lokal na sprzedaż
10 maj 2026

Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Jazdy Polskiej

Warszawa Śródmieście rondo Rondo Jazdy Polskiej
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 12 godzin temu, Niedziela, 10 maj 2026 20:20
12 065 € 635 m2
12 065 € 635 m2 19 €/m2
Parametry
Powierzchnia 635 m2
Cena za metr 19 €/m2
ID oferty K37532476

Opis

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 635 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach ul. Waryńskiego.
poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. Pokaż numer telefonu, mail: [email] )

-------------Bez prowizji od Najemcy--------------

Powierzchnia do aranżacji zgodnie z potrzebami Najemcy.

Standard biura:
-wykładzina
-uchylne okna
-podział powierzchni ściankami działowymi
-podwieszane sufity ze zintegrowanym 500 lux,
-podnoszone podłogi,
-żaluzje wewnętrzne,

Na miesięczne koszty najmu netto składają się:
-czynsz: 19-21,50 EUR/m2,
-opłaty eksploatacyjne: 34,06PLN/m2, (21628,10 PLN),
-zużycie mediów,

Opłaty naliczane są od powierzchni brutto, czyli z wliczonym współczynnikiem powierzchni wspólnych (6,55%).

Spersonalizowaną ofertę finansową, klient otrzymuje po prezentacji lokalu.

Internet:
-opcjonalnie,
-Najemca indywidualnie podpisuje umowę z operatorem telekomunikacyjnym.

Parking:
-124 miejsca parkingowe podziemne,
-abonament: 170-210 EUR/ stanowisko/ miesiąc,
Współczynnik miejsc parkingowych: 1/130 m2,
Miejsca postojowe dla rowerów.
Podjazd dla taxi.

Umowa:
-czas określony:min. 3 lata
-kaucja 3 miesiące,

Opis budynku:
Biurowiec w kompleksie biurowym składający się z dwóch budynków, oferujących łącznie 24 000 mkw. powierzchni do wynajęcia.
Standard wykończenia:
-okablowanie telefoniczne, komputerowe, elektryczne,
-kontrola dostępu,
-centrala telefoniczna,
-czujniki dymu i ciepła, tryskacze,
-system zarządzania budynkiem-BMS,

Udogodnienia dla Najemców: bank, punkty handlowe, restauracja, kantyna, kiosk, bankomat,

Lokalizacja:
Stacja Metra Politechnika i najbliższy przystanek autobusowy w bezpośrednim sąsiedztwie budynku.
W najbliższej okolicy znaleźć można liczne restauracje i kawiarnie, idealne na lunch lub biznesowe spotkanie.

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23 %

Zdjęcia pokazują ogólny standard budynku.
Polecam i zapraszam na spotkanie w celu obejrzenia lokalu
Jeśli poszukują Państwo powierzchni o innym metrażu lub w innej lokalizacji prosimy o kontakt:
tel. Pokaż numer telefonu
e-mail: [email] ;
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: