• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Przysieka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Pilica

(2)
  • Dom Pilica

    Pilica

    • 1 560 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w otoczeniu Natura 2000 i Krajobrazowego Parku Orlich Gniazd. Miejscowość Złożeniec gmina Pilica. Idealna propozycja dla większej rodziny, która chce mieszkać z dala od miasta...

  • WYJĄTKOWA OKAZJA

    Pilica

    • 165 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Urokliwa działka, ogrodzona, częściowo zalesiona, przy drodze asfaltowej. Dom parterowy do drobnego remontu. Wszystkie media. 5 minut drogi od Zalewu, atrakcyjne położenie. Ze w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na Jurze w okolicy Ogrodzieńca

    Ryczów-Kolonia

    • 365 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam, Mam na sprzedaż dom piętrowy wolnostojący do remontu połozony w malowniczej okolicy ( 3 km od Zamku w Ogrodzieńcu ). Działka ma powierzchnie ponad 0,5 hektara, znajduje s...

  • DOM ZAWIERCIE

    Zawiercie

    • 1 150 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Zawierciu o powierzchni użytkowej 220 m2 plus podpiwniczenie w całości i garaż w bryle budynku. Parter domu składa się z salonu z kominkiem, kuchnia z jadalnią, łazienki i po...

  • DOM Zawiercie Zuzanka

    Zawiercie

    • 490 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 200 m kw z lat 85-tych. Położony w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum na osiedlu Zuzanka w Zawierciu. Dom znajduje się n...

  • Dom z sadem owocowym + możliwość dokupienia pola 3ha

    Irządze

    • 420 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania wolnostojący budynek parterowy o powierzchni użytkowej 90m2 z sadem owocowym. Istnieje możliwość dokupienia pola o powierzchni 3 ha przylegającego do działki. Dom w...

  • Dom rekreacyjny na terenie ogrodu działkowego

    Zawiercie

    • 60 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 1 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży dom rekreacyjny z tarasem wybudowany w technologii murowanej w 2019 r. Parter budynku składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki. Na poddaszu usytuow...

  • Dom Giebło
    1 / 16
    Dom Giebło

    Giebło

    • 149 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GIEBŁO KOŁO OGRODZIEŃCA I PILICY – SIEDLISKO W BEZPIECZNEJ LOKALIZACJI. Giebło to urokliwa, zaciszna wioska położona w środkowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej. W tym mal...

  • Niegowoniczki dom o wysoki standardzie, piękna działka
    1 / 15
    Niegowoniczki dom o wysoki standardzie, piękna działka

    Niegowoniczki

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący na pięknej widokowej działce położonej w Niegowoniczkach gmina Łazy w okolicy domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej 130m2, podpiwniczony. Działka o p...

  • Dom na sprzedaż 303,17 m², oferta nr BS5-DS-291871-14 nowość
    Dom na sprzedaż 303,17 m², oferta nr BS5-DS-291871-14 nowość

    Szyce » ul. Zakątek

    • 2 495 000 zł cena
    • 303 m2 powierzchnia
    • 8 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Tylko u nas! Nowoczesny dom wolnostojący o pow. netto 300 m2 (pow. użytkowa: 205 m2), w Szycach pod Krakowem! Stylowy dom w podkrakowskich Szycach, oddany do użytkowani...

  • Dom Niegowonice

    Niegowonice

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący na pięknej widokowej działce położonej w Niegowoniczkach gmina Łazy w okolicy domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej 130m2, podpiwniczony. Działka o...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ogrodzieniec

    • 237 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 2 789 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zawiercie

    • 990 000 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 2 633 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Zawiercie

    • 750 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 4 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rokitno Szlacheckie

    • 790 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ogrodzieniec

    • 595 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MBDG Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat Okazj

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 200 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona przy ulicy Podleśnej, na granicy z Magdalenką.Działka zabudowana domem prywatnym oraz magazynem i warsztatem samochodowym. Magazyn i warsztat z aktywnymi naje...

  • Złożeniec Pilica dom w lesie, inwestycja lub dla rodziny
    1 / 16
    Złożeniec Pilica dom w lesie, inwestycja lub dla rodziny

    Złożeniec

    • 1 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Irządze

    • 649 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 3/4 udziału w zabudowanej działce - Kromołowie

    Zawiercie

    • 131 045 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 093 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: 1) 3/4 udziału nieruchomości gruntow...

  • Dom Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 433 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Niewielki dom położony w bardzo dobrej lokalizacji Rokitna Szlacheckiego. Dom ma powierzchnię ok 70m2, działka 848m2. Dom wybudowany w latach 30-tych ub wieku z cegły i kamienia,...

  • Dom i bydunek gospodarczy- Marcinkowice gm. Radłów

    Marcinkowice

    • 320 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż niewielkie gospodarstwo rolne położone w miejscowości Marcinkowice, w gminie Radłów. Nieruchomość obejmuje dom mieszkalny, duży budynek gospodarczy oraz ustawną działkę...

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat Okazj

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 200 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nieruchomość zabudowana - Zawiercie

    Zawiercie

    • 109 795 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż dom w Brzozówce, Lisia Góra
    1 / 13
    Na sprzedaż dom w Brzozówce, Lisia Góra

    Brzozówka

    • 375 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom z dużą działką w Brzozówce, Lisia Góra Cena: 375 000 zł. To prawdziwa okazja! Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 110 m² z dużym poddaszem oraz dzi...

  • Dom na Sprzedaż w Brzozówce – Świetna Okazja!
    1 / 12
    Dom na Sprzedaż w Brzozówce – Świetna Okazja!

    Brzozówka

    • 399 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na Sprzedaż w Brzozówce – Świetna Okazja!  Cena: 399 000 zł! Oferujemy na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem, położony blisko granicy Tarnowa, przy ul. Tarnowskiej w Brzozówc...

  • Dom Marcinkowice gm. Chełmiec
    1 / 7
    Dom Marcinkowice gm. Chełmiec

    Marcinkowice

    • 1 390 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 2 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 1, 23ha (27,17ar ; 35, 63ar ; 60,90ar) zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o pow. całkowitej...

  • Dom w cenie mieszkania na sprzedaż w Brzozówce
    1 / 9
    Dom w cenie mieszkania na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka

    • 349 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w miejscowości Brzozówka (ul. Tarnowska), tuż przy granicy Tarnowa. Nieruchomość zlokalizowana jest w spoko...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce, Lisia Góra
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Brzozówce, Lisia Góra

    Brzozówka

    • 349 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 120 m², położony na dużej działce o powierzchni 17 arów, w miejscowości Brzozówka (gmina Lisia Góra),...

  • Dom Brzozówka Korzkiewska gm. Zielonki, Krakowska
    1 / 15
    Dom Brzozówka Korzkiewska gm. Zielonki, Krakowska

    Brzozówka

    • 1 599 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Nowoczesny Dom z ogrodem - Brzozówka - koło Krakowa Przestrzeń, światło i komfort życia - dom gotowy na Twój styl. Ten nowoczesny, wolnostojący dom w Brzozówce to idealne...

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom jednorodzinny w wysokim standardzie + działka
    1 / 8
    Dom jednorodzinny w wysokim standardzie + działka

    Brzozówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w wysokim standardzie 155m2 | działka 8 arów | Brzozówka Opis nieruchomości: Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 155 m2 (całkowita o...