• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Niemczą

(34)
  • działka z widokiem na panoramę gór Dzierżoniów
    1 / 4
    działka z widokiem na panoramę gór Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 380 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    cena 380 000zł · powierzchnia 1267m2 · działka budowlana znajduje się w nowo projektowanej willowej dzielnicy miasta · miejscowy plan TAK · przeznaczenie działki: teren mieszka...

  • Grunt. Działka przemysłowo-usługowa. Blisko autostrady A4 !

    Dzierżoniów

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualni...

  • Działka Bielawa

    Bielawa

    • 160 000 zł cena
    • 1 747 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka w Bielawie przy wyjeździe na obwodnice. Powierzchnia - 1747m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Przeznaczenie - 13P/UR 1) przeznaczenie podstawowe te...

  • Działka Bielawa

    Bielawa

    • 510 000 zł cena
    • 6 016 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka w Bielawie przy wyjeździe na obwodnice. Powierzchnia - 16016m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Przeznaczenie - 10P i 13P/UR 1) przeznaczenie podstaw...

  • Działka Bielawa

    Bielawa

    • 370 000 zł cena
    • 4 269 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka w Bielawie przy wyjeździe na obwodnice. Powierzchnia - 4269m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Przeznaczenie - 10P 1) przeznaczenie podstawowe terenu...

  • Działka Będkowice ul. Wolności

    Będkowice » pl. Wolności

    • 273 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Mamy zaszczyt zaprezentować działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Będkowice gmina Sobotka, powiat Wrocławski przy ulicy Wolności. [/i] Działka ma powierzchnię 16 a...

  • Działka Jordanów Śląski ul. Ślężańska

    Jordanów Śląski » ul. Ślężańska

    • 520 000 zł cena
    • 5 230 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mamy Państwu do zaprezentowania działkę inwestycyjną znajdującą się w Jordanowie Śląskim. Działka ma powierzchnię 5230m2, droga dojazdowa utwardzona, media w drodze. [i]Bezp...

  • Działka Strzelin

    Strzelin

    • 800 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Atrakcyjna działka PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWA w PMZP - PU o pow 30 000 m2 nadająca się pod każdą działalność tj ; - usługi komercyjne, - magazyny, - składy, - hurtownie, - bazy,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Mościsko

    Mościsko

    • 300 000 zł cena
    • 2 481 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,2481 ha w miejscowości Mościsko. - prąd na działce - woda w drodze - wjazd z drogi asfaltowej - MPZP - teren płaski...

  • Działka budowlana w Uciechowie ul. Wylotowa 6631 m

    Dzierżoniów

    • 550 000 zł cena
    • 6 631 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Uciechowie o powierzchni 6631 m2. Idealna pod inwestycję, możliwy podział na max 6 działek budowlanych. 5 km do centrum Dzierżoniowa! Działka prz...

  • Działka Rolna (3000 m2) Słupice
    1 / 6
    Działka Rolna (3000 m2) Słupice

    Słupice

    • 59 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER CENY!! Do sprzedania Działki rolne w Słupicach - gmina Łagiewniki nr 146 Przy drodze asfaltowej. Idealne miejsce by spędzać czas i wypoczywać na własnych warunkach. Idealne...

  • 1 / 3
    Zielone działki - Księginice Małe, Sobótka (bezpośrednio) 489/13

    Księginice Małe

    • 158 470 zł cena
    • 2 438 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zielone działki - Księginice Małe, Sobótka (bezpośrednio) Do sprzedania bez pośredników, doskonałe działki rolne w Księginicach Małych koło Sobótki. Są to działki o numerze 489/...

  • 1 / 3
    Zielone działki - Księginice Małe, Sobótka (bezpośrednio) 489/5

    Księginice Małe

    • 143 975 zł cena
    • 2 215 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

• udział w wysokości 1/6 nieruchomość - działka zabudowana dom
    udział w wysokości 1/6 nieruchomość - działka zabudowana dom

    Dzierżoniów

    • 50 000 zł cena
    • 741 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadlosci Jolanty Kępa, osoby fizycznej nieprowadzacej dzialalnosci gospodarczej, sprzeda prawo wlasnosci: - udział 1/6 w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ew...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Zebrzydów ul. Zebrzydów

    Zebrzydów

    • 143 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o łącznej powierzchni 22 arów położona w Zebrzydowie. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Media przy granicy działki: prąd, w...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 290 000 zł cena
    • 4 247 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 4247m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 158 470 zł cena
    • 1 219 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 1363m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Działka Dzikowiec, Góry Sowie, Srebrna Góra, Nowa Ruda - Bezpośre...

    Dzikowiec

    • 75 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania trzy działki budowlane znajdujące się w Górach Sowich w miejscowości Dzikowiec. Działki położone są w spokojnej, cichej okolicy z pięknymi widokami na las i otaczając...

  • Działki budowlane w Srebrnej Górze
    1 / 3
    Działki budowlane w Srebrnej Górze

    Srebrna Góra

    • 95 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w atrakcyjnym i bardzo malowniczym miejscu w Srebrnej Górze. Całkowita powierzchnia terenu wynosi 2,3480 ha. Po podziale jest 13 działek budowlanych (o...

  • Działka Zebrzydów

    Zebrzydów

    • 500 000 zł cena
    • 4 888 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę znajdującą się w miejscowości Zebrzydów! Działka o powierzchni ok. 50 arów. Przy działce znajduje się prąd, w d...

  • Działka Stefanowice

    Stefanowice

    • 399 100 zł cena
    • 5 918 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w bliskich okolicach Świdnicy! STEFANOWICE/przy Marcinowicach. Działka o powierzchni ok. 60 arów! Działka znajduje się w cichej i spokojnej oko...

  • Działka Bieganów rynek pierwotny ul.

    Bieganów

    • 130 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu w malowniczej okolicy? A może chcesz dobrze zainwestować swoje pieniądze? Omega Estate oferuje urokliwą działkę w górskiej miejscowości Bieganów. To idealne miejsce...

  • Syndyk sprzeda udział w drodze

    Boguszyn

    • 3 667 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/6 w prawie własności do nieruchomości gruntowej niezabudowanej w granicach działki o nr. ewidencyjnym 74/7 AM-1...

  • Na sprzedaż nieruchomość  gruntowa Dębowina
    1 / 5
    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa Dębowina

    Dębowina

    • 887 000 zł cena
    • 19 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne grunty pod zabudowę mieszkaniową (WZ)  położone w pod górzystej miejscowości Dębowina , gmina Bardo, działka  o powierzchni 1.92 ha. Dz...

  • Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza

    Wilcza

    • 305 880 zł cena
    • 7 647 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni łącznej 76.47 a w Wilcza. Działka składa się z trzech sąsiadujących ze sobą działek: - Działka numer 1 pod za...

  • Na sprzedaż 7 działek  budowlanych  Srebrna Góra
    1 / 7
    Na sprzedaż 7 działek budowlanych Srebrna Góra

    Srebrna Góra

    • 164 444 zł cena
    • 1 678 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 7 działek budowlanych położonych w miejscowości Srebrna Góra. Działki o następujących numerach ewidencyjnych i powierzchni 334/7- 1548 mkw 334/...

  • Nieruchomość na sprzedaż
    1 / 11
    Nieruchomość na sprzedaż

    Kamiennik

    • 351 000 zł cena
    • 23 417 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk Masy Upadłości Eko Zielona Energia Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Skarbimierzu – Osiedlu (KRS: 0000487001, NIP: 7471893857) informuje o sprzedaży z wolnej ręki, w formi...

  • Działka Bieganów rynek pierwotny ul.

    Bieganów

    • 129 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz spokojnego miejsca z dala od gwaru miasta?Oferujemy dwie urokliwe działki w malowniczej miejscowości Bieganów. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu we wspan...

  • Działka Bieganów ul.

    Bieganów

    • 330 500 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca idealnego? Chcesz wybudować dom? Małą agroturystykę? Może marzysz o braku sąsiadów? Omega Estate ma zaszczyt  zaoferować Państwu dużą działkę położoną w rejonie gór...

  • Działka Bieganów ul.

    Bieganów

    • 115 000 zł cena
    • 751 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca położonego z dala od miejskiego zgiełku? Działki w górach, gdzie widok zapiera dech w piersiach? Zapraszamy do Bieganowa!Wśród łąk, lasów i gór, tuż przy Górze Świę...

  • Działka budowlana Wirki gm. Marcinowice, Wirki
    Działka budowlana Wirki gm. Marcinowice, Wirki

    Wirki

    • 250 000 zł cena
    • 1 465 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Wirkach! Działka o powierzchni 14,65 ara. Teren płaski, nieogrodzony. Dojazd drogą gminną oraz krótki odcinek drogą utwardzoną. Dostępne media: woda, kanaliz...

