• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zgierz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zgierzem

(618)
  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Jana Kilińskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Jana Kilińskiego

    Aleksandrów Łódzki

    • 298 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,69 m². Doświetlone z ekspozycją na południe. Położone na 1 piętrze w ocieplonym bloku, na cichym i spokojnym osiedlu...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki ul. Jana Kilińskiego

    Aleksandrów Łódzki » ul. Kilińskiego

    • 298 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Srebrzyńska
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Srebrzyńska

    Łódź

    • 471 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji ARGENTUM - blisko Manufaktury i ul. Piotrkowskiej Jest ono położone w nowoczesnej inwestycji ARGENTUM, w doskonałej lokalizacji - ki...

  • Mieszkanie Łódź Polesie ul. Srebrzyńska

    Łódź » Polesie » ul. Srebrzyńska

    • 471 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji ARGENTUM - blisko Manufaktury i ul. PiotrkowskiejJest ono położone w nowoczesnej inwestycji ARGENTUM, w doskonałej lokalizacji - kilk...

  • M-2 35 m2 blok-cegła, ul. Wierzbowa, inwestycyjne-277 tys.zł
    1 / 12
    M-2 35 m2 blok-cegła, ul. Wierzbowa, inwestycyjne-277 tys.zł

    Łódź

    • 277 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    M-2 własnościowe z KW, ul. Wierzbowa/Północna - blok z cegły świetna lokalizacja! Bardzo dobry punkt komunikacyjny, blisko uczelni, parku, sklepów, etc. Pow. 34,70 m2, III piętro 1...

  • 3 pokoje ok. Ogrody Geyera z c.o.
    1 / 2
    3 pokoje ok. Ogrody Geyera z c.o.

    Łódź

    • 395 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zdjęcia wkrótce. Zapraszam do zapoznania się z ofertą kupna mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy , położonego przy najsłynniejszej łódzkiej ulicy Piotrkowskiej. Mieszkanie o p...

  • Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy- ul. Wierzbowa
    1 / 15
    Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy- ul. Wierzbowa

    Łódź

    • 550 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy – Łódź, ul. Wierzbowa Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², zlokalizowane na 4. piętrze klas...

  • Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta,
    1 / 14
    Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta,

    Łódź

    • 455 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta, krok od Manufaktury Są adresy, które nie potrzebują reklamy. Pomorska to ścisłe miasto – uczelnie, kultura, komunikacja i Dworzec...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal mieszkalny - Łódź

    Łódź

    • 140 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 1 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie przetargu pisemnym Syndyk oferuje do sprzedaży udział 1/2 części w prawie własności do nieruchomości lokalowej nr 32, położonej w budynku przy ul. Bednarskiej 24 w Łodz...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Jana Kilińskiego
    1 / 4
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Jana Kilińskieg...

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie z duszą położone na pierwszym piętrze zadbanej i wyremontowanej kamienicy w pobliżu skrzyżowania ulic Kilińskiego i Narutowicza. Mieszk...

  • Mieszkanie 2 pokoje po remoncie Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokoje po remoncie Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowo wyremontowane o powierzchni 46,54 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 2 piętrze w budynku...

  • 2 pokoje po remoncie balkon Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 6
    2 pokoje po remoncie balkon Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 335 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowo wyremontowane o powierzchni 54,55 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ul. Próc...

  • Kawalerka z balkonem Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 5
    Kawalerka z balkonem Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 189 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni 29,35 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju z antresolą, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ul....

  • Mieszkanie Łódź
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź

    Łódź

    • 249 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    DO SPRZEDANIA KAWALERKA | ŁÓDŹ - POLESIE / RETKINIA | UL. WYSZYŃSKIEGO Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,4 m² , położona w popularnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi...

  • Nowoczesne mieszkanie 39,5 m² | Wólczańska 158 | garaż
    1 / 10
    Nowoczesne mieszkanie 39,5 m² | Wólczańska 158 | garaż

    Łódź

    • 419 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Informacje podstawowe: - mieszkanie: 419 000 zł - taniej niż u Dewelopera o 45 000 zł - miejsce postojowe w hali garażowej: 55 000 zł - brak dodatkowych kosztów pośrednika - bez po...

  • Sprzedam Mieszkanie 13 m2, Lodz
    1 / 2
    Sprzedam Mieszkanie 13 m2, Lodz

    Łódź

    • 90 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Proszę skladac oferty na e-mail Sprzedam Mieszkanie, kawalerke 13 m2, pokoj, kuchnia, przedpokoj i lazienka w centrum Lodzi, blisko Galerii Lodzkiej, na 3-cim piętr...

  • Kawalerka na Sprzedaz, 13 m2, Lodz
    1 / 4
    Kawalerka na Sprzedaz, 13 m2, Lodz

    Łódź

    • 89 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Proszę skladac oferty na e-mail Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Lodzi, 13 m2, w kamienicy na 3-cim piętrze, pokój, kuchnia i łazienka, pokój z widokiem na ulice, na podłodze...

  • Polesie 2 pokojowe w prywatnej kamienicy 1 piętro gaz
    1 / 11
    Polesie 2 pokojowe w prywatnej kamienicy 1 piętro gaz

    Łódź

    • 35 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam Państwu niewłasnościowe mieszkanie w kamienicy na Polesiu. Powierzchnia 45mkw, 2 pokoje, kuchnia,wc, przedpokój. Usytuowane na pierwszym pietrze w oficynie. Okna plastikow...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 1 299 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowy lokal 206 m2 przy ul. Piotrkowskiej 121 | Winda | Cisza | PotencjałNa sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 206 m2, położona na 3 piętrze reprezentacyjnej kamieni...

  • 2 pokoje do odświeżenia z ogrzewaniem w Śródmieściu
    1 / 7
    2 pokoje do odświeżenia z ogrzewaniem w Śródmieściu

    Łódź

    • 37 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prywatna kamienica (Łódź) Mieszkanie 2-pokojowe (43m) ul. Kamińskiego/Pomorska. IIIp. Mieszkanie wymaga odnowienia po poprzednich lokatorach, w lokalu rozprowadzono ogrzewanie ele...