• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łódź
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Łódź

(121)
  • Lokal użytkowo handlowy

    Łódź

    • 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowo handlowy 80 m2 Łódź Retkinia w dobrym stanie sprzedam.Lokal mieści się w parterowym pawilonie handlowo usługowym , blisko rynku Pod Topolami .

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Na wynajem lub sprzedaż lok. usługowe Zgierz, Barlickiego 2a
    1 / 8
    Na wynajem lub sprzedaż lok. usługowe Zgierz, Barlickiego 2a

    Zgierz

    • 42 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy 5 lokali usługowych o powierzchni :131,60m2 ; 36,30m2 ; 143,60m2 oraz 2 lokale o powierzchni 26,50m2 . Lokalizacja: Parter budynku mieszkalnego w Zgierzu ul. Barlickiego...

  • Wynajem pomieszczeń biurowych, Zgierz ul. A. Struga 10A
    1 / 8
    Wynajem pomieszczeń biurowych, Zgierz ul. A. Struga 10A

    Zgierz

    • 35 zł cena
    • 349 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek biurowy zlokalizowany przy ulicy Andrzeja Struga 10A Oferujemy 8 pomieszczeń biurowych o powierzchni: 22,72m2; 22,73 m2 ; 21,90m2 ; 22,91m2 ; 22,54m2 ; 22,56m2 ; 16,28m2 ;...

  • Atrakcyjna nieruchomość przynosząca dochód.Symbol PG

    Andrespol

    • 1 zł cena
    • 4 620 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Atrakcyjna nieruchomość przynosząca dochód.Symbol PG podstawowe przeznaczenie dla działalności gospodarczej związanej z wytwórczością ,magazynami,składami. Powierzchnia działki 4...

  • Do wynajęcia 20 m lokal na gabinet lekarski - Pabianice
    1 / 8
    Do wynajęcia 20 m lokal na gabinet lekarski - Pabianice

    Pabianice

    • 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia na gabinet lekarski lokal o powierzchni 20 m w parterowym pawilonie usługowym na Bugaju w Pabianicach (obok Carrefoura). Za ścianą znajduje się gabinet stomatologiczny...

  • Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 13 500 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 900 m2 na I piętrze w Pabianicach. Dostępne: od zaraz Opłaty: - czynsz najmu: 15 PLN netto / m2 - media wg zużycia (prąd, woda)...

  • 1 / 2
    Lokal Pabianice ul. gen. Stefana Grota Roweckiego

    Pabianice » ul. Grota-Roweckiego

    • 8 100 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewana hala o pow. 540 m2 z przeznaczeniem na produkcję, magazyn, usługi, handel. Lokalizacja: Pabianice, ul. Grota Roweckiego 8a w kompleksie Green Park Pabia...

  • Lokal Pabianice ul. Zamkowa

    Pabianice » ul. Zamkowa

    • 2 450 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o pow. 70 m2 na I piętrze w centrum Pabianic. Prestiżowa lokalizacja w odrestaurowanym budynku z 1865 roku w stylu neorenesansowym. Mi...

  • 1 / 4
    Lokal Pabianice ul. Zamkowa

    Pabianice » ul. Zamkowa

    • 1 050 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo o pow. 30 m2 na I piętrze w centrum Pabianic przy ul. Zamkowej. Prestiżowa lokalizacja w odrestaurowanej kamienicy. Miejsca parkingowe przed pose...

  • Lokal Pabianice ul. Zamkowa

    Pabianice » ul. Zamkowa

    • 10 340 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o pow. 188 m2 na parterze w centrum Pabianic. Prestiżowa lokalizacja w odrestaurowanej kamienicy z ochroną. Miejsca parkingowe przed po...

  • Lokal Pabianice ul. Zamkowa

    Pabianice » ul. Zamkowa

    • 875 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo o pow. 25 m2 na I piętrze w centrum Pabianic przy ul. Zamkowej. Prestiżowa lokalizacja w odrestaurowanej kamienicy. Miejsca parkingowe przed pose...

