działka na sprzedaż
25 mar 2026

Działka 144m2 w ścisłym Centrum Dzierżoniowa

Dzierżoniów ul. Piękna
woj. Dolnośląskie pow. dzierżoniowski gm. dzierżoniowski
Dodane 1 miesiąc temu, środa, 25 marzec 2026 11:20
79 000 zł 144 m2
79 000 zł 144 m2 549 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 144 m2
Cena za metr 549 zł/m2
ID oferty K37497992

Opis

Do sprzedania działka w ścisłym Centrum Dzierżoniowa przy murach obronnych . Działka nr 208/7 o powierzchni 144 m2 , objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MNU)- możliwość zabudowy mieszkaniowej z funkcją usługową. Doskonała lokalizacja- Centrum miasta w pobliżu sklepy, urzędy, szkoły, komunikacja Idealna propozycja dla inwestora pod mały budynek usługowy lub mieszkalno-usługowy. Media: woda, prąd , gaz w drodze.
Zapraszam na bezpłatne prezentacje
Usługa pośrednictwa jest odpłatna - biuro pobiera prowizję zgodnie z obowiązującą umową zawieraną przed prezentacją nieruchomości.

Dzięki współpracy z naszym biurem otrzymujesz :

Pełne wsparcie i pomoc przy kompletowaniu dokumentów,
sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości,
przekazaniu nieruchomości ,oraz rozliczeniu się
w przedsiębiorstwach będącymi dostawcami mediów.
Dodatkowo współpracujemy z Notariuszami,
Doradcami kredytowymi , Rzeczoznawcami Majątkowymi,
Tłumaczami Przysięgłymi.

Zapraszamy do kontaktu.

Agent prowadzący: Marta Polak

telefon: Pokaż numer telefonu

Wszelkie podane informacje na temat nieruchomości nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Pragniemy poinformować, że działamy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.