• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Choroszcz +20 km
  • Grodziec
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Choroszczą

(103)
  • Wynajem sali szkoleniowej
    1 / 6
    Wynajem sali szkoleniowej

    Białystok

    • 100 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Znajdująca się w budynku przy ul. Zwierzynieckiej 10, sala szkoleniowa powstała z myślą o prowadzeniu szkoleń z przedsiębiorczości, innowacyjności, informatyki i innych dziedzin te...

  • w kamienicy parter 60m2 Centrum z dużym ogrodem lokal
    1 / 5
    w kamienicy parter 60m2 Centrum z dużym ogrodem lokal

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    *Parter dwa wejścia ! *Centrum niezależne wejście do lokalu z ogrodu i parkingu oraz drugie z klatki schodowej mieszkanie przelotowe. *Sąsiedztwo : Lokale Optyk i Nauka jazdy. *Ka...

  • Lokal 38 m2 w Białymstoku
    1 / 4
    Lokal 38 m2 w Białymstoku

    Białystok

    • 1 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro nie pobiera prowizji! Do najmu lokal biurowo-usługowy o powierzchni 38 m2, znajdujący się w Centrum Białegostoku. - Lokal jest położony na I piętrze w 3-kondygnacyjnym budynk...

  • Lokal ul. Warszawska usługowy biurowy
    1 / 5
    Lokal ul. Warszawska usługowy biurowy

    Białystok

    • 1 048 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Polecam Państwu lokal biurowy położony w idealnej lokalizacji w okolicy centrum przy ul Warszawskiej. LOKAL BIUROWY DOSTĘPNOŚĆ 24 H (Białystok, Śródmieście, Warszawska) Budynek d...

  • Niewielki lokal biurowy Śródmieście
    1 / 7
    Niewielki lokal biurowy Śródmieście

    Białystok

    • 1 058 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Polecam Państwu lokal biurowy położony w idealnej lokalizacji w okolicy centrum przy ul Warszawskiej. LOKAL  BIUROWY DOSTĘPNOŚĆ 24 H (Białystok, Śródmieście, Warszawska) Budynek...

  • Hala magazynowo - produkcyjna w Wasilkowie 304m2
    1 / 2
    Hala magazynowo - produkcyjna w Wasilkowie 304m2

    Wasilków

    • 20 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Obiekt w postaci hali magazynowo – produkcyjnej, o powierzchni 304,54 m² w Wasilkowie jest dostosowany pod produkcję, montaż, przetwórstwo lub inne działalności przemysłowe. Hala...

  • Lokal Białystok Starosielce

    Białystok » Starosielce

    • 18 830 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Przedmiotem najmu jest lokal biurowo/handlowo/usługowy na 2 piętrze o powierzchni użytkowej ok. 540 m 2 , zlokalizowany w Białymstoku. . Budynek obejmuje 3 kondygn...

  • Lokal usługowy 65m2 w centrum Białegostoku

    Białystok » ul. Botaniczna

    • 861 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 247 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży lokalu usługowego, położonego w centrum Białegostoku przy ulicy Botanicznej 9A. Lokal o powierzchni 65,21 m² znajduje się...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Łapy ul. Żwirki I Wigury

    Łapy » ul. Żwirki i Wigury

    • 9 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Unikalna oferta: Przestronny budynek przemysłowy z ogromnym potencjałem Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - budynek przemysłowy o powierzchni 650m2, z działką...

  • Lokal Łapy ul.

    Łapy

    • 3 200 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 4 924 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

      Unikalna oferta: Przestronny budynek przemysłowy z ogromnym potencjałem Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - budynek przemysłowy o powierzchni 650m2, z dział...

  • Lokal Łapy ul. Gen. Władysława Sikorskiego

    Łapy » ul. Sikorskiego

    • 11 000 000 zł cena
    • 2 856 m2 powierzchnia
    • 3 852 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt handlowy na sprzedaż! Zapraszamy do poznania oferty, która z pewnością przyciągnie uwagę przyszłych inwestorów. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi około 2856m2 i znajduje...

  • Lokal Białystok Jaroszówka ul.

    Białystok » Jaroszówka-Wyżyny

    • 2 500 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuje atrakcyjną nieruchomość:Lokal o powierzchni użytkowej  85m2 przeznaczony pod działalność handlowo-usługową. Szczegóły:-łazienka z prysznicem -miejsce na...

  • Lokal Białystok Wygoda ul. Władysława Raginisa

    Białystok » Wygoda » ul. Raginisa

    • 48 960 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością przedstawiam obiekt do wynajęcia, idealnego pod produkcję, obiekt handlowy, hurtownię lub szerokie spektrum działalności. Ten przestronny obiekt o powierzchni aż 10...

  • Lokal Białystok Centrum

    Białystok » Centrum

    • 12 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Przedmiotem najmu jest lokal biurowy o powierzchni użytkowej ok. 2 0 0 m 2 (z możliwością rozdzielenia na dwa lokale po 100 m 2 ) , zlokalizowany w sercu Białegost...

  • 1 / 4
    Lokal Białystok Centrum

    Białystok » Centrum

    • 11 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Przedmiotem najmu jest lokal handlowy o powierzchni użytkowej ok. 110 m 2 , zlokalizowany w centrum Białegostoku . Lokal znajduje się na parterze - wejście z u...

  • Lokal Białystok Centrum

    Białystok » Centrum

    • 17 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Przedmiotem najmu jest lokal biurowo/handlowo/usługowy o powierzchni użytkowej ok. 300 m 2 , zlokalizowany w centrum Białegostoku . Lokal obejmuje 3 kondygnacje -...

  • 1 / 3
    Lokal BIAŁYSTOK Centrum

    Białystok » Centrum

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Przedmiotem najmu jest lokal biurowy o powierzchni użytkowej ok. 50 m 2 , zlokalizowany w centrum Białegostoku . Lokal znajduje się na drugim piętrze, składa się...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Białystok » Piasta » al. Sybiraków

    • 3 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o powierzchni 30 m2 położony przy ulicy Sybiraków na osiedlu Piasta w Białystoku . W skład lokalu wchodzą: jedno pomieszczenie ogólne, łazienka z oddzielną toaletą. Lokal jes...

  • Lokal Łupianka Stara ul.

    Łupianka Stara

    • 4 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nieruchomości komercyjnej położonej w miejscowości Łupianka Stara zaledwie 8 km od Łap, 15km od Jeżewa oraz 27 km od Białegostoku.Trzy...

  • Do wynajęcia lokal uzytkowy
    Do wynajęcia lokal uzytkowy

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy 30m2 Bialystok, os Piasta w rzemieślniku przy ul. Mieszka 1 14, idealny na magazyn sklepu internetowego,biuro techniczne, archiwum..