• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Łochowem

(56)
  • Działka Wyszków Nowe Rybienko

    Wyszków

    • 240 000 zł cena
    • 1 437 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bukowej w Rybienku Nowym, w odległości około 1 km od centrum miasta. Najbliższe otoczenie stanowią dzi...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Stare Budy
    1 / 6
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną Stare Budy

    Stare Budy

    • 280 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta, zlokalizowaną w pięknej okolicy w niedalekiej odległości od stacji PKP Międzyborów- Jaktorów. Działka położona jest p...

  • Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej
    Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej

    Kąty-Miąski

