• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Włosań

(2)
  • Sprzedam działkę - Włosań, gm. Mogilany.
    1 / 9
    Sprzedam działkę - Włosań, gm. Mogilany.

    Włosań

    • 888 000 zł cena
    • 29 600 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - świetna lokalizacja; - możliwość ubiegania się o przekształcenie części terenu na „budowlany”; - różne możliwości wykorzystania t...

  • Działka Włosań

    Włosań

    • 1 250 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka o powierzchni 57 arów z czego około 29 to tereny budowlane. Wg studium teren budowlany w nowym MPZP powiększy się o ok.12 arów. Kształt trapezu , wjazd możliwy z drogi asfa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Mogilany ul. Dworska

    Mogilany » ul. Dworska

    • 1 020 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 276 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Słoneczna , strona południowa , 37 arowa , budowlano-rolna , Mogilany . Według planu zagospodarowania 300 m kw jest budowlane, reszta rola. Możliwość wybudowania domu wolnostojące...

  • 1 / 3
    Działka Mogilany ul. Cegielniana

    Mogilany » ul. Cegielniana

    • 900 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE PÓŁ HEKTARA , WIDOKOWA . Piękny widok na TATRY .budowlano rolna . Połowa przeznaczona pod zabudowę .Media w drodze gminnej :prąd, woda, gaz, Kanalizacji brak (szambo). D...

  • Działka KONARY ul. Konary

    Konary

    • 2 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD 1 HEKTAR , NA WZNIESIENIU w pobliskich Konarach gm.Mogilany Działka budowlano rolna , teren bezpieczny , nie osuwiskowy Miejscowy plan zagospodarowania dopuszczalna zabudowę...

  • Działka Mogilany ul. Świątnicka

    Mogilany » ul. Świątnicka

    • 430 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    15 AROWA , SZEROKA ,MIESZKANIOWA Z MOŻLIWOŚCIĄ USŁUG . WJAZD Z DROGI ASFALTOWEJ.Media pełne : woda , prąd . kanalizacja , gaz . Obowiązuje plan zagospodarowania , zabudowa jednoro...

  • Działka KONARY ul. Konarska

    Konary » ul. Konarska

    • 450 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD 14 AROWA działka w Konarach . Płaska , szeroka ,w otoczeniu nowe budynki .Droga dojazdowa gminna asfaltowa.Wszystkie media w drodze opbok działki : woda , prąd , gaz , kanali...

  • 1 / 3
    Działka Mogilany

    Mogilany

    • 9 300 000 zł cena
    • 56 800 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PPIG ma przyjemność zaprezentować uroczo usytuowaną parcelę w Mogilanach - 12 km od centrum Krakowa. Nieruchomość o powierzchni 5.68 ha znajduje się na terenie otoczonym z 3 stro...

  • Działka Kulerzów ul. Kulerzów

    Kulerzów

    • 668 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 352 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 20 AROWA budowlana ,5 min ( 2,7 km )od Mogilan. Spokojna ulica dojazdowa do domów jednorodzinnych .W planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniowo usługową , możliwa zab...

  • Działka BUKÓW ul. Mogilany

    Buków

    • 1 060 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 379 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM NA GÓRY , prawie 30 arowa działka budowlana . Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania. Możliwość zabudowy budynkami jednorodzinnymi wolnostojącymi lu...

  • Działka Konary

    Konary

    • 330 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Kukla Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę z widokiem na góry w Konarach, gmina Mogilany! Lokalizacja: Na sprzedaż działka o powierzchni 3900 m2 (39 arów) położona w mal...

  • Działka budowlana KONARY gm. Mogilany, Konary
    Działka budowlana KONARY gm. Mogilany, Konary

    Konary

    • 1 650 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Kulerzów gm. Mogilany, Żródlana
    1 / 15
    Działka budowlana Kulerzów gm. Mogilany, Żródlana

    Kulerzów

    • 915 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KULERZÓW!!! Działka w pierwszej linii zabudowy, przy drodze gminnej asfaltowej. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jedn...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 750 000 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż idealna pod inwestycję jednorodzinną Buków gm. Mogilany 13,31ara Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli: tereny zabudowy m...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 2 210 000 zł cena
    • 6 459 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 Działki na sprzedaż idealne pod inwestycję deweloperską Buków gm. Mogilany 26,49ar + 38,10 ar z czego 20,60ar to działka budowlana pozostała część rolna. Działki w planie zag...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 710 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Buków gm. Mogilany 38 ar z czego 20,60ar to działka budowlana pozostała część rolna. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli: tereny...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 662 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż idealna pod inwestycję jednorodzinną lub deweloperską Buków gm. Mogilany 26,62ara Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli:...

  • Działka budowlana Mogilany, Chorowice
    Działka budowlana Mogilany, Chorowice

    Mogilany

    • 2 750 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 96arów z pozwoleniem na budowę . Wyjątkowy projekt w wyjątkowym miejscu . Pozwolenie dotyczy obiektu o powierzchni całkowitej 1238,96 m2 . Przewiduje 38 łóż...

  • Widokowa działka 18 arów pod nowoczesny dom – Mogilany, medi
    1 / 6
    Widokowa działka 18 arów pod nowoczesny dom – Mogilany, medi

    Mogilany

    • 760 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA WIDOKOWA 18 arów – Mogilany | MEDIA | 760 000 zł Szukasz działki pod dom z widokiem i bez problemów z mediami? Ta oferta w Mogilany spełnia wszystko. 18 arów (1800 m²) p...