• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zgierzem

(618)
  • SPRZEDANE m2 na flipa, dla pary, studenta, na wynajem Łódź
    1 / 16
    SPRZEDANE m2 na flipa, dla pary, studenta, na wynajem Łódź

    Łódź

    • 295 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SPRZSEDANA kawalerka o pow.39m² – możliwość adaptacji na M3 – Centrum Łodzi! Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni ponad 39,27m2 m², położona w centrum Łodzi, w kamienicy na 2....

  • Blisko Uł, narutowicza, Radiostacja, uczelnie, CKD
    1 / 12
    Blisko Uł, narutowicza, Radiostacja, uczelnie, CKD

    Łódź

    • 155 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie kawalerkaw świetnej lokalizacji przy ulicy Narutowcza/Kopcińskiego blisko Monopolis, Dworca Łódź fabryczna, Uniwersytetów łodzkich Lokal jest 2 minuty od u...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Pomorska
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Pomorska

    Łódź

    • 549 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja! Przestronne mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Pomorska 41a Marzysz o przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zaprasz...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Pomorska

    Łódź » Śródmieście » ul. Pomorska

    • 549 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja! Przestronne mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Pomorska 41aMarzysz o przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Łączna

    Łódź » ul. Łączna

    • 1 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem.Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi na Dąbrowie przy ul. Łącznej 33/51.Lokal znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym bloku. Sk...

  • Mieszkanie 37 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.2

    Łódź

    • 492 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Lokal usytuowany w budynku mieszkalnym murowanym, czterokondygnacyjnym, z 1937 roku, wyposażonym w instalację elektryczną, woda czerpana ze zdroju ulicznego, wc suche poza budynkie...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej

    Łódź » Widzew » ul. Ćwiklińskiej

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz 2 pokojowego mieszkania na Widzewie do własnej aranżacji? Ta propozycja jest dla Ciebie.Mieszkanie znajduje się  na parterze w wieżowcu przy ul Ćwiklińskiej. Powierzchnie t...

  • Syndyk sprzeda lokal na Kazimierza Łódź. Gotowy do remontu
    1 / 3
    Syndyk sprzeda lokal na Kazimierza Łódź. Gotowy do remontu

    Łódź

    • 301 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/954/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności n...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Mieszkanie Łódź Śródmieście rynek pierwotny ul. -----------------...

    Łódź » Śródmieście

    • 3 180 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 6 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Łodzi Pakiet 5 Mieszkań z kw po Kapitalnym Remoncie do podziału. Idealne pod Najem Krótkoterminowy. Szukasz gotowej, dochodowej inwestycji w dynamiczn...

  • Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź
    Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź

    Łódź

    • 8 400 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nowa inwestycja w Łodzi. 0% zakup Wspaniała lokalizacja blisko centrum miasta Bardzo dobra komunikacja jednocześnie cisza i spokój wśród domków jednorodzinnych. Różne metraże od...

  • 3 pokoje do remontu w Śródmieściu
    1 / 9
    3 pokoje do remontu w Śródmieściu

    Łódź

    • 26 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prywatna Kamienica (Łódź) 3 pokoje w amfiladzie, kuchnia, łazienka, (76m) Ip. ul. Pomorska. Mieszkanie wymaga remontu po poprzednich lokatorach. Gaz z sieci miejskiej, istnieje moż...

  • Sprzedam 3 pokoje mieszkanie Karolew –Norwida hit komunikac
    1 / 12
    Sprzedam 3 pokoje mieszkanie Karolew –Norwida hit komunikac

    Łódź

    • 425 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam wyłącznie BEZPOŚREDNIO 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 54,66 m2 zlokalizowane w wieżowcu na 9 piętrze przy ulicy Norwida (Karolew). Wystawa okien lokalu skierowana na 2 pr...

  • Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/6 w prawie własności LOKALU
    1 / 2
    Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/6 w prawie własności LOKALU

    Łódź

    • 71 014 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/954/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału 1/6 częś...

  • Mieszkanie Łódź Stare Polesie ul. Gustawa Daniłowskiego

    Łódź » Polesie » ul. Daniłowskiego

    • 279 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania blisko Parku na Zdrowiu, mamy dla Ciebie idealną propozycję! To przestronne mieszkanie o powierzchni 39,88 m² znajduje się w prestiżowej i cichej okolicy Ł...

  • Syndyk sprzeda udział 1/3 w mieszkaniu

    Łódź

    • 221 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 1 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym sygn. akt LD1M/GUp/10/2023 zaprasza do udziału w konkursie...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniem garażowym

    Łódź

    • 1 140 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• SPRZEDANE Mieszkanie Łódź Górna Rokicie
    1 / 10
    SPRZEDANE Mieszkanie Łódź Górna Rokicie

    Łódź

    • 482 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDANE mieszkanie po remoncie w walentynki Dziękujemy obu stronom transakcji za spotkanie na przekazaniu mieszkania oraz wizytę w kancelarii notarialnej na akcie sprzedaży mie...

  • Sprzedam mieszkanie 37 m2 - Drewnowska - ATAL
    Sprzedam mieszkanie 37 m2 - Drewnowska - ATAL

    Łódź

    • 560 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowe 37 m2 dwupokojowe , mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z dużym balkonem - 4m2 , w nowo oddanym apartamentowcu przy ul. Drewnowskiej 43 .- deweloper...

  • Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3
    1 / 16
    Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3

    Łódź

    • 654 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesny Apartament na Sprzedaż w Centrum Łodzi Cena: 654 999 zł Metraż: 52,33 m2 Układ: 2 pokoje + balkon Ulica: Pomorska 45/47 Komórka: tak, ok. 3 m2 Forma: Pełna własność, k...

  • PARTER z ogrodem i miejscem parkingowym
    1 / 20
    PARTER z ogrodem i miejscem parkingowym

    Konstantynów Łódzki

    • 198 360 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 668 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości