• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nową Rudą

(65)
  • Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju SUDETY
    1 / 2
    Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju SUDETY

    Polanica-Zdrój

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-/7 minut jazdy samochodem/-kierunek Wambierzyce droga nr 388 - na trasie szlakow goskich-GOR STOLOWYCH.,na dzialce rosna piekne swierki,znajdu...

  • 1 / 2
    Działki budowlane położone w atrakcyjnym i bardzo malowniczym mie...

    Srebrna Góra

    • 1 700 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w atrakcyjnym i bardzo malowniczym miejscu w Srebrnej Górze. Całkowita powierzchnia terenu wynosi 2 ha. Po podziale jest 13 działek budowlanych (o powie...

  • Działka Polanica-Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 4 500 000 zł cena
    • 45 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną zabudowaną z przeznaczeniem pod usługi turystyki Wokół działki rozciągają się tereny leśne. Wszystkie budynki wyposażone. Wymagają...

  • Nieruchomość - Wambierzyce

    Wambierzyce

    • 95 000 zł cena
    • 3 911 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wambierzyce, Góry Stołowe — działki 779/1–779/7 u stóp Góry Mnich Są miejsca, które w swoim majestacie tworzą coś wyjątkowego. Wystarczy stanąć na chwilę w ciszy, spojrzeć na lini...

  • Działka Bieganów ul.

    Bieganów

    • 115 000 zł cena
    • 751 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca położonego z dala od miejskiego zgiełku? Działki w górach, gdzie widok zapiera dech w piersiach? Zapraszamy do Bieganowa!Wśród łąk, lasów i gór, tuż przy Górze Świę...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną, 4 km od Polanicy-Zdrój, dobrze położo...

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 459 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3-4 km od granic Kłodzka/Polanicy. Bdb położona, przy bocznej drodze prowadzącej do lasu. W okolicy nowe domy jednorodzinne. Prąd-skrzynka na działce. Dobrzy sąsi...

  • Działka Mościsko

    Mościsko

    • 300 000 zł cena
    • 2 481 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,2481 ha w miejscowości Mościsko. - prąd na działce - woda w drodze - wjazd z drogi asfaltowej - MPZP - teren płaski...

  • Sprzedam działkę oddalaona od drogi,

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dojazd szutrowy. Działka pięknie położona, blisko las. Opis działki i zdjęcia znajdują się na portalu Sprzedajemy. Działka 1011/1. Stary Wielisław to wioska w Sudetach, przy starej...

  • 1 / 3
    Działka leśna w Radochowie (Lądek-Zdrój)

    Radochów

    • 70 000 zł cena
    • 12 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka leśna położona w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Radochów. Zlokalizowana jest niedaleko drogi DW392 łączą-cej Kłodzko i Lądek Zdrój. Odległośc...

  • 1 / 4
    Rozwojowa działka usługowa, Radochów (Lądek-Zdrój)

    Radochów

    • 150 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa położona w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Radochów. Zlokalizowana jest obok drogi DW392 łączącej Kłodzko i Lądek Zdrój. Odległości o...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 398 710 zł cena
    • 3 067 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.3067m2.Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właściciel jest w trakcie budowy kanalizy. Teren równy, płaski. Działki w...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 260 520 zł cena
    • 2 004 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2004m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 42m i długość 46m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 430 zł cena
    • 2 011 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2011m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 41m i długość 50m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 268 580 zł cena
    • 2 066 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2066m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 44m i długość 49m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 950 zł cena
    • 2 015 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2015m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 45m i długość 44m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 260 650 zł cena
    • 2 005 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2005m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 45m i długość 44m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 040 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2008m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 45m i długość 44m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 040 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 040 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2008m2 w kształcie trapezu. Działka o wymiarach 55,45m na 40,42m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właściciel jest...

  • Atrakcyjna widokowa działka z wydanymi WZ !
    1 / 6
    Atrakcyjna widokowa działka z wydanymi WZ !