  • Działka w Ludwikowicach Kłodzkich blisko Sokolca 1636m2
    1 / 5
    Działka w Ludwikowicach Kłodzkich blisko Sokolca 1636m2

    Ludwikowice Kłodzkie

    • 100 000 zł cena
    • 1 636 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Ma do sprzedania bardzo ładną działkę w Ludwikowicach Kłodzkich blisko Sokolca o powierzchni 0,1636ha z niedalekim dostępem do mediów, dojazd drogą utwardzoną. Blisko zabudowań. Wi...

  • Na sprzedaż działki budowlane Bartnica
    1 / 7
    Na sprzedaż działki budowlane Bartnica

    Bartnica

    • 267 102 zł cena
    • 2 698 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 12 działek budowlanych w malowniczej Bartnicy koło Nowej Rudy – idealne pod domy jednorodzinne! Na sprzedaż oferuję 12 atrakcyjnych działek budo...

  • Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa
    1 / 9
    Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa

    Sosnowa

    • 168 120 zł cena
    • 1 868 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Sosnowa, oddalonej ok. 4 km od Kamieńca Ząbkowickiego. Działki budowlane o następujących...

  • Na sprzedaż działki budowlane Świerki
    1 / 5
    Na sprzedaż działki budowlane Świerki

    Świerki

    • 5 000 000 zł cena
    • 55 800 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – działki budowlane w malowniczej miejscowości Świerki, gmina Nowa Ruda Na sprzedaż oferujemy cztery atrakcyjne działki budowlane położone w urokliwej miejscowości Świ...

  • Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza
    1 / 11
    Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza

    Wilcza

    • 223 200 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wilcza u podnóża gór Bardzkich.  Poszczególne działki mają następujące powierzchnie  1. Działka numer 11...

  • Działka Świerki Granicznik ul.

    Świerki

    • 5 000 000 zł cena
    • 55 900 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko Granicznik (Markgrund) - 5,59 ha historii wpisanej w sudecki krajobraz w pasie granicznym z CzechamiNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 55 900 m², p...

  • Sprzedam działki w Górach Sowich
    1 / 4
    Sprzedam działki w Górach Sowich

    Sokolec

    • 315 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działki budowlano-rolne ok. 3000 m2 z możliwością zabudowy zagrodowej( plan zagospodarowania przestrzennego). Działki położone w Górach Sowich w miejscowości Ludwikowice-Sokolec. D...

  • Działka budowlana Marcinowice, Marcinowice
    1 / 3
    Działka budowlana Marcinowice, Marcinowice

    Marcinowice

    • 289 000 zł cena
    • 1 448 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowalna na osiedlu domków jednorodzinnych - Marcinowice! Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, częściowo ogrodzony. Media: na działce jest przyłącze wody i kan...

  • Działki Miłoszyce Małe/doki letniskowe/staw
    1 / 16
    Działki Miłoszyce Małe/doki letniskowe/staw

    Miłocice

    • 230 000 zł cena
    • 2 178 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w Miłocicach Małych 113/5 cena 230000 zł - wolna (1997 m2 z prywatnym stawem) 113/10 cena 230000 zł - wolna (2178 m2 z dwoma domkami letniskowymi) 113/3 cena 1...

  • Działka budowlana Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice
    1 / 3
    Działka budowlana Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice

    Milikowice

    • 320 400 zł cena
    • 2 670 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu przestronną ok. 27 arową działkę, położoną w spokojnej miejscowości Milikowice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie zabud...

  • Nieruchomość na sprzedaż

    Kamiennik

    • 351 000 zł cena
    • 23 417 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Budynek produkcyjny o powierzchni ok 1000m2 w Chwałkowie
    1 / 8
    Budynek produkcyjny o powierzchni ok 1000m2 w Chwałkowie

    Chwałków

    • 1 500 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Budynek produkcyjny o powierzchni ok 1000m2. Położony na trzech działkach około 15000m2 łącznie. Lokalizacja przy samym lesie stwarza koncepcję budowy domu opieki społecznej lub in...

  • Działka budowlana Zebrzydów gm. Marcinowice
    Działka budowlana Zebrzydów gm. Marcinowice

    Zebrzydów

    • 500 000 zł cena
    • 4 888 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę znajdującą się w miejscowości Zebrzydów! Działka o powierzchni ok. 50 arów. Przy działce znajduje się prąd, w drodze kana...