  • Lokal Pabianice ul. gen. Władysława Sikorskiego

    Pabianice » ul. Sikorskiego

    • 2 700 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy na I piętrze o pow. 90 m2 w północno-wschodniej części Pabianic przy ul. Sikorskiego . Nowoczesny design, możliwość elastycznej ara...

  • Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 13 400 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewany magazyn na I piętrze o pow. 670 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni na hali. Budynek pos...

  • lokal do wynajęcia
    1 / 8
    lokal do wynajęcia

    Gałków Duży

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80 m2, położony w samym sercu Gałkowa Dużego (gmina Koluszki) przy głównym skrzyżowaniu ulicy Dzieci Polskich i Głów...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia

    Gałków Duży

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal o powierzchni 45m2 pod działalność usługową lub handlową. Może być na sklep, hurtownię, rehabilitację, gabinet kosmetyczny lokal branży medycznej lub farmaceutyczne...

  • wynajmę restaurację i hotel
    1 / 16
    wynajmę restaurację i hotel

    Bukowiec

    • 12 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu obiektu hotelowego i gastronomicznego, idealnego zarówno dla osób poszukujących pomysłu na biznes o wielu możliwościach, jak i d...

  • Lokal użytkowy Pabianice
    1 / 12
    Lokal użytkowy Pabianice

    Pabianice

    • 16 750 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia ogrzewany magazyn na I piętrze o pow. 670 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni na hali. Budynek posiada czy...

  • Lokal użytkowy Pabianice, Zamkowa
    1 / 7
    Lokal użytkowy Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale biurowe o pow. 30 m2 na parterze w centrum Pabianic. Prestiżowa lokalizacja w odrestaurowanej kamienicy z ochroną. Miejsca parkingowe przed posesją. Obecnie...

  • Zgierz Biuro 33 m2 , klimatyzacja
    1 / 3
    Zgierz Biuro 33 m2 , klimatyzacja

    Zgierz

    • 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę biuro 33 m2 , Zgierz Barwnikowa 10 I piętro , klimatyzacja , parking. Dodatkowe opłaty energia elektryczna

  • Lokal użytkowy Zgierz
    1 / 15
    Lokal użytkowy Zgierz

    Zgierz

    • 760 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 2 033 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom w stanie surowym - do wykończenia w kameralnej okolicy Zgierza, przy ulicy Leszczynowej. Dom pierwotnie budowany z zamysłem prowadzenia działalności go...

  • Biurowiec z halą magazynową 1000m2 STRYKÓW
    1 / 16
    Biurowiec z halą magazynową 1000m2 STRYKÓW

    Stryków

    • 35 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Magazyn do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 w centrum Polski, 15 km od Łodzi w miejscowości Stryków. Powierzchnia hali magazynowej wynosi 800...

  • Lokal użytkowy Pabianice, Zamkowa
    1 / 10
    Lokal użytkowy Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 690 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Sprzedaży Lokalu Handlowo/Usługowego w Pabianicach, ul. Zamkowa Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu handlowo/usługowego zlokalizowanego w Pabianicach, przy uli...

  • Lokal Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom z działką położona w w powiecie łódzkim wschodnim, w gminie Rzgów. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 91. Transport publiczny obsługują łódzkie MPK (li...

  • Lokal Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Powierzchnia biurowa do wynajęcia Pabianice
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa do wynajęcia Pabianice

    Pabianice

    • 20 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa do wynajęcia Pabianice od 35 m2 do 160 m2. I piętro bardzo dobra lokalizacja. Cena od 30 zł za 1 m2

  • Wynajmę
    1 / 3
    Wynajmę

    Zgierz

    • 1 234 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę budynek dwupiętrowy ( woda , prąd 32kw, gaz ) dół 400 m i góra 200 m na działce znajduje się Żabka , do budynku oddzielny dojazd