• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Pilicą

(58)
  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 144 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 800m.kw położona w miejscowości Sadowie gmina Mierzęcice. Wymiary działki 24x33, na lekkim wzniesieniu, teren płaski, działka pust...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 138 780 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sadowie, działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki 771m2, wymiary od drogi szerokość 45,5m, w głąb 17,5m. Jest możliwość powiększ...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 385 000 zł cena
    • 10 332 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sadowie w gminie Mierzęcice, na sprzedaż działka o powierzchni 1,0332 ha. Działka ujęta częściowo w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową- ok 1270m2, 660m2 jako teren...

  • Sprzedam działkę
    1 / 8
    Sprzedam działkę

    Zawiercie

    • 200 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 2 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa
    1 / 11
    REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa

    Chechło

    • 160 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA! Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ustawną, szeroką, kwadratową, 1200 m2 budowlaną działkę, położoną w malowniczym i spok...

  • Działka budowlana Marcinkowice gm. Chełmiec
    1 / 3
    Działka budowlana Marcinkowice gm. Chełmiec

    Marcinkowice

    • 170 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow 17ar z wydanymi warunkami zabudowy położona w Marcinkowicach w odległości 8 km od Nowego Sącza. Działka płaska w kształcie zbliżonym do pros...

  • Działka budowlana 2153m2 - centrum Zawiercia
    1 / 16
    Działka budowlana 2153m2 - centrum Zawiercia

    Zawiercie

    • 384 000 zł cena
    • 2 153 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przedmiotem sprzedaży jest duża, atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2153 m², położona w Zawierciu w dzielnicy Stawki, jednej z...

  • Działka budowlana Marcinkowice gm. Chełmiec
    1 / 4
    Działka budowlana Marcinkowice gm. Chełmiec

    Marcinkowice

    • 120 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Szukasz spokoju, pięknej okolicy, a jednocześnie bliskości miasta, miejsca pod dom! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 23 ar. położona w miejscowośc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2
    1 / 7
    Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2

    Kwaśniów Górny

    • 135 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 23 a budowlano-rolną działkę, położoną w malowniczym i spokojnym miejscu w Kwaśniowie Górnym w gminie Klucz...

  • Działka Inwestycyjna Przemysłowa Usługowa Niegowonice Łazy
    1 / 4
    Działka Inwestycyjna Przemysłowa Usługowa Niegowonice Łazy

    Niegowonice

    • 429 000 zł cena
    • 13 949 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Agencja Nieruchomości Gwarek oferuje do sprzedaży szeroką, 13949 m2 działkę usługową nieopodal Dąbrowy Górniczej w Niegowonicach w gminie Łazy. Teren w całości w Miejscowym Planie...

  • Nieruchomość niezabudowana - Ryczów

    Ryczówek

    • 53 613 zł cena
    • 2 570 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Andrzeja Matyjasika („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dz...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Brzozówce
    1 / 6
    Na sprzedaż działka budowlana w Brzozówce

    Brzozówka

    • 375 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 17 a, położoną w atrakcyjnej lokalizacji przy drodze krajowej 73, w miejscowości Brzozówka, niedaleko Tarnowa. Na działce znaj...

  • Działka z możliwościami
    1 / 10
    Działka z możliwościami

    Zawiercie

    • 340 000 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka znajduje się w Zawierciu przy ulicy Oświatowej zjazd bezpośredni,ulica Oświatowa 1/15

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 319 000 zł cena
    • 1 981 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka znajdująca się w miejscowości Niegowoniczki gmina Łazy. Powierzchnia 1981m2 Wymiary 20,1m od ulicy, 101 i 98,5m po bokach oraz 19,3m z tyłu działki. Teren jest...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 369 000 zł cena
    • 3 396 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka wśród zabudowy domami jednorodzinnymi pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3396m2 Wymiary 16,4m od ulicy, 140 po bokach o...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 390 000 zł cena
    • 3 924 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Przepiękna duża działka pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3924m2 Wymiary 30m od ulicy, 136,4 i 131,8 po bokach oraz 29,3m z ty...

  • Działka usługowa/magazyn | Super lokalizacja!

    Łazy

    • 2 200 000 zł cena
    • 2 343 m2 powierzchnia
    • 939 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona przy trasie nr 7 (stara trasa krakowska) na granicy z Magdalenką.Idealna nieruchomość na różnego rodzaju usługi. Możliwość zabudowy 50% powierzchni.Na działce...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Zawiercie

    Zawiercie

    • 5 450 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: 1) 3/4 udziału w nieruchomości nieza...

  • Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce
    Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,2m...

  • Działka 52 ar, 33-140 Brzozówka, gmina Lisia Góra,
    1 / 3
    Działka 52 ar, 33-140 Brzozówka, gmina Lisia Góra,

    Brzozówka

    • 780 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka nr 359 w miejscowości Brzozówka, na pograniczu z miastem Tarnów gmina Lisia Góra. Do centrum Lisiej Góry jest odległość 2,5km a do wjazdu na autostradę A4 ok 5...