• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Płochocin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pabianicami

(621)
  • Apartament z Miejscem w Garażu Super
    1 / 11
    Apartament z Miejscem w Garażu Super

    Łódź

    • 640 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Osiedle Zarzew. Szybki dojazd do centrum miasta. Apartamentowiec położony przy spokojnej, małej ulicy, brak ruchu samochodowego i pies...

  • Czy to jest kochanie?
    1 / 15
    Czy to jest kochanie?

    Łódź

    • 345 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę. Jednak gdy wejdziesz do tego mieszkania, poczujesz, że czegoś ci brakowało. To ta przestrzeń, te solidne, ceglane mury z 1964 roku pr...

  • 4 pokoje|63,56 m²|Radogoszcz-Zachód|Widok|Do urządzenia
    1 / 14
    4 pokoje|63,56 m²|Radogoszcz-Zachód|Widok|Do urządzenia

    Łódź

    • 510 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne, słoneczne mieszkanie M-5 z pięknym widokiem, na 3. piętrze spokojnego bloku przy ul. Motylowej na osiedlu Radogoszcz-Zachód. Budynek i okolica Czteropiętrowy...

  • Design, Który Zapiera Dech. Apartament  Z Ogrodem
    1 / 16
    Design, Który Zapiera Dech. Apartament Z Ogrodem

    Łódź

    • 649 999 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • REŻYSERUJ LUKSUS NA SWOJEJ SCENIE
    1 / 14
    REŻYSERUJ LUKSUS NA SWOJEJ SCENIE

    Łódź

    • 285 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wszyscy jesteśmy tylko aktorami na scenie własnych ambicji, ale to Ty decydujesz, czy zagrasz rolę życia w luksusowym anturażu. Ten nowoczesny apartamentowiec to nie jest zwykła sy...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska
    1 / 8
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska

    Łódź

    • 988 960 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 123,62 m2, usytuowane przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie doskonale rozwinięta infra...

  • 107 m² | Plac Dąbrowskiego | kamienica | winda
    1 / 8
    107 m² | Plac Dąbrowskiego | kamienica | winda

    Łódź

    • 899 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker ***** Proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku po godz. 17:00, a w soboty i n...

  • 2 pokoje z CO miejskim do wprowadzenia w centrum
    1 / 8
    2 pokoje z CO miejskim do wprowadzenia w centrum

    Łódź

    • 28 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prywatna Kamienica. (Łódź) Mieszkanie 2-pokojowe, ( 57m) do wprowadzenia. Ul. Wólczańska ok. Domu Handlowego "Central", IVp. (bez windy) Ogrzewanie CO miejskie. Wystawa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesne 3 pokoje | Pomorska 175 | 49 m²

    Łódź » ul. Pomorska

    • 510 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 3 pokoje | Pomorska 175 | 49 m² | Balkon | GarażJeśli szukasz mieszkania, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz – ta oferta jest dla Ciebie. Funkcjonalne, 3-p...

  • Mieszkanie Łódź Żubardź ul. Mahatmy Gandhiego

    Łódź » ul. Gandhiego

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,3 m², usytuowane na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku o konstrukcji mieszanej przy ul. Gandhiego w Łodzi. Lokali...

  • M3 -46 m2 Zgierska 93, rozkładowe - balkon loggia, 10 piętro
    1 / 13
    M3 -46 m2 Zgierska 93, rozkładowe - balkon loggia, 10 piętro

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od właściciela - ogromna oszczędność na prowizji biura nieruchomości. Uwaga: wszelkiej maści pośrednikom dziękuje Mieszkanie w super lokaliz...

  • MISTRZOWSKA ARENA NA BRONIEWSKIEGO
    1 / 16
    MISTRZOWSKA ARENA NA BRONIEWSKIEGO

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyobraź sobie, że wbiegasz na czwarte piętro przy ulicy Broniewskiego, a w Twoich uszach zaczyna grać motyw Gonna Fly Now. To nie są zwykłe schody, to Twój codzienny rytuał, który...

  • Anioł by tu zamieszkał!
    1 / 16
    Anioł by tu zamieszkał!

    Łódź

    • 355 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Gdyby Stanisław Anioł szukał dziś idealnego lokalu na Łodzi-Górnej, to mieszkanie byłoby numerem jeden na jego liście priorytetów. Zapraszamy do świata, gdzie "nad wszystkim czuwa...

  • 3 pokoje z ogrzewaniem, balkonem w Śródmieściu
    1 / 11
    3 pokoje z ogrzewaniem, balkonem w Śródmieściu

    Łódź

    • 25 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prywatna Kamienica ( łódź) 3 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka (92m) balkon. Ul. Kamińskiego / Pomorska. IIp. Wystawa okien na południe. Mieszkanie częściowo rozkładowe wymaga...

  • sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39
    1 / 7
    sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39

    Łódź

    • 400 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39. 56 m2, rozkłądowe 3 pokoje + kuchnia, II piętro, środkowe połozenie, balkon, piwnica. Do odświeżenia. Cena 400 tysiecy nie podlega ne...

  • sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7
    1 / 5
    sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7. 45 metrów, 2 pokoje + osobna kuchnia, w pełni rozkładowe, II piętro, okna północ-południe, piwnica. Do remontu. Cena 310 tysięcy nie podlega ne...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE 50 M2 LIMANOWSKIEGO  NOWA CENA +FILM
    1 / 15
    SPRZEDAM MIESZKANIE 50 M2 LIMANOWSKIEGO NOWA CENA +FILM

    Łódź

    • 355 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie na ulicy Limanowskiego. Cena: 355000,00 zł (7100,00/m2) Mieszkanie jest na 1 piętrze, składa się z salonu z aneksem (około 20 m2), 2 sypialni (po 10 m2), toale...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie 3 pok. Łódź
    Syndyk sprzeda mieszkanie 3 pok. Łódź

    Łódź

    • 259 440 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Łodzi przy ul. Szymonowicza 1...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 41 m² – 1. piętro Do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², idealne dla pary lub singla. Układ pomieszczeń: -salon (kanapa/łóżko, stolik, kilka...

  • I Ciebie też bardzo.....
    1 / 16
    I Ciebie też bardzo.....

    Łódź

    • 445 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, w którym wczorajsi "my" zostają za drzwiami, a Ty wchodzisz w przestrzeń, która od progu szepcze: I Ciebie też bardzo. To nie jest zwykłe ogłoszenie o sprzed...