• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wałbrzychem

(414)
  • Mieszkanie Świdnica ul. Bolka Świdnickiego

    Świdnica » ul. Bolka Świdnickiego

    • 850 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy blisko centrum. W skład mieszkania ( 136m2 ) wchodzą: - 4 pokoje - kuchnia -...

  • Mieszkanie Lutomia Dolna

    Lutomia Dolna

    • 330 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 2 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Lutomi Dolnej. Piękna okolica otoczona górami i terenami zielonymi. W skład mieszkania...

  • Mieszkanie na sprzedaż Głuszyca 40 m po remoncie

    Głuszyca

    • 165 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie niedaleko centrum Głuszycy. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego z otwartym salonem i pokoju. Duża łazienka z wanną. Ogrzewanie g...

  • Nowa inwestycja Świdnica

    Świdnica

    • 216 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Rafał Jezierski
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie w Jedlinie Zdroju dwa wejścia po remoncie 3 pokoje bez...

    Jedlina-Zdrój

    • 230 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Jedlinie-Zdroju, usytuowane 300m od Pałacu Jedlinka z pięknym widokiem na Góry Sowie od strony sypialni. Blisko przystanki autobusowe, szkoła podstawowa w odl...

  • Mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem

    Świdnica

    • 480 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o pow. 62,14m2 posiadające 2 przestrzenne pokoje w jednym z nich znajduje się oddzielna garderoba do własnej aranżacji. Przedpokój, oddzielna kuchnia, łazi...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w lokalu mieszkalnym
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w lokalu mieszkalnym

    Świdnica

    • 116 200 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 1 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż udziału wynoszącego 1/2 części w lokalu mieszkalnym numer 12, stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w budynku nr 38 przy ul. Kościeln...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Komunardów

    Świdnica » ul. Komunardów

    • 518 999 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 5 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Poszukujesz mieszkania dla rodziny? A może idealnego miejsca na biuro w środku miasta?  Trafiłeś idealnie! Nasza oferta na pewno przypadnie Ci do gustu!Zapraszamy na prezentację ok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 200 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 1...

  • Mieszkanie Świdnica ul. 1000-Lecia Państwa Polskiego

    Świdnica » ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

    • 480 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 3 357 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz nieruchomości, która nosi w sobie historię? Prezentujemy niesamowite mieszkanie, w którym słychać echa przeszłości! Na niebagatelną powierzchnię ponad 143 m2 składa się:- p...

  • Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 170 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ SZCZAWNA – ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 1...

  • Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 60 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 200 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 200 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3pokojowe w Wojcieszowie, z garażem, w centrum

    Wojcieszów

    • 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie znajdujace się w samym centrum Wojcieszowa, w kamienicy 2 pietrowej. Znajduje się ono na wysokim parterze. Mieszkanie składa sie z trzech...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ogorzelec

    • 207 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 2 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kowary

    • 295 800 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kowary

    • 281 400 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bolków

    • 248 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Pszenno

    Pszenno

    • 600 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki. II piętro / poddasz...

  • Mieszkanie Mrowiny

    Mrowiny

    • 280 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne czteropokojowe mieszkanie w Mrowinach! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, 4 osobne pokoje, łazienka, toaleta oraz przedpokój. Mieszkanie rozkładowe...

  • Mieszkanie Mrowiny ul.

    Mrowiny

    • 215 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Czy znudził Cię zgiełk głośnego, zatłoczonego miasta?Omega Estate proponuje do zakup mieszkanie z garażem i ogródkiem w Mrowinach, 2km od Żarowa.Na 38,6m2 składa się:- Osobna kuchn...

  • Mieszkanie Zębowice rynek pierwotny ul.

    Zębowice

    • 653 325 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Marzy Ci się przestrzeń i święty spokój? Omega Estate ma do zaoferowania piękne mieszkania - alternatywę domu.Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w Zębowicach oferuje przemyślane r...

  • Mieszkanie Goczałków ul.

    Goczałków

    • 341 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate spełnia marzenia! Tym razem o dużym mieszkaniu dla rodziny! Szukasz nieruchomości stanowiącej alternatywę dla domu? A może chcesz mieszkać w połowie, a drugą wynajmowa...

  • Mieszkanie Zebrzydów

    Zebrzydów

    • 425 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zebrzydowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, 3 sypialnie, duża łazienka z toale...

  • Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu

    Bolków

    • 110 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 M2 w spokojnej okolicy Bolkowa. Lokal do remontu, co pozwala na aranżację według własn...

