działka na sprzedaż
3 gru 2023

Sprzedam działkę budowlaną, 4 km od Polanicy-Zdrój, dobrze położona

woj. Dolnośląskie pow. kłodzki gm. kłodzki
Odświeżone 2 lata temu, Niedziela, 3 grudzień 2023 20:57
150 000 zł 1 459 m2
150 000 zł 1 459 m2 103 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 459 m2
Cena za metr 103 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K21072134

Opis

Działka budowlana 3-4 km od granic Kłodzka/Polanicy. Bdb położona, przy bocznej drodze prowadzącej do lasu. W okolicy nowe domy jednorodzinne. Prąd-skrzynka na działce. Dobrzy sąsiedzi. Piękne tereny spacerowe bezpośrednio po wyjściu z domu. Bliskość kurortów ziemi kłodzkiej. Zapraszam
  • Data aktualizacji: 2023-12-03
  • ID ogłoszenia: K21072134
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Stary Wielisław, cena: od 127 500 do 172 500 zł, powierzchnia: od 1241 do 1678 m2
B
Barbara osoba prywatna · 2 ogłoszeń
Zadzwoń

Barbara osoba prywatna

Tel: 604... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika