• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Rumią

(267)
  • Działka Leśniewo ul. Lipowa

    Leśniewo » ul. Lipowa

    • 174 900 zł cena
    • 795 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Leśniewo ul. Lipowa - odległość ok. 200 m od ul. Puckiej, ok. 10 km od Pucka, ok. 13 km od Wejherowa, ok. 20 km od Władysławowadziałka blisko lasu o pow. 795 m2 w kształcie prostok...

  • Chwaszczyno- dwie  działki przy zagajniku
    1 / 5
    Chwaszczyno- dwie działki przy zagajniku

    Chwaszczyno

    • 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy działek położonych w centrum Chwaszczyna. Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni komfortowy dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast prężnie rozb...

  • Działka Tokary ul. Radosna

    Tokary » ul. Radosna

    • 299 000 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 35/91 z PNB!LOKALIZACJA:Miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można opisać Tokary na ten moment. Mimo to, najbliższy sklep znajduję się w...

  • Działka Gdynia Pogórze ul. Płk. Stanisława Dąbka

    Gdynia » Pogórze » ul. Dąbka

    • 789 000 zł cena
    • 707 m2 powierzchnia
    • 1 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną usługową przy ul. Dąbką (administracyjnie to Pogórze w gm. Kosakowo, Dąbka jest ulicą graniczną), o powierzchni 707 m2. Ogromy ruch samochod...

  • GDYNIA- pod rezydencję w lesie, nad potokiem, ale w centrum
    1 / 5
    GDYNIA- pod rezydencję w lesie, nad potokiem, ale w centrum

    Gdynia

    • 2 730 000 zł cena
    • 3 763 m2 powierzchnia
    • 726 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niezwykła działka pod rezydencję. Wciśnięta między rezerwat „Kacze Łęgi” i Lasy Witomińskie. Położona na brzegu rzeczki Kacza, w której znowu można złowić pstrąga. A zarazem do cen...

  • Działka ogrodnicza ROD, ogród, Gdynia
    1 / 10
    Działka ogrodnicza ROD, ogród, Gdynia

    Gdynia

    • 42 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej. Działka znajduje się niedaleko galerii Szperk w Gdyni Obłużu. Bardzo dobry dojazd autobusem. Ogród wymaga uporządkowania. Domek -...

  • 1 / 4
    Działka Pierwoszyno rynek pierwotny ul. Jabłoniowa

    Pierwoszyno » ul. Jabłoniowa

    • 970 000 zł cena
    • 1 910 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1910 m², położona w miejscowości Pierwoszyno. Nieruchomość oferowana w cenie 970 000 zł brutto.Działka ma kształt trapezu, co...

  • płaska | zabudowa jednorodzinna rezydencjalna
    1 / 5
    płaska | zabudowa jednorodzinna rezydencjalna

    Gdynia

    • 899 000 zł cena
    • 1 440 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż płaska działka o pow. 1440 m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną - strefa rezydencjalna. Gdynia Dąbrowa ul. Kolonia dz. nr 857 obręb 0014 Dąbrowa Wyjątkowa działk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • objęta MPZP | zabudowa jednorodzinna rezydencjalna
    1 / 6
    objęta MPZP | zabudowa jednorodzinna rezydencjalna

    Gdynia

    • 750 000 zł cena
    • 2 234 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow. 2234 m2, otoczona lasem, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną - strefa rezydencjalna. Gdynia Dąbrowa ul. Kolonia dz. nr 859 obręb 0014 Dąbrowa. Wyją...

  • objęta MPZP | zabudowa jednorodzinna rezydencjalna
    1 / 5
    objęta MPZP | zabudowa jednorodzinna rezydencjalna

    Gdynia

    • 699 000 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka, o pow. 1485 m2, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną - strefa rezydencjalna. Gdynia Dąbrowa ul. Kolonia dz. nr 860 obręb 0014 Dąbrowa. Wyjątkowa działka d...

  • Wiczlino | Działka premium pod dom 2-lokalowy!
    1 / 5
    Wiczlino | Działka premium pod dom 2-lokalowy!

    Gdynia

    • 1 078 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o przeznaczeniu MN1.U w Gdyni Wiczlino. Możliwy zakup działek osobno (740 m², 800 m²) Działki niezabudowane. Działka: Tere...

  • Działka Chwaszczyno ul. Świerkowa

    Chwaszczyno » ul. Świerkowa

    • 459 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świetna działka w Chwaszczynie - z projektem domu i pozwoleniem na budowę!Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka może być Twoja - a wraz z nią otrzymasz p...

  • 1 / 4
    Działka Dębogórze ul. Rumska

    Dębogórze » ul. Rumska

    • 10 752 800 zł cena
    • 26 882 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NA SPRZEDAŻ - DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD HALĘ MAGAZYNOWĄ / PRODUKCYJNĄNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 26 882  m², idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcy...

  • Działka Dębogórze ul. Rumska

    Dębogórze » ul. Rumska

    • 13 714 520 zł cena
    • 43 336 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NA SPRZEDAŻ - DZIAŁKA INWESTYCYJNA Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 43 336  m², idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcyjnego, biurowca lub siedziby firm...

  • Tuchom - działka przy zagajniku
    1 / 8
    Tuchom - działka przy zagajniku

    Tuchom

    • 493 600 zł cena
    • 1 234 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tuchom- działka budowlana o pow. 1234m2, położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Wydana decyzja o warunkach zabudowy o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną jed...

  • Działka budowlana z MPZP. Gdynia Pogórze.
    1 / 10
    Działka budowlana z MPZP. Gdynia Pogórze.

    Gdynia

    • 789 000 zł cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 1 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Powierzchnia działki 693 m2. MPZP: Uchwała Nr C/720/2023 Rady Gminy Kosakowo z dnia 28 września...

  • Działka usługowa z MPZP.
    1 / 7
    Działka usługowa z MPZP.

    Gdynia

    • 799 000 zł cena
    • 707 m2 powierzchnia
    • 1 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka zlokalizowana w Gdyni Pogórzu, przy ul. Płk. Dąbka, róg Zamojskiego. Forma własności: użytkowanie wieczyste. Powierzchnia 707 m2 Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrze...

  • Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo,
    1 / 9
    Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo,

    Dębogórze

    • 450 000 zł cena
    • 1 356 m2 powierzchnia
    • 332 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta w przygotowaniu.... Piękna działka z widokiem na las!!! Działka 1356 m2 Nr Działki 17/22 Na sprzedaż działka położona w miejscowości Dębogórze. Lokalizacja gwarantuje do...

  • Unikat: Duża działka nad Jeziorem Dużym z warunkami zabudowy
    1 / 6
    Unikat: Duża działka nad Jeziorem Dużym z warunkami zabudowy

    Orle

    • 1 330 000 zł cena
    • 13 280 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca, które łączy kaszubską naturę, dużą powierzchnię (1,33 ha) oraz unikatowy dostęp do Jeziora Dużego z własnym pomostem i warunkami zabudowy – ta oferta jest z...

  • Dobrzewino - kompleks działek
    1 / 5
    Dobrzewino - kompleks działek

    Dobrzewino

    • 204 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobrzewino - działki budowlana, kilka do wyboru o pow. 1010m2, 1020m2, 1020m2,1181m2, 1238m2, . Nieruchomości zlokalizowane w bardzo prężnie rozwijającej się miejscowości Dobrzewin...