• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Pilicą

(58)
  • Działka Mitręga

    Mitręga

    • 70 000 zł cena
    • 617 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż działka o powierzchni 615 m położona w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Część działki (521 m) przeznaczona jest pod zabudowę mies...

  • 1 / 4
    Przetarg - obręb Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 128 212 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZARZĄD POWIATU NOWOSĄDECKIEGO o g ł a s z a przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości stanowiących własność Powiatu Nowosądeckiego położonych w...

  • 1 / 4
    Działka Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 141 205 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• 1 / 3
    Przetarg - obręb Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 128 212 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Przetarg - obręb Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 136 542 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Sadowie

    Sadowie

    • 90 150 zł cena
    • 601 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sadowie, działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki 601m2, wymiary od drogi szerokość 34,8m, w głąb 17,5m. Działka jest płaska p...

  • Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,
    Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,

    Brzozówka

    • 1 089 000 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 393 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 27,72a na sprzedaż - Brzozówka, ul. Krakowska | gmina Zielonki Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 27,72a, położona przy ul. Krakowskiej w miejscowości Brzozówka, w...

  • Działka ROD 364m2 , ul. Wojska Polskiego , domek , prąd woda
    1 / 4
    Działka ROD 364m2 , ul. Wojska Polskiego , domek , prąd woda

    Zawiercie

    • 29 900 zł cena
    • 364 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD. Powierzchnia 364 m2. Ogródki przy Wojska Polskiego - ROD " Metalowiec " , naprzeciw Orlen. Na działce posadowiony mały domek. Na działce znajduje się prąd i w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Porąbka gm. Dobra
    Działka budowlana Porąbka gm. Dobra

    Porąbka

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | REZERWACJA Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 10 arów , zlokalizowaną w miejscowości Porąbka - na jednym ze stoków góry Śnie...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 237 900 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy domem jednorodzinnym położona w miejscowości Sadowie bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka ma powierzchnie 2379m2, od ulicy ok 16, ter...

  • Działka UP przy trasie W-wa Kraków DK7

    Łazy

    • 13 000 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jedna z niewielu tak atrakcyjnych podwarszawskich lokalizacji pod usługi/przemysł.Bardzo dobra lokalizacja, okolica wielu firm i hal magazynowych.Blisko do Warszawy, Janki oddalone...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Zawiercie

    Zawiercie

    • 39 380 zł cena
    • 10 771 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert 1/3 udziału w prawie własności działek e...

  • Działka usługowa/magazyn | Super lokalizacja!

    Łazy

    • 2 250 000 zł cena
    • 2 343 m2 powierzchnia
    • 961 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona przy trasie nr 7 (stara trasa krakowska) na granicy z Magdalenką.Idealna nieruchomość na różnego rodzaju usługi. Możliwość zabudowy 50% powierzchni.Na działce...

  • 1 / 4
    Nieruchomości - Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 193 855 zł cena
    • 1 325 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM ANNY KOPROWSKIEJ PROWADZONYM PRZED SĄDEM REJONOWYM KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH POD SYGN...

  • Działka Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 987 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,...

  • Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej
    1 / 3
    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

    Włodowice

    • 95 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej Mam do sprzedania działkę budowlaną we Włodowicach w samym centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej, działka o powierzchni: 84...

  • Syndyk sprzeda udział 1/3 w nieruchomości w Chełmie
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział 1/3 w nieruchomości w Chełmie

    Chełm

    • 67 507 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk sprzeda udział wynoszący 1/3 w nieruchomości w Chełmie, gmina Wolbrom Syndyk masy upadłości zaprasza do negocjacji w sprawie sprzedaży z wolnej ręki mienia w postaci udział...

  • Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,
    1 / 9
    Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,

    Brzozówka

    • 1 199 000 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 27,72a na sprzedaż - Brzozówka przy ul. Krakowskiej, gmina Zielonki Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 27,72a  położona w miejscowości Brzozówka, w gminie Zielon...

  • Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka
    1 / 6
    Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka

    Brzozówka

    • 349 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 17 ar, położona w bardzo dobrej lokalizacji – przy drodze krajowej nr 73, w miejscowości Brzozówka, zaledwie kilka minut od Ta...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 150 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowopowstałe działki w miejscowości Sadowie gmina Mierzęcice, widokowe, z lekkim nachyleniem o powierzchni 900m2 i 1059m2. Działka 900m2 (są 2 sztuki o wymiarach 39x23,6 i 37x24 w...