• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Poświętne

(1)
  • Działka budowlana 3800m asfalt media Poświętne Międzyleś
    1 / 7
    Działka budowlana 3800m asfalt media Poświętne Międzyleś

    Poświętne

    • 399 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Wólka Dąbrowicka Poświętne Międzyleś przy głównej drodze Powierzchnia 3800m Wymiary 32x110m kształt prostokąt Media prąd woda prąd przy działce Linia zabudowy pi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka NOWE GRABIE, 1200 m2, Media, I Linia zabudowy

    Nowe Grabie

    • 261 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w I Lini zabudowy, wjazd bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Media prąd, woda, gaz, światłowód w drodze. Na działkę wydane są warunki zabudowy. Dokładne wym...

  • Działka budowlana Tuł, gm. Klembów, pow. Wołomin, media

    Tuł

    • 199 990 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Tuł (gmina Klembów, powiat Wołomin). Działki posiadają księgę wieczystą i są wolne od obciążeń. Idealne pod budowę domu jedno...

  • 1 / 3
    Działka Michałów

    Michałów

    • 320 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2000 m² znajdująca się przy ul. Makowej w miejscowości Michałów w powiecie wołomińskim.~~Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania...

  • Na sprzedaż działka rolna
    1 / 3
    Na sprzedaż działka rolna

    Nowe Ręczaje

    • 1 100 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z siedliskiem zabudowania-dom do remontu,stodoła obora.Media-prąd,woda studnia,głębinowa dostęp do wodociągów gminnych,dostęp do gazociągu.Duże ogrodzone podwórko.Z j...

  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż 1,82ha Goździówka gm. Stanisławów. Wystąpiono...

    Goździówka

    • 2 500 000 zł cena
    • 18 200 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1,82ha. Działka o numerze 141214_2.0006.26 znajdująca się w miejscowości Goździówka (gmina Stanisławów, nieopodal Pustelnika). Działka składają...

  • Sprzedam diałkę
    Sprzedam diałkę

    Franciszków

    • 150 000 zł cena
    • 6 916 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sptzedam diałkę 6916 m2 rolno leśną, 1000m2 rolnej 5916m2 leśnej jedna całość, dojazd drogą asfaltową. Franciszków gm.Wolanów woj.mazowieckie

  • Pod rekreacje 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy / rzeka Żąza
    1 / 5
    Pod rekreacje 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy / rzeka Żąza

    Zagórze

    • 199 000 zł cena
    • 2 376 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rolną./ rekreacyjna 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy Działka graniczy z małą rzeką (strumyk) Żązą na długości 55m działka nr 67/1 ul.Sarnia/Kawki Zagórze ter...

  • Działka 2640m2, Zagórze, gm. Halinów
    1 / 5
    Działka 2640m2, Zagórze, gm. Halinów

    Zagórze

    • 650 000 zł cena
    • 2 640 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2640m2 położona w miejscowości Zagórze przy ul. Echa Leśnego, gm. Halinów k/Warszawy. Działka posiada kształt regularny, płaski, zbliżony do...

  • Działka Wola Ręczajska

    Wola Ręczajska

    • 217 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 położona w Woli Ręczajskiej w Gminie Poświętne w powiecie Wołomińskim. W pobliżu zabudowa jednorodzinna i siedliskowa, okolica spokojna du...

  • Działka Stanisławów

    Stanisławów

    • 400 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna wielokątna działka położona w otulinie Puszczy Kampinowskiej,do nabycia w całości. Istnieje możliwość nabycia wielokrotności 1000 m2 /jest wykonany wstępny plan podziału na...

  • Działka leśna 5,2 ha i rolna 0,55ha Tłuszcz Pawłów Jadów
    1 / 8
    Działka leśna 5,2 ha i rolna 0,55ha Tłuszcz Pawłów Jadów

    Miąse

    • 265 000 zł cena
    • 52 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Lokalizacja Pawłów trasa Wołomin Miąse Jadów Na sprzedaż działka leśna o powierzchni ponad 5,2 ha /52000m2/ plus część rolna ok 0,52 ha /5200m2/ przy drodze asfaltowej biegnącej z...

  • Działka budowlana 2900m Tłuszcz Wołomin
    1 / 7
    Działka budowlana 2900m Tłuszcz Wołomin

    Miąse

    • 750 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Miąse ul Kardynała Wyszyńskiego nr ew działki 950 Powierzchnia 2900m , możliwy podział na trzy po zakupie Wymiary 26x110m kształt prostokąt Media prąd woda gaz L...

  • Prywatne
    1 / 5
    Prywatne

    Ołdakowizna

    • 350 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuje na sprzedaż działkę leśną z młodym zalesieniem o powierzchni 5500 m2 w miejscowości Ołdakowizna, w odległości ok. 3 km. od Stanisławowa, ok. 20 km. od Mińska Mazowieckiego...

  • Działki z warunkami zabudowy - 1200 m2, Franciszków
    1 / 3
    Działki z warunkami zabudowy - 1200 m2, Franciszków

    Franciszków

    • 149 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o pow 1200 m2. Możliwość wyboru jednej z 3 dostępnych działek. Wydane warunki zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Do stacji PKP ok 750 m.

  • Działka rolna 2od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin
    1 / 4
    Działka rolna 2od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

    Kolno

    • 95 000 zł cena
    • 887 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 887m2 przy drodze wewnętrznej pierwsza częściowo ogrodzona , druga ze ścianą lasu brzozowego /rzut na zdjęc...

  • Działka Budziska ul. Krucza

    Budziska » ul. Krucza

    • 2 800 000 zł cena
    • 14 350 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki bezpośrednio przylegające do siebie o łącznej powierzchni 1.42ha. Jedna z działek (powierzchnia ok.1.1ha) jest narożna, dłuższym bokiem przy...

  • 1 / 4
    Działka Cisówka

    Cisówka

    • 274 620 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o powierzchni 1380m2, w kształcie trapezu o wymiarach: 36m- front, boki 35 i 36m, 43m- tył. Na chwile obecna działka rolna, z możliwością uzyskania warunków zabudo...

  • Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów

    Stanisławów

    • 2 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka rolna z prawem zabudowy zagrodowej położona we wsi Stanisławów gm. Baranów - na sprzedaż. Duża działka rolna o powierzchni 20000 m2 w kształcie regularnego prostoką...

  • Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów

    Stanisławów

    • 767 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Stanisławów gm. Baranów działka o powierzchni 5900 m2 - na sprzedaż. Duża działka o powierzchni 5900 m2 i wymiarach 37 x 159,5, składająca się z dwóch odrębnych działek. Dl...

  • Działka Miąse ul.

    Miąse

    • 239 000 zł cena
    • 1 644 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY I MIĄSE I TŁUSZCZ Na sprzedaż  działka o powierzchni 1644 m, położona w spokojnej, cichej  i zielonej okolicy, w gminie Tłuszcz (woj. mazowieck...

  • Działka 900m Miąse Tłuszcz droga wojewódzka media
    1 / 6
    Działka 900m Miąse Tłuszcz droga wojewódzka media

    Miąse

    • 290 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel [tel] Miąse ul Kard Wyszyńskiego nr ewidencyjny działki 317/10 Na sprzedaż działka budowlano usługowa przy głównej drodze z Tłuszcza do Wołomina pow 900m media prąd woda ga...

  • Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin
    1 / 8
    Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

    Kolno

    • 95 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 900m2 przy drodze wewnętrznej Przeznaczenie rolne z projektem planu zagosp – zabudowa jednorodzinna przy dz...

  • Działka budowlana Franciszków gm. Tłuszcz,
    1 / 15
    Działka budowlana Franciszków gm. Tłuszcz,

    Franciszków

    • 134 160 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma do zaoferowania 3 piękne działki w bardzo cichej i przyjemnej okolicy. Znajdujemy się w miejscowości Franciszków, niedaleko Tłuszcza. Zapraszam do...

  • Działka budowlana z MPZP Krzywica gm. Klembów.
    1 / 2
    Działka budowlana z MPZP Krzywica gm. Klembów.

    Krzywica

    • 198 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę budowlaną o powierzchni 800m² (nr 447/9) Nieruchomość położona jest w miejscowości Krzywica przy ulicy Zaułek gm. Klembów w urokliwej okolicy. - Teren...

  • OKAZYJNIE DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU POD WARSZAWĄ
    1 / 4
    OKAZYJNIE DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU POD WARSZAWĄ

    Krubki-Górki

    • 195 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bezpośrednio: działka z pozwoleniem na budowę. Działka płaska, nieogrodzona, niezalesiona (pojedyncze samosiejki), regularnie prostokątna o wymiarach 21x51m. Grunty k...

  • Działka Rekreacyjna w Otulinie Puszczy Bolimowskiej
    1 / 5
    Działka Rekreacyjna w Otulinie Puszczy Bolimowskiej

    Franciszków

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka zlokalizowana jest obok Bolimowskiego Parku Krajobrazowego stanowiącego cenną przyrodniczą enklawę wśród zalesionych terenów wokół Warszawy. Teren ten łączy się z Puszczą...