    Romanowo

    • 215 000 zł cena
    • 2 839 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nowość! Oferta na wyłączność - tylko u nas - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura pokrywa tylko Sprzedający. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości. N...

  • Kompleks 4 działek pod survival z pięknymi widokami
    1 / 16
    Kompleks 4 działek pod survival z pięknymi widokami

    Romanowo

    • 145 000 zł cena
    • 19 375 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NOWA - ZNACZNIE NIŻSZA CENA!!! UWAGA! Działki na terenie w 100% NIE ZALEWOWYM! Oferta na wyłączność - tylko u nas - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura pokrywa tylko Sprzedają...

  • działka budowlana Stary Wielisław-Polanica Zdrój
    1 / 2
    działka budowlana Stary Wielisław-Polanica Zdrój

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko
    1 / 6
    Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko

    Stary Wielisław

    • 259 000 zł cena
    • 2 112 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest urocza działka w miejscowości STARY WIELISŁAW, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- Zdrój . Nieruchomość o pow. 2112 m2, w kształcie prostokąta...

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Starczów

    • 3 563 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej nr 426

    Starczów

    • 1 600 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) Udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • Syndyk sprzeda udział w działce nr 427/2

    Starczów

    • 5 167 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) Udział 1/12 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko
    Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko

    Stary Wielisław

    • 450 000 zł cena
    • 6 568 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest ATRAKCYJNIE POŁOŻONA działka w miejscowości STARY WIELISŁAW, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- Zdrój . Nieruchomość o pow. 6568 m2 o niereg...

  • Działka Mościsko

    Mościsko

    • 380 000 zł cena
    • 4 631 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Mościsko. To idealne miejsce do zamieszkania. Powierzchnia działki: 4631m2 Atuty lokali...

  • NA SPRZEDAZ GRUNT
    1 / 8
    NA SPRZEDAZ GRUNT

    Starkówek

    • 1 620 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAZ GRUNT WE WSI STARKOWEK,BLISKO KURORTU POLANICA ZDROJ 5km.DUSZNIK ZDROJU,ZIELENCA,KUDOWA ZDROJ.WROCLAW 90KM. BRAK PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZSTRZENNEGO w/w NIERUCHOMOSC L...

  • Działki w górach z war zab Polanica Zdrój Kotlina Kłodzka
    1 / 4
    Działki w górach z war zab Polanica Zdrój Kotlina Kłodzka

    Paszków

    • 185 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy niezwykłe działki o powierzchni od 15 do 17 arów z widokiem na góry! Działki położone w malowniczym regionie Dolnego Śląska, w miejscowości Paszków ok 6km od Polanicy Zdroju,...

  • Widokowa działka budowlana
    1 / 4
    Widokowa działka budowlana

    Nowa Bystrzyca

    • 145 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam, działkę budowlaną widokową w miejscowości Nowa Bystrzyca w Kotlinie Kłodzkiej, działka ma ogromny potencjał turystyczny, w okolicy mnóstwo atrakcji, blisko do Czech, w mi...

  • dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju
    1 / 8
    dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju

    Radochów

    • 365 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Dzialka pod inwestycje 5200 m2 tuz przy glownej drodze z Wroclawia do Ladka Zdroju- 2 km od Ladka . Idealna pod stacje benzynowa, zajazd., budowe nowego domu. Dzialka nie zostal...

  • Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa
    1 / 9
    Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa

    Sosnowa

    • 168 120 zł cena
    • 1 868 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Sosnowa, oddalonej ok. 4 km od Kamieńca Ząbkowickiego. Działki budowlane o następujących...

  • Działka budowlana Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice
    1 / 3
    Działka budowlana Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice

    Milikowice

    • 320 400 zł cena
    • 2 670 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu przestronną ok. 27 arową działkę, położoną w spokojnej miejscowości Milikowice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie zabud...

  • Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry
    1 / 13
    Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry

    Starkówek

    • 134 725 zł cena
    • 1 585 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana z widokiem na góry – okolica Polanicy-Zdrój Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej, górskiej okolicy – idealna pod budowę domu...