• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ostrowiec Świętokrzyski
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Choroszczą

(103)
  • Lokal użytkowy Białystok Jaroszówka,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Białystok Jaroszówka,

    Białystok

    • 7 150 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowa oferta wynaj...

  • Lokal użytkowy Białystok Przydworcowe,
    1 / 7
    Lokal użytkowy Białystok Przydworcowe,

    Białystok

    • 1 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokal han...

  • Lokal użytkowy Białystok Centrum,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Białystok Centrum,

    Białystok

    • 70 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu n...

  • Lokal użytkowy Białystok Zawady,
    1 / 10
    Lokal użytkowy Białystok Zawady,

    Białystok

    • 4 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokal uży...

  • Lokal użytkowy Białystok Centrum,
    1 / 8
    Lokal użytkowy Białystok Centrum,

    Białystok

    • 4 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż lo...

  • Lokal użytkowy Białystok Centrum,
    1 / 8
    Lokal użytkowy Białystok Centrum,

    Białystok

    • 3 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Lokal idealny pod gabi...

  • Lokal użytkowy Białystok Centrum,
    1 / 8
    Lokal użytkowy Białystok Centrum,

    Białystok

    • 800 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Białystok Dojlidy,
    1 / 11
    Lokal użytkowy Białystok Dojlidy,

    Białystok

    • 5 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję do wynajęcia l...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Białystok Starosielce,
    1 / 14
    Lokal użytkowy Białystok Starosielce,

    Białystok

    • 6 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Lokal biurowo usługowy...

  • Lokal użytkowy Białystok Młodych,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Białystok Młodych,

    Białystok

    • 6 500 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajmu lokalu...

  • Lokal użytkowy Białystok,
    1 / 10
    Lokal użytkowy Białystok,

    Białystok

    • 9 690 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu nowy b...

  • Sprzedam lokal stan deweloperski
    1 / 6
    Sprzedam lokal stan deweloperski

    Białystok

    • 930 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 100 m², położony na drugim piętrze nowoczesnego budynku biurowo-usługowego przy ul. Zbigniewa Religi 4 w Białymstoku. Najważnie...

  • Lokal 31 m2 do wynajęcia -Stan deweloperski
    1 / 6
    Lokal 31 m2 do wynajęcia -Stan deweloperski

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia: 31 m², idealna na małe biuro, gabinet specjalistyczny (np. medyczny, kosmetyczny) lub punkt usługowy. Lokalizacja: Osiedle Dziesięciny, ul. Zbigniewa Religi. Budynek...

  • Idealny lokal biurowy ŚRÓDMIEŚCIE WARSZAWSKA
    1 / 6
    Idealny lokal biurowy ŚRÓDMIEŚCIE WARSZAWSKA

    Białystok

    • 1 203 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKALE BIUROWE DOSTĘPNOŚĆ 24 H (Białystok, Śródmieście, Warszawska)Polecamy Państwu lokal biurowy położony w idealnej lokalizacji w okolicy centrum przy ul Warszawskiej. Budynek d...

  • 1 / 2
    Hala przemysłowa w Wasilkowie

    Białystok

    • 27 108 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hala przemysłowa w Wasilkowie jest dostosowana pod produkcję, montaż, warsztat lub inne działalności przemysłowo-usługowe. ➡ Hala posiada dostęp do przemysłowej ilości energii e...

  • Lokal Białystok Słoneczny Stok ul. Upalna

    Białystok » Słoneczny Stok » ul. Upalna

    • 69 500 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 634 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż garaż o powierzchni 14,80 m2, znajdujący się na osiedlu Słoneczny Stok, przy ulicy Upalnej 1a. Do garażu doprowadzony prąd. Bardzo dobry wjazd do garażu od ulicy Upalne...

  • Magazyn z biurem 138 m² – Pieczurki, Białystok – Idealny na
    1 / 6
    Magazyn z biurem 138 m² – Pieczurki, Białystok – Idealny na

    Białystok

    • 4 100 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia dwukondygnacyjny budynek biurowo-magazynowy (138 m²) w spokojnej okolicy Pieczurek w Białymstoku. Doskonały na magazyn, hurtownię, biuro lub nieuciążliwą działalność g...

  • Lokal do wynajęcia w Białymstoku, Centrum
    1 / 14