• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Serockiem

(118)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliszew

    • 620 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 695 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Słoneczne 2 pokoje/Balkon/Piwnica/Cisza/Garaż
    1 / 12
    Słoneczne 2 pokoje/Balkon/Piwnica/Cisza/Garaż

    Jabłonna

    • 528 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieliszew

    • 630 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zegrze

    • 675 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    City And Home Radosław Kasperski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zegrze

    • 575 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 585 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje na 3/Po remoncie/Loggia 5m2/Cisza/Parking
    1 / 7
    2 pokoje na 3/Po remoncie/Loggia 5m2/Cisza/Parking

    Jabłonna

    • 620 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie
    1 / 5
    Dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie

    Legionowo

    • 730 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    The Capital Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 412 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 424 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Radzymin

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 430 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 895 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 min do  Ratuszu w Legionowie
    1 / 12
    Mieszkanie 2 min do Ratuszu w Legionowie

    Legionowo

    • 600 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Radzymin Nieruchomości Sprzedam Przyjmę do sprzedaży Mieszkanie D...

    Radzymin

    • 240 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania na wynajem? Planujesz kupić dom, mieszkanie lub działkę? A może chcesz sprzedać nieruchomość? Nasza agencja nieruchomości Ci w tym pomoże - Radzymin - działka...

  • NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE
    NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE

    Legionowo

    • 499 381 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Syndyk masy upadłości Mirosławy Pawlik – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X...

  • Mieszkanie 2 pokojowe

    Legionowo

    • 355 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 – pokojowe usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Metraż 42,3 m2 plus piwnica. Mieszkanie usytuowane w dogodnym miejscu, blisko urzędów, komunikacji miejskiej,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2-pak kawalerek Warszawa | ROI 8,53% | w 100% wynajęty

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Pracujące mieszkanie inwestycyjne w Warszawie składające się z 2 kawalerek - obie wynajęte! Umowy najmu na 1 rok z automatycznym przedłużeniem na kolejne lata. Praktycznie bez...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Bokserska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bokserska

    • 3 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [i]Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym przy ul. Bokserskiej na Służewcu.[/i] [i]W skład mieszkania wchodzi :[/i] [i]...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Obrzeżna

    Warszawa » Mokotów » ul. Obrzeżna

    • 3 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    [i]Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku przy ul. Obrzeżnej na terenie strzeżonego osiedla Hubertus na Służewcu.[/i] [i]Mieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Kredytowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Kredytowa

    • 2 250 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    [i]Do wynajęcia bardzo miłe i przytulne mieszkanie do wynajęcia od zaraz. [/i] [i]Ścisłe centrum, ul. Kredytowa. Kamienica z lat 50-tych.[/i] [i]1 pokój, 20 metrów. Cichy i jasny...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów Dolny ul. Belwederska

    Warszawa » Mokotów » ul. Belwederska

    • 6 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferujemy do najmu apartament w eleganckiej inwestycji Belvedere Residence na Mokotowie przy ul. Belwederskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek królewskich. Lokal o powierzchni...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów ul. al. Rzeczypos...

    Warszawa » Wilanów » al. Rzeczypospolitej

    • 3 600 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 34 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Luksusowy Penthouse w stylu Loft, wykończony w bezkompromisowej jakości. Ok. 104 m2, 3-pokoje + wydzielona strefa gabinetu, 2 łazienki. Taras, Loggia, 2 bardzo wygodne miejsca...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Latchorzew

    • 794 420 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wigro Wiesław Groszyk Oddział II Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Rakowiec ul. Stefana Baleya

    Warszawa » Ochota » ul. Baleya

    • 779 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ZAREZERWOWANE Tym razem zapraszam na #Ochotę #Rakowiec. ============================ Świetne, aktualnie 3 pokojowe z możliwością wydzielenia 4 pokoju , dwustronne mieszkani...

  • Mieszkanie 72,3 m2 Pomiechówek
    1 / 6
    Mieszkanie 72,3 m2 Pomiechówek

    Pomiechówek

    • 550 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości. Klienci kupujący pierwsza nieruchomość zapłacą 0% podatku PCC. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zloka...

