• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Policami

(102)
  • Działka na sprzedaż 2006 m2
    1 / 8
    Działka na sprzedaż 2006 m2

    Żdżary

    • 149 000 zł cena
    • 2 006 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, otoczonym zielenią? Ta działka w Żdżarach to spełnienie Twoich marzeń! Dlaczego warto wybrać właśnie tę nieruchomość? Lokaliz...

  • 1 / 2
    Działka Szczecin żydowce

    Szczecin

    • 330 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 406 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 813 m², położona w jednej z najbardziej malowniczych części Szczecina – tuż przy Puszczy Bukowej.To miejsce, które zachwyca ci...

  • Łaniewo pod Goleniowem działka na sprzedaż
    1 / 5
    Łaniewo pod Goleniowem działka na sprzedaż

    Łaniewo

    • 179 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Łaniewie, w odległości 7 km od Goleniowa, województwo Zachodniopomorskie. Najbliższe sąsiedztwo działki to domy w zabudowie...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    1 / 5
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 90 897 zł cena
    • 739 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie. Zlokalizowana na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej, przy drodze prowadzącej d...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    1 / 7
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 88 191 zł cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest jedna działka z 8-miu znajdujących się w Osiedlu położona w obrębie nr 1 miasta Goleniowa ul. Zuzanny, w gminie Goleniów, na zachód od drogi nr 3 i 6, n...

  • 1 / 4
    Działka w Wołczkowie 1.3393 ha w rej. lasu.

    Wołczkowo

    • 400 000 zł cena
    • 13 393 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana, rolna, zlokalizowana w Wołczkowie, gm. Dobra, pow. policki, o powierzchni 1.3393 ha. Rodzaje użytków,tj Ł IV i Ł V.Działka zlokalizowana w r...

  • Działka w Goleniowski Parku Przemysłowym!

    Łozienica

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 073 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 5 073 mkw. w świetnej lokalizacji i cenie: tylko 1 200 000 PLN netto.Działka znajduje się w goleniowskim parku przemysłowym blisko węzła d...

  • 1 / 3
    Działka 849m2, Szczecin,pod usługi,media,ulica.

    Szczecin

    • 1 100 000 zł cena
    • 849 m2 powierzchnia
    • 1 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa, niezabudowana zlokalizowana miasto Szczecin, dzielnica Warszewo, o powierzchni 849 m2.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, Uch....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rod Szczecin Wielgowo
    1 / 14
    Działka rod Szczecin Wielgowo

    Szczecin

    • 55 000 zł cena
    • 459 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cena do małej negocjacji. Sprzedam działke rod Szczecin Wielgowo. Wiecej informacji pod numerem tel [tel]

  • Dzialka ogrodowa do sprzedazy
    1 / 3
    Dzialka ogrodowa do sprzedazy

    Szczecin

    • 96 000 zł cena
    • 573 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren dzialki jast na calosci uzbrojony w drenaz skutecznie odprowadza deszczowke, domek z dwoma pokojami -toaleta-pomieszczenie gospodarcze, drzewa owocowe, krzewy malin jerzyn ,...

  • Działka budowlana 2001m2,Pilchowo,plan,media,las.

    Pilchowo

    • 686 400 zł cena
    • 2 001 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy Państwu interesującą ofertę nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w Pilchowie, gm. Police, powiat policki, ul. Warszewska, o powierzchni 0.2001 ha. Użytek- RVI 0.2001...

  • 1 / 4
    Działka Budowlana na styku Warszewa i Bukowa

    Szczecin » ul. Cykady

    • 699 000 zł cena
    • 803 m2 powierzchnia
    • 871 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 803 m², zlokalizowana w dzielnicy Szczecin Bukowo, przy ulicy Cykady.Opis nieruchomości: Przeznaczenie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jed...

  • Działka na sprzedaż o pow. 1571 m2, Żelechowa.

    Szczecin » ul. Nehringa

    • 270 000 zł cena
    • 1 571 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntowa niezabudowana o powierzchni 1571 m², położona w cichej części Szczecina – Żelechowa, przy ul. Nehringa. Działka ma nieregularny kształt, z dobrym dojaz...

  • Działka 3179m2,obr.Grzepnica,gm.Dobra, las,media

    Grzepnica

    • 683 485 zł cena
    • 3 179 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w obrębie Grzepnica, gm. Dobra, powiat policki, ul. Agatowa, o powierzchni 0.3179 ha. Użytek R V, RVI łączni...

  • Działka Wołczkowo 1063 m2,las

    Wołczkowo

    • 365 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w gm. Dobra, powiat policki, ul. Łąkowa, o powierzchni 0.1063 ha. Użytek ŁIV.Brak planu zagospodarowani...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda działkę za nie mniej niż 5% wartości

    Warzymice

    • 13 zł cena
    • 6 771 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 20/10000 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabud...

  • Tylko 150 PLN/mkw.! Szczecin ul. Tatarakowa

    Szczecin

    • 631 500 zł cena
    • 4 210 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do kupienia działka w atrakcyjnej cenie (tylko 150 zł/m2).Działka o powierzchni 4210 m2, idealna pod budownictwo jednorodzinne lub jako inwestycja.Zalety lokalizacji:asfaltowa drog...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce

    Komarowo

    • 100 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Waldemara Zakrzewskiego sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/10 w nieruchomości rolnej położone...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce drogowej

    Warzymice

    • 150 zł cena
    • 6 771 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda działkę rolną

    Komarowo

    • 400 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna