• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Rumią

(267)
  • Działka Warzenko ul.

    Warzenko

    • 749 400 zł cena
    • 2 498 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

     Uzbrojona, słoneczna działka 5 minut spacerkiem od  Jeziora Tuchomskiego - WarzenkoLokalizacja:Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Warzenko, na obrzeżach Trójmia...

  • Działka Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Sucha

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Sucha

    • 15 500 000 zł cena
    • 62 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ POD ZABUDOWĘ Działka ponad 6 ha w Gdyni ---- Chwarzno-WiczlinoDZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni ok. 62 000 m2. Teren jest prawie płaski,...

  • Działka budowlana Szemud, Na Wzgórzu
    1 / 15
    Działka budowlana Szemud, Na Wzgórzu

    Szemud

    • 269 000 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę jednorodzinną w Szemudzie, w powiecie wejherowskim, przy ul. Na Wzgórzu, o powierzchni 928 m2. (numer ewidencyjny 362/3) MEDIA: -prąd przy działce, -wodociąg g...

  • Działka Gdynia Wiczlino ul. Henryka Szymańskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Szymańskiego

    • 1 620 000 zł cena
    • 2 159 m2 powierzchnia
    • 751 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do zakupu działkę budowlaną pięknie położoną obok ściany lasu w Gdyni, dzielnica Wiczlino. Działka ma powierzchnię 2159 m.kw. i położona jest przy ul. Szymańskiego, ale m...

  • Działka budowlana Gdynia gm. Gdynia  Chwarzno Wiczlino , Onufrego Zagłoby
    Działka budowlana Gdynia gm. Gdynia Chwarzno Wiczlino , Onufrego...

    Gdynia

    • 1 496 300 zł cena
    • 1 151 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1151 m pod zabudowę jednorodzinną, bliżniaczą w Gdyni Chwarzno Wiczlino. Na działce możliwość wybudowania dwóch domów z...

  • Działka budowlana Gdynia gm. Gdynia  Chwarzno Wiczlino, Onufrego Zagłoby
    Działka budowlana Gdynia gm. Gdynia Chwarzno Wiczlino, Onufrego...

    Gdynia

    • 1 070 000 zł cena
    • 867 m2 powierzchnia
    • 1 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 867 m pod zabudowę jednorodzinną, bliżniaczą w Gdyni Chwarzno Wiczlino. Na działce możliwość wybudowania dwóch domów z z...

  • Działka Mosty ul. Przemysłowa

    Mosty » ul. Przemysłowa

    • 1 040 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1600 m², zlokalizowanej w miejscowości Mosty, w gminie Kosakowo, tuż przy granicy z Gdynią.Nieruchomość ma ogr...

  • Dzialka ROD Sloneczny Reda obwodowa 301m2, NOWA CENA!!!
    1 / 6
    Dzialka ROD Sloneczny Reda obwodowa 301m2, NOWA CENA!!!

    Reda

    • 36 900 zł cena
    • 301 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzialka dla kochajacych Eko owoce i warzywa , bo to dzialka ktora posiada najwiecej drzew owocowych i krzewow! Sprzedam dzialke ogrodnicza 301m2 , w ROD "Sloneczny" Reda ul.Obwodo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • NOWA CENA !!! dzialka ROD Sloneczny Reda obwodowa 302m2
    1 / 6
    NOWA CENA !!! dzialka ROD Sloneczny Reda obwodowa 302m2

    Reda

    • 31 500 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzialke ogrodnicza 302m2 , w ROD "Sloneczny" Reda ul.Obwodowa , z mozliwoscia zrobienia wjazdu i bramy od ulicy , garaz blaszany 5x5m , prad w drodze, bardzo duzo drzew i...

  • Działka Reda ul.

    Reda

    • 5 250 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 1 ha w cichej i zielonej okolicy Rumi/ Redy, doskonała pod tereny rekreacyjne i ekologiczne!LOKALIZACJA:Działka położona jest na granicy Rumi i Redy, w spokoj...

  • Działka Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Wiczlińska

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 4 168 000 zł cena
    • 5 210 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa w Gdyni Chwarzno-Wiczlino, składająca się z dwóch działek budowlanych sprzedawanych wyłącznie w pakiecie. Łączna powierzchnia terenu to...

  • Działka Dębogórze ul. Owocowa

    Dębogórze » ul. Owocowa

    • 630 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka BUDOWLANA, o powierzchni 1176 m² w Dębogórzu (gmina Kosakowo), objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania - teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą.Istni...

  • Działka Gowino ul. Malinowa

    Gowino » ul. Malinowa

    • 556 000 zł cena
    • 2 344 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DWIE DZIAŁKI BUDOWLANA W GOWINIEDZIAŁKIDziałki budowlane mają łączną powierzchnię 2.344 m2 i nieruchomość składa się z dwóch działek:- 915 m2 (nr. działki 391),- 1.429 m2 ( nr. dzi...

  • Działka Gowino ul. Malinowa

    Gowino » ul. Malinowa

    • 330 410 zł cena
    • 1 429 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W GOWINIELOKALIZACJA:Działka położona jest w Gowinie - spokojnej, nieustannie rozwijająca się wsi w powiecie wejherowskim- na zachodnich obrzeżach Trójmiejskiego...

  • Działka Gowino ul. Malinowa

    Gowino » ul. Malinowa

    • 254 000 zł cena
    • 915 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka Gdynia Mały Kack ul. Olgierda

    Gdynia » Mały Kack » ul. Olgierda

    • 2 720 000 zł cena
    • 1 162 m2 powierzchnia
    • 2 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Mały Kack to jedna z bardziej poszukiwanych dzielnic w Gdyni, spokojna okolica, blisko komunikacja miejska z szybkim dostępem do centrum Gdyni, Trójmiejskiej Obwodn...

  • 1 / 4
    Działka Gdynia Mały Kack ul. Olgierda

    Gdynia » Mały Kack » ul. Olgierda

    • 1 218 000 zł cena
    • 625 m2 powierzchnia
    • 1 949 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Gdynia Redłowo ul. Mariana Mokwy

    Gdynia » Redłowo » ul. Mokwy

    • 3 900 000 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 5 447 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena podlega negocjacji!LOKALIZACJA:Wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Mariana Mokwy. To prestiżowa lokalizacja...

  • Działka Luzino ul.

    Luzino

    • 849 000 zł cena
    • 24 400 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - działka rolna 2,44 ha w Barłominie, gm. Luzino - Wydane warunki zabudowyLOKALIZACJA:Działka znajduje się w miejscowości Barłomino, w gminie Luzino (powiat wejherowski...

  • 1 / 4
    Działka Bojano ul. Promienna

    Bojano » ul. Promienna

    • 570 000 zł cena
    • 1 555 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura The House Nieruchomości.Bojano to kaszubska miejscowość, która dynamicznie się rozwija i oferuje idealne połączenie bliskości miasta z urokami natury. Dzięki świetnej...