• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Pilica

(2)
  • Działka Pilica

    Pilica

    • 100 000 zł cena
    • 1 950 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 1950 mkw. Nieruchomość położna w strefie Krajobrazu Chronionego Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, w miejscowośc...

  • 1 / 4
    Działka Pilica

    Pilica

    • 100 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 600m2 w miejscowości Pilica. Teren działki pochyły. Na działce wybudowana wiata, którą można przekształcić w budynek-letnisko...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 45 840 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sadowie II teren składający się z kilku działek tworzy powierzchnię 1528 m.kw. Wymiary 27x50x27x48, teren płaski zadrzewiony, zjazd z drogi asfaltowej, dojazd drogą utwardzoną. Med...

  • Działka w Kidowie

    Kidów

    • 75 000 zł cena
    • 6 381 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka zlokalizowana w Kidowie.Przy ul.Szkolnej. Zgodnie z MPZP częś ć budowlana działki to 2000m2.

  • Działka usługowa Podlesice
    1 / 2
    Działka usługowa Podlesice

    Podlesice

    • 475 000 zł cena
    • 39 200 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferuję do sprzedania działkę usługową położoną w Podlesicach - gmina Kroczyce Działka znajduję się w niedalekiej okolicy stoku narciarskiego i ośrodka wypoczynkowego w Morsku....

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 130 000 zł cena
    • 5 520 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przepiękny teren w miejscowości Niegowoniczki gmina Łazy. Powierzchnia 5520, wymiary 58x82x87x143. Media dostępne powyżej 100m od działki. Dojazd drogą utwardzoną, wjazd na działkę...

  • Sprzedam

    Ryczów

    • 180 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka :Ryczów k/Ogrodzieńca ul. Leśna 21; tel:[tel]

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 135 000 zł cena
    • 1 128 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana o powierzchni ok 1128m2 położona w miejscowości Sadowie gmina Mierzęcice. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego: ok 600m2 to działka b...

  • Działka 52 ar, 33-140 Brzozówka, gmina Lisia Góra,
    1 / 3
    Działka 52 ar, 33-140 Brzozówka, gmina Lisia Góra,

    Brzozówka

    • 780 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka nr 359 w miejscowości Brzozówka, na pograniczu z miastem Tarnów gmina Lisia Góra. Do centrum Lisiej Góry jest odległość 2,5km a do wjazdu na autostradę A4 ok 5...

  • Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce
    Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,2m...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 390 000 zł cena
    • 3 924 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Przepiękna duża działka pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3924m2 Wymiary 30m od ulicy, 136,4 i 131,8 po bokach oraz 29,3m z ty...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 369 000 zł cena
    • 3 396 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka wśród zabudowy domami jednorodzinnymi pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3396m2 Wymiary 16,4m od ulicy, 140 po bokach o...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 319 000 zł cena
    • 1 981 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka znajdująca się w miejscowości Niegowoniczki gmina Łazy. Powierzchnia 1981m2 Wymiary 20,1m od ulicy, 101 i 98,5m po bokach oraz 19,3m z tyłu działki. Teren jest...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Brzozówce
    1 / 6
    Na sprzedaż działka budowlana w Brzozówce

    Brzozówka

    • 375 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 17 a, położoną w atrakcyjnej lokalizacji przy drodze krajowej 73, w miejscowości Brzozówka, niedaleko Tarnowa. Na działce znaj...

  • Nieruchomość niezabudowana - Ryczów

    Ryczówek

    • 53 613 zł cena
    • 2 570 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Andrzeja Matyjasika („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dz...

  • Działka Inwestycyjna Przemysłowa Usługowa Niegowonice Łazy
    1 / 4
    Działka Inwestycyjna Przemysłowa Usługowa Niegowonice Łazy

    Niegowonice

    • 429 000 zł cena
    • 13 949 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Agencja Nieruchomości Gwarek oferuje do sprzedaży szeroką, 13949 m2 działkę usługową nieopodal Dąbrowy Górniczej w Niegowonicach w gminie Łazy. Teren w całości w Miejscowym Planie...

  • Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2
    1 / 7
    Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2

    Kwaśniów Górny

    • 135 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 23 a budowlano-rolną działkę, położoną w malowniczym i spokojnym miejscu w Kwaśniowie Górnym w gminie Klucz...

  • REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa
    1 / 11
    REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa

    Chechło

    • 160 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA! Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ustawną, szeroką, kwadratową, 1200 m2 budowlaną działkę, położoną w malowniczym i spok...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 385 000 zł cena
    • 10 332 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sadowie w gminie Mierzęcice, na sprzedaż działka o powierzchni 1,0332 ha. Działka ujęta częściowo w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową- ok 1270m2, 660m2 jako teren...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 138 780 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sadowie, działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki 771m2, wymiary od drogi szerokość 45,5m, w głąb 17,5m. Jest możliwość powiększ...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 150 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowopowstałe działki w miejscowości Sadowie gmina Mierzęcice, widokowe, z lekkim nachyleniem o powierzchni 900m2 i 1059m2. Działka 900m2 (są 2 sztuki o wymiarach 39x23,6 i 37x24 w...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 144 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 800m.kw położona w miejscowości Sadowie gmina Mierzęcice. Wymiary działki 24x33, na lekkim wzniesieniu, teren płaski, działka pust...

  • Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka
    1 / 6
    Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka

    Brzozówka

    • 349 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 17 ar, położona w bardzo dobrej lokalizacji – przy drodze krajowej nr 73, w miejscowości Brzozówka, zaledwie kilka minut od Ta...

  • Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,
    1 / 9
    Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,

    Brzozówka

    • 1 199 000 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 27,72a na sprzedaż - Brzozówka przy ul. Krakowskiej, gmina Zielonki Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 27,72a  położona w miejscowości Brzozówka, w gminie Zielon...

  • Syndyk sprzeda udział 1/3 w nieruchomości w Chełmie
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział 1/3 w nieruchomości w Chełmie

    Chełm

    • 67 507 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk sprzeda udział wynoszący 1/3 w nieruchomości w Chełmie, gmina Wolbrom Syndyk masy upadłości zaprasza do negocjacji w sprawie sprzedaży z wolnej ręki mienia w postaci udział...

  • Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej
    1 / 3
    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

    Włodowice

    • 95 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej Mam do sprzedania działkę budowlaną we Włodowicach w samym centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej, działka o powierzchni: 84...

  • Działka Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 987 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,...

  • 1 / 4
    Nieruchomości - Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 193 855 zł cena
    • 1 325 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM ANNY KOPROWSKIEJ PROWADZONYM PRZED SĄDEM REJONOWYM KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH POD SYGN...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 237 900 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy domem jednorodzinnym położona w miejscowości Sadowie bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka ma powierzchnie 2379m2, od ulicy ok 16, ter...

  • Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,
    Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,

    Brzozówka

    • 1 089 000 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 393 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 27,72a na sprzedaż - Brzozówka, ul. Krakowska | gmina Zielonki Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 27,72a, położona przy ul. Krakowskiej w miejscowości Brzozówka, w...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 90 150 zł cena
    • 601 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sadowie, działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki 601m2, wymiary od drogi szerokość 34,8m, w głąb 17,5m. Działka jest płaska p...

  • Działka Mitręga

    Mitręga

    • 70 000 zł cena
    • 617 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż działka o powierzchni 615 m położona w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Część działki (521 m) przeznaczona jest pod zabudowę mies...