• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Pilica

(2)
  • Działka Pilica

    Pilica

    • 100 000 zł cena
    • 1 950 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 1950 mkw. Nieruchomość położna w strefie Krajobrazu Chronionego Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, w miejscowośc...

  • 1 / 4
    Działka Pilica

    Pilica

    • 100 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 600m2 w miejscowości Pilica. Teren działki pochyły. Na działce wybudowana wiata, którą można przekształcić w budynek-letnisko...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam działkę budowlaną

    Zawiercie

    • 270 000 zł cena
    • 3 809 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o kształcie prostokąta; bok krótszy 48mb od drogi ,dłuższy 160mb - na kierunku północ - południe. W granicy działki studzienka kanalizacji ściekowej umożliwiająca podłącz...

  • Sprzedam

    Ryczów

    • 180 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka :Ryczów k/Ogrodzieńca ul. Leśna 21; tel:[tel]

  • sprzedam działkę z domem
    sprzedam działkę z domem

    Szreniawa

    • 500 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka 38a w malwniczej miejscowosci zdomem z 1700 roku. Dom z możliwościa adaptacji na dom weselny,agroturystykę,kawiarnie w piwnicach

  • Działka budowlana Jeżówka 3615m2
    Działka budowlana Jeżówka 3615m2

    Jeżówka

    • 280 000 zł cena
    • 3 615 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 3615 m2 w cenie 250 tyś. złotych w miejscowości Jeżówka województwo małopolskie. Część działki od strony drogi asfaltowej jest działką budowlaną...

  • Działka Budowlana z garażem i domkiem letniskowym TRZYCIĄŻ
    1 / 16
    Działka Budowlana z garażem i domkiem letniskowym TRZYCIĄŻ

    Trzyciąż

    • 399 900 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 20 arową budowlaną, uzbrojoną działkę z murowanym garażem i drewnianym domkiem letniskowym położoną w malow...

  • Działki, Działka budowlana pod lasem Zawiercie Kromołów
    1 / 10
    Działki, Działka budowlana pod lasem Zawiercie Kromołów

    Zawiercie

    • 168 000 zł cena
    • 927 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA niższa Cena! Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 927 m2 budowlaną działkę położoną w willowej, a zarazem cichej dzielnicy, otoczonej lasem w Kromołowie w gmini...

  • Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce
    Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,2m...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 319 000 zł cena
    • 1 981 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka znajdująca się w miejscowości Niegowoniczki gmina Łazy. Powierzchnia 1981m2 Wymiary 20,1m od ulicy, 101 i 98,5m po bokach oraz 19,3m z tyłu działki. Teren jest...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Brzozówce
    1 / 6
    Na sprzedaż działka budowlana w Brzozówce

    Brzozówka

    • 375 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 17 a, położoną w atrakcyjnej lokalizacji przy drodze krajowej 73, w miejscowości Brzozówka, niedaleko Tarnowa. Na działce znaj...

  • Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2
    1 / 7
    Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2

    Kwaśniów Górny

    • 135 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 23 a budowlano-rolną działkę, położoną w malowniczym i spokojnym miejscu w Kwaśniowie Górnym w gminie Klucz...

  • Działka budowlana Marcinkowice gm. Chełmiec
    1 / 4
    Działka budowlana Marcinkowice gm. Chełmiec

    Marcinkowice

    • 120 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Szukasz spokoju, pięknej okolicy, a jednocześnie bliskości miasta, miejsca pod dom! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 23 ar. położona w miejscowośc...

  • Działka budowlana 2153m2 - centrum Zawiercia
    1 / 16
    Działka budowlana 2153m2 - centrum Zawiercia

    Zawiercie

    • 384 000 zł cena
    • 2 153 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przedmiotem sprzedaży jest duża, atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2153 m², położona w Zawierciu w dzielnicy Stawki, jednej z...

  • Działka budowlana Marcinkowice gm. Chełmiec
    1 / 3
    Działka budowlana Marcinkowice gm. Chełmiec

    Marcinkowice

    • 170 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow 17ar z wydanymi warunkami zabudowy położona w Marcinkowicach w odległości 8 km od Nowego Sącza. Działka płaska w kształcie zbliżonym do pros...

  • Sprzedam działka łąka
    Sprzedam działka łąka

    Otola

    • 82 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę (łąka), 6000 m2, położona we wsi Otola, przy drodze głównej, nadającą się pod budowę, szeroka, można podłączyć prąd, wodę, z tyłu łąki płynie rzeczka, blisko sklep...

  • REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa
    1 / 11
    REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa

    Chechło

    • 160 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA! Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ustawną, szeroką, kwadratową, 1200 m2 budowlaną działkę, położoną w malowniczym i spok...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 138 780 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sadowie, działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki 771m2, wymiary od drogi szerokość 45,5m, w głąb 17,5m. Jest możliwość powiększ...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 150 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowopowstałe działki w miejscowości Sadowie gmina Mierzęcice, widokowe, z lekkim nachyleniem o powierzchni 900m2 i 1059m2. Działka 900m2 (są 2 sztuki o wymiarach 39x23,6 i 37x24 w...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 144 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 800m.kw położona w miejscowości Sadowie gmina Mierzęcice. Wymiary działki 24x33, na lekkim wzniesieniu, teren płaski, działka pust...

  • Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka
    1 / 6
    Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka

    Brzozówka

    • 349 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 17 ar, położona w bardzo dobrej lokalizacji – przy drodze krajowej nr 73, w miejscowości Brzozówka, zaledwie kilka minut od Ta...

  • Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,
    1 / 9
    Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,

    Brzozówka

    • 1 199 000 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 27,72a na sprzedaż - Brzozówka przy ul. Krakowskiej, gmina Zielonki Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 27,72a  położona w miejscowości Brzozówka, w gminie Zielon...

  • Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej
    1 / 3
    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

    Włodowice

    • 95 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej Mam do sprzedania działkę budowlaną we Włodowicach w samym centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej, działka o powierzchni: 84...

  • Działka Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 987 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 237 900 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy domem jednorodzinnym położona w miejscowości Sadowie bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka ma powierzchnie 2379m2, od ulicy ok 16, ter...

  • Działka budowlana Porąbka gm. Dobra
    Działka budowlana Porąbka gm. Dobra

    Porąbka

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | REZERWACJA Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 10 arów , zlokalizowaną w miejscowości Porąbka - na jednym ze stoków góry Śnie...

  • Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,
    Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,

    Brzozówka

    • 1 089 000 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 393 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 27,72a na sprzedaż - Brzozówka, ul. Krakowska | gmina Zielonki Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 27,72a, położona przy ul. Krakowskiej w miejscowości Brzozówka, w...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 90 150 zł cena
    • 601 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sadowie, działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki 601m2, wymiary od drogi szerokość 34,8m, w głąb 17,5m. Działka jest płaska p...

  • 1 / 4
    Przetarg - obręb Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 136 542 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZARZĄD POWIATU NOWOSĄDECKIEGO o g ł a s z a przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości stanowiących własność Powiatu Nowosądeckiego położonych w...

  • 1 / 3
    Przetarg - obręb Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 128 212 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Przetarg - obręb Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 128 212 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Mitręga

    Mitręga

    • 70 000 zł cena
    • 617 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż działka o powierzchni 615 m położona w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Część działki (521 m) przeznaczona jest pod zabudowę mies...