  • Mieszkanie Pastuchów

    Pastuchów

    • 329 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Pastuchowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, osobna kuchnia oraz łazienka z wc. W mieszkaniu s...

  • Mieszkanie Marcinowice

    Marcinowice

    • 442 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Marcinowicach! CENA DO NEGOCJACJI! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, 3 pokoje, osob...

  • Mieszkanie Łażany ul. Wrocławska

    Łażany » ul. Wrocławska

    • 149 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, położonego w spokojnej miejscowości Łażany. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomo...

  • Mieszkanie Pszenno

    Pszenno

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Pszennie! Na powierzchnię mieszkania 58,7 m2 składają się pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Na w...

  • 2 pokojowe mieszkanie w Wojcieszowie
    1 / 15
    2 pokojowe mieszkanie w Wojcieszowie

    Wojcieszów

    • 170 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta na wyłączność biura. Do sprzedania 2 pokoje mieszkanie, położone na II piętrze budynku przy ul. B. Chrobrego w Wojcieszowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju...

  • Nowy Apartament w Kowary
    1 / 6
    Nowy Apartament w Kowary

    Kowary

    • 296 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowy Apartament 47m2 , Stan Deweloperski. 2023r [url] z Parking, ul. Górnicza 30 58-530 KOWARY

  • Mieszkanie Goczałków ul.

    Goczałków

    • 350 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wraz z rodziną szukasz atrakcyjnego cenowo mieszkania? Omega Estate ma coś dla Ciebie! Proponujemy rozkładowe mieszkanie położone w zadbanym budynku w miejscowości Goczałków, 5 km...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jugów

    • 120 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 1 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • REZERWACJA! OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE 90m2
    1 / 14
    REZERWACJA! OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE 90m2

    Stanowice

    • 530 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam komfortowe mieszkanie koło Wrocławia w Stanowicach CENA 530.000,00zł Idealne pod wynajem!!! Możliwość stworzenia 2 niezależnych mieszkań! Nieruchomość położona jest w cich...

  • Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów
    1 / 12
    Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów

    Piotrowice

    • 79 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    BEZCZYNSZOWA kawalerka z klimatem Twoje 26 m pod Chojnowem! Lokalizacja: Piotrowice (k. Chojnowa) Metraż: 25,90 m Piętro: Parter Stan: Do własnej aranżacji (przygotowane do remo...

  • MARCISZÓW z dużym ogrodem
    1 / 5
    MARCISZÓW z dużym ogrodem

    Marciszów

    • 160 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Duża nieruchomość. Koło Kamiennej Góry Dwupoziomowa, pierwsze piętro lokal mieszkalny główny -kuchnia łazienka pokój 37,1 M2. Drugie piętro pokój letni ,kuchnia letnia ,komórka str...

  • Sprzedam kawalerkę – Lubawka, 26,1 m² + piwnica BEZPOŚREDNIO
    Sprzedam kawalerkę – Lubawka, 26,1 m² + piwnica BEZPOŚREDNIO

    Lubawka

    • 104 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26,1 m² wraz z przynależną piwnicą. Mieszkanie przeznaczone do remontu. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze w czteropiętro...

  • Mieszkanie Marcinowice

    Marcinowice

    • 220 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 46,8m2, położony w Marcinowicach z niezależnym wejściem i przynależnym ogródkiem . Zgodnie z dokumentacją lokal stanowi mieszkani...

  • Mieszkanie Nowa Ruda
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 159 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w doskonałej lokalizacji Nowej Rudy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, z którego mo...

  • Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie

    Tłumaczów

    • 340 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam BEZ POSREDNIKOW 100 metrowe mieszkanie w Tlumaczowie. Mieszkanie skalada sie z 3 pokoi, kuchni, oddzielnej garderoby, lazienki. Piec 2-fazowy w piwnicy. Wiecej zdjec na zy...

  • Mieszkanie Goczałków gm. Strzegom, Strzegomska
    Mieszkanie Goczałków gm. Strzegom, Strzegomska

    Goczałków

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem standard premium w Goczałkowie Szukasz miejsca, które łączy klimat stylowej kamienicy z nowoczesnym, bezkompromisowym wykończeniem? Ta o...

  • Mieszkanie Wiadrów gm. Paszowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wiadrów gm. Paszowice

    Wiadrów

    • 185 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkania Lokalizacja: Wiadrów, gm. Paszowice Pokoje: 2 Piętro: I Powierzchnia: 48,66 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY!...

  • Mieszkanie Pszenno gm. Świdnica

    Nowe

    Mieszkanie Pszenno gm. Świdnica

    Pszenno

    • 600 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki. II piętro / poddasze - przygo...