lokal na sprzedaż
22 cze 2021

Lokal Warszawa Ochota, Ochota ul. Żwirki i Wigury

Warszawa Ochota ul. Żwirki i Wigury
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 4 lata temu, Wtorek, 22 czerwiec 2021 12:20
9 626 € 621 m2
9 626 € 621 m2 16 €/m2
Parametry
Powierzchnia 621 m2
Cena za metr 16 €/m2
ID oferty K18098027

Opis

Nowoczesny (szkło, aluminium, chrom, kamień) kompleks biurowo - hotelowy (A+) ca 90 000 m powierzchni biurowej, hotelowej, konferencyjnej i usługowej na warszawskiej Ochocie.

bezpośredni dostęp do jednej z głównych arterii Żwirki i Wigury
wygodny dostęp do oddalonego o 5 minut przystanku Szybkiej Kolei Miejskiej
szeroki zakres dodatkowych usług w sąsiedztwie projektu
dostęp do 7 linii autobusowych mających przystanki przy kompleksie
sąsiedztwo trasy N-S
dojazd w ciągu 5 minut do lotniska

Kompleks wyposażony jest:
- systemy oszczędzania wody i energii, kontroli środowiska wewnętrznego oraz starannie dobrane materiały budowlane spełniają założenia zrównoważonego rozwoju i zgodności z certyfikacją LEED.

Dostępność
5 miesięcy od podpisania umowy najmu
Czynsz
15.5 EUR / m2 / miesiąc
Opłata eksploatacyjna
18 PLN / m2 / miesiąc
Minimalny okres najmu
5 lat
Czynsz za parking podziemny
90 EUR / miejsce / miesiąc
DANE BUDYNKU
Powierzchnia najmu brutto
5 079 m2
Liczba kondygnacji naziemnych
7
Współczynnik powierzchni wspólnych
3,65 %
Liczba miejsc parkingowych
130
DOSTĘPNA POWIERZCHNIA
Dostępna powierzchnia brutto
3 102 m2
Minimalna powierzchnia najmu
621 m2
Liczba miejsc parkingowych
60
STANDARD TECHNICZNY:
- klimatyzacja;
- ścianki działowe;
- okablowanie;
- kontrola dostępu;
- uchylne okna;
- podnoszone podłogi;
- podział powierzchni 30/60/10;
- 24h ochrona;
- podwieszone sufity;
- światłowód;
- detektory dymu;
- BMS

Powierzchnie dostępne na 2,3,4,5 i 6 piętrze.

Czynsz najmu netto plus opłata eksploatacyjna.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 110479
  • Data aktualizacji: 2021-08-18
  • ID ogłoszenia: K18098027
  • Źródło: EAF Sp. z o.o.
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, cena: od 8 183 do 11 070 zł, powierzchnia: od 528 do 715 m2
ES
EAF Sp. z o.o. Biuro nieruchomości · 446 ogłoszeń

EAF Sp. z o.o. Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika