działka na sprzedaż
23 wrz 2021

Działka Mogilany ul. Dworska

Mogilany ul. Dworska
woj. Małopolskie pow. krakowski gm. krakowski
Dodane 4 lata temu, Czwartek, 23 wrzesień 2021 19:20
1 020 000 zł 3 700 m2
1 020 000 zł 3 700 m2 276 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 3 700 m2
Cena za metr 276 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K18971277

Opis

Słoneczna , strona południowa , 37 arowa , budowlano-rolna , Mogilany .
Według planu zagospodarowania 300 m kw jest budowlane, reszta rola. Możliwość wybudowania domu wolnostojącego.
Wszystkie media , wjazd z drogi gminnej asfaltowej, w pobliżu przystanek autobusowy, przedszkole,do CH Zakopianka 15 minut.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 204276
  • Data aktualizacji: 2024-01-03
  • ID ogłoszenia: K18971277
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Mogilany, cena: od 867 000 do 1 173 000 zł, powierzchnia: od 3145 do 4255 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika