• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kudowa-Zdrój
  • Nowa Ruda
  • Reguły
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Romanowo

(2)
  • Kompleks 4 działek pod survival z pięknymi widokami
    1 / 16
    Kompleks 4 działek pod survival z pięknymi widokami

    Romanowo

    • 145 000 zł cena
    • 19 375 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NOWA - ZNACZNIE NIŻSZA CENA!!! UWAGA! Działki na terenie w 100% NIE ZALEWOWYM! Oferta na wyłączność - tylko u nas - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura pokrywa tylko Sprzedają...

  • Atrakcyjna widokowa działka z wydanymi WZ !
    1 / 6
    Atrakcyjna widokowa działka z wydanymi WZ !

    Romanowo

    • 215 000 zł cena
    • 2 839 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nowość! Oferta na wyłączność - tylko u nas - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura pokrywa tylko Sprzedający. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości. N...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka rolna blisko drogi, Radochów (Lądek-Zdrój)

    Radochów

    • 120 000 zł cena
    • 16 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Radochów. Zlokalizowana jest obok drogi DW392 łączącej Kłodzko i Lądek Zdrój. Odległości od n...

  • 1 / 3
    Działka leśna w Radochowie (Lądek-Zdrój)

    Radochów

    • 70 000 zł cena
    • 12 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka leśna położona w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Radochów. Zlokalizowana jest niedaleko drogi DW392 łączą-cej Kłodzko i Lądek Zdrój. Odległośc...

  • 1 / 4
    Rozwojowa działka usługowa, Radochów (Lądek-Zdrój)

    Radochów

    • 150 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa położona w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Radochów. Zlokalizowana jest obok drogi DW392 łączącej Kłodzko i Lądek Zdrój. Odległości o...

  • 1 / 3
    Dwie działki rolne 2,61ha

    Bystrzyca Kłodzka

    • 139 000 zł cena
    • 26 100 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne w miejscowości Stary Waliszów,blisko miasta Bystrzyca Kłodzka .Działka nr1 o powierzchni 1,53ha,Działka nr2 o powierzchni 1,08ha.Łączna powierzchnia dzi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Trzebieszowice

    • 799 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bystrzyca Kłodzka

    • 239 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Bystrzyca Kłodzka

    • 440 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 4 357 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Stara Bystrzyca

    • 239 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żelazno

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • WYNAJMĘ MIESZKANIE NA OSIEDLU SZKOLNYM W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ
    WYNAJMĘ MIESZKANIE NA OSIEDLU SZKOLNYM W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ

    Bystrzyca Kłodzka

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAJMĘ MIESZKANIE W BLOKU PRZY UL. OSIEDLOWEJ 9 W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ 36,36 M2 (DWA POKOJE, KUCHNIA, ŁAZIENKA, PRZEDPOKÓJ) ORAZ PIWNICA. II PIĘTRO. MIESZKANIE WYPOSAŻONE, GOTOWE D...

  • dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju
    1 / 8
    dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju

    Radochów

    • 365 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Dzialka pod inwestycje 5200 m2 tuz przy glownej drodze z Wroclawia do Ladka Zdroju- 2 km od Ladka . Idealna pod stacje benzynowa, zajazd., budowe nowego domu. Dzialka nie zostal...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów
    1 / 16
    Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów

    Marcinów

    • 1 200 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa rezydencja w sercu Kotliny Kłodzkiej — 67 arów prywatności, przestrzeni i komfortu Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowoś...

  • Duże mieszkanie na parterze w Bystrzycy Kłodzkiej
    Duże mieszkanie na parterze w Bystrzycy Kłodzkiej

    Bystrzyca Kłodzka

    • 340 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Mieszkanie o powierzchni 64 mkw położone na parterze kamienicy przy ul. Wojska Polskiego.  Lokal ma dwa niezależne wejścia oraz możliwość wydzielenia dodatkowych sypialni, co spr...

  • Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach
    1 / 11
    Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach

    Trzebieszowice

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: klimatyczny dom z dużą działką – Trzebieszowice k. Lądek-Zdrój Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Trzebieszowice, w bezpośredn...