków

    Leźnica Wielka

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo, oferta bezpośrednia, mieszkanie na własność z księgą wieczystą, wolne od obciążeń. Mieszkanie znajduje się w zadbanym, ocieplonym bloku, na funkcjonalnie urządz...

  • 49,7 m² po remoncie  3 pokoje  do wprowadzenia
    1 / 16
    49,7 m² po remoncie 3 pokoje do wprowadzenia

    Pabianice

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz ! Są momenty w życiu, kiedy wszystko zaczyna się układać. Jeśli czujesz, że to czas na własną przestrzeń to 3-pok...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 412 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w centrum Pabianic przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupuj...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 486 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupując mi...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 788 700 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 23 lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 430 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 458 300 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 687 900 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 346 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 687 900 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro