• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pabianicami

(621)
  • Kiedy liczby mówią więcej niż przymiotniki
    1 / 16
    Kiedy liczby mówią więcej niż przymiotniki

    Łódź

    • 364 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    W świecie nieruchomości kawalerka zazwyczaj oznacza walkę o każdy centymetr kwadratowy. Tutaj historia jest zupełnie inna. Mamy do czynienia z 40,48 m² zamkniętymi w jednym pokoju....

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Michała Lermontowa
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Widzew, Michała Lermontowa

    Łódź

    • 318 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Lermontowa na Widzewie, w spokojnej i zielonej okolicy. Ot...

  • Kawalerka z ogródkiem, parter, Bałuty Julianów
    1 / 13
    Kawalerka z ogródkiem, parter, Bałuty Julianów

    Łódź

    • 180 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na parterze w spokojnej i zielonej części Łodzi na Bałutach, Julianowie przy ulicy Pojezierskiej. To idealna propozycja dla osób sz...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Kościuszki

    Łódź

    • 679 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania). Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób. Opiek...

  • Adres z charakterem, wnętrze z potencjałem!
    1 / 16
    Adres z charakterem, wnętrze z potencjałem!

    Łódź

    • 497 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Poszukujesz przestronnego mieszkania w centrum miasta? Chcesz wprowadzić się do gotowego wnętrza? Jestem pewien, że ta oferta Cię zainteresuje!!! Lokal o powierzchni 77,66 m2 mieś...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot
    1 / 13
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot

    Łódź

    • 719 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się ścisłym centrum Łodzi, kilka kroków od pieszej części ulicy Piotrkowskiej ( deptaka)...

  • Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Radogoszczu`
    1 / 10
    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Radogoszczu`

    Łódź

    • 349 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz przytulnego, słonecznego mieszkania które możesz od podstaw wyremontować i wyposażyć pod siebie? Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu tę wyjątkową, 2 pokojową nier...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Wileńska
    1 / 6
    Mieszkanie Łódź Polesie, Wileńska

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 12 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Robert Szeidl tel: [tel] Kawalerka o powierzchni 14,62 m przy ul. Wileńskiej na Retkini w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie 49,9 m²
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie 49,9 m²

    Łódź

    • 375 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie ma 49,9 m² składa się z dwóch pokoi (z dużego pokoju wyjście na balkon), oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki + wc. Wysokie wnętrza 2,80m. i bardzo dobre doświetleni...

  • Mieszkanie M 3, z balkonem blisko dworca Łódź- Żabieniec
    1 / 15
    Mieszkanie M 3, z balkonem blisko dworca Łódź- Żabieniec

    Łódź

    • 439 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bardzo ładne M-3, 2 pokoje po remoncie, rozkładowe. Oferuję do sprzedania bezpośrednio, mieszkanie w Łodzi Mieszkanie M-3 o pow. 44,75 m2, położone na 1 piętrze w bloku, w pełni...

  • Kawalerka obok Centrala! Z widokiem - Kościuszki 117
    1 / 8
    Kawalerka obok Centrala! Z widokiem - Kościuszki 117

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Przytulna kawalerka w centrum Łodzi na sprzedaż! ️ Lokalizacja: al. Kościuszki 117, (1 minuta od ul. Piotrkowskiej) Powierzchnia: 32 m² Cena: 310 000 zł Piętro: 5. piętro w ka...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki ul. Rafała Bratoszewskiego

    Aleksandrów Łódzki » ul. Bratoszewskiego

    • 330 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne, 3 pokoje - idealny układ na 3 piętrze!Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o poszukiwanym, dwustronnym układzie (północ-południe), położone na wyg...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Bałuty, Julianów ul. Aleja Róż

    Łódź » Bałuty » ul. Aleja Róż

    • 329 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NOWA ATRAKYCJNA CENA! Zamieszkaj na zielonym Julianowie w mieszkaniu z własnym ogródkiem. Jedno z najbardziej cenionych osiedli w Łodzi. Przy parku Mickiewicza na Alei Róż w...

  • Stylowe 2-pok. | blisko Manufaktury | 37 m² |winda

    Łódź » ul. Zachodnia

    • 304 991 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Stylowe 2-pokojowe mieszkanie blisko Manufaktury | 37 m² | winda | pełna własnośćNa sprzedaż funkcjonalne i świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 3. piętrze...

  • To nie ściernisko, to Twoje przyszłe San Francisco
    1 / 16
    To nie ściernisko, to Twoje przyszłe San Francisco

    Łódź

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Na balkon czy na balkon, autem czy samolotem?
    1 / 16
    Na balkon czy na balkon, autem czy samolotem?

    Łódź

    • 545 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA BALKON CZY NA BALKON?AUTEM CZY SAMOLOTEM? Oto jest pytanie!Masz problem z podejmowaniem decyzji? To świetnie, bo przygotowaliśmy dla Ciebie wyzwanie, które pokochasz. Przedstaw...

  • Zamknięte osiedle centralnie na przeciwko Lasku
    1 / 16
    Zamknięte osiedle centralnie na przeciwko Lasku

    Łódź

    • 575 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ciekawe mieszkanie przy samym lesie – Janów, Widzew. Szukasz miejsca, w którym po intensywnym dniu w końcu poczujesz prawdziwy spokój? To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni blisk...

  • TWÓJ BASTION W SERCU GRIDU
    1 / 15
    TWÓJ BASTION W SERCU GRIDU

    Łódź

    • 509 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Niektórzy szukają spokoju, Ty szukasz przewagi w samym centrum miejskiej dżungli. To mieszkanie to manifest nowoczesności, gdzie surowy beton łączy się z krwistą czerwienią i głębi...

  • Nowe 2 pokoje świeżo po remoncie czerwony rynek
    1 / 16
    Nowe 2 pokoje świeżo po remoncie czerwony rynek

    Łódź

    • 379 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    ~~~ Ta nieruchomość jest objęta pakietem VERO PROTECT - zyskujesz 12 miesięcy ochrony w cenie! ~~~ To mieszkanie to prawdziwa perełka na mapie Łodzi, która udowadnia, że standard w...

  • w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek
    1 / 15
    w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek

    Wiśniowa Góra

    • 660 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 125 m2 (pow. użytkowa 93,75 m2) w stanie deweloperskim położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Tuszyńskiej. Na parterze znajd...