  • Łomianki | cisza | możliwość rozbudowy
    1 / 9
    Łomianki | cisza | możliwość rozbudowy

    Łomianki Dolne

    • 1 500 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 17 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PURE ESTATES S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Meander

    Warszawa » Ursynów » ul. Meander

    • 930 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 63,60 m² mieszczące się przy ul. Meander w Warszawie – dzielnica Ursynów.~~Nieruchomość położona jest na ostatnim X piętrze bloku mieszkalnego z windą...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stary Mokotów ul. Różana

    Warszawa » Mokotów » ul. Różana

    • 8 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Do wynajmu umeblowany i wyposażony apartament na Starym Mokotowie. Budynek: ochrona, reprezentacyjne wejście, sauna i jacuzzi dla mieszkańców. Blisko do sklepów, restauracji i...

  • Bezczynszowe 3-pok mieszkanie z fotowoltaiką, klimatyzacją i włas...

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie z fotowoltaiką, klimatyzacją i własną studnią – cisza, zieleń, blisko centrum! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, bezczynszowe mieszkani...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Równoległa

    Warszawa » Ochota » ul. Równoległa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej na pograniczu Ochoty i Włoch. Lokal mieści się na drugim piętrze nowocz...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospol...

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 19 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest CICHE i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze, zlokalizowane na Wilanowie w Miasteczku Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej ( okna nie n...

  • Mieszkanie 3pok, 92m2 + strych 54m2 Nowe Grabie

    Nowe Grabie » ul. Zygmunta III Wazy

    • 789 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie wraz z użytkowym strychem w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, w budynku wielorodzinnym (4 mieszkania w budynku), w miej...

  • Jasne przestronne, duży taras na Bielanach
    1 / 16
    Jasne przestronne, duży taras na Bielanach

    Warszawa

    • 1 040 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59.4 m² z dodatkowo z antresolą o powierzchni 28,6 m² (po podłodze). Mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze czteropiętrow...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Miła

    Warszawa » Śródmieście » ul. Miła

    • 2 399 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z 1969 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Muranowie, w...

  • Mieszkanie Warszawa Wola sprzedam lub zamienię
    Mieszkanie Warszawa Wola sprzedam lub zamienię

    Warszawa

    • 620 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 23 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Blisko metra młynów, podjazd na wózki, liczniki w korytarzu, bez pośredników do remontu lub własnej aranżacji

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zygmunta Modzelewskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zygmunta Modzelewskiego

    Warszawa

    • 870 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Niezwykle ustawne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, łazienką oraz osobną toaletą.  Mieszkanie jest w położone na pierwszym piętrze kameralnego trzyklatkowego budyn...

  • NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz
    1 / 16
    NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz

    Warszawa

    • 488 288 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Świętokrzyska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Świętokrzyska

    Warszawa

    • 790 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 29 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Kawalerka 27,60 m² z balkonem i osobną, widną kuchnią, położona w ścisłym centrum! Składa się z: • salonu z wyjściem na balkon • oddzielnej kuchni z oknem • łazienki • przedpokoju...

  • Kawalerka gotowa do zamieszkania - Wola - bezpośrednio od właściciela
    1 / 15
    Kawalerka gotowa do zamieszkania - Wola - bezpośrednio od właścic...

    Warszawa

    • 424 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 21 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bezpośrednio od właściciela Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość - bardzo funkcjonalna i doskonale zlokalizowana kawalerka o powierzchni 20,2 m² w kamienicy z lat 50-tych....

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 128 927 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 20 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,73 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Prag...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Jadźwingów

    Warszawa » Mokotów » ul. Jadźwingów

    • 5 500 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu 103m2 3pokoje w tym salon i dwie sypialnie, garderoba, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka , osobne WC, przedpokój. Stylowa, w pełni umeblowana, kuchnia z lodów...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 7 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 105 m2, 3 pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oddzielonym barkiem, 2 sypialnie, każda z łazienką jedna z wanną druga z kabiną prysznicową, osobne WC. Mieszkanie ume...

  • Mieszkanie 3 pokoje z balkonem Włochy/Ochota
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokoje z balkonem Włochy/Ochota

    Warszawa

    • 780 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia lub częściowego remontu położone na granicy Włoch i Ochoty, przy Alei Dwudziestolatków. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętro...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 3 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Woli.Dostępne od sierpnia.Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:• Salonu• Kuchni• Sypialni• Łazienki• Przedpokój• Balkonu• GarażuMie...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 981 152 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 26 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_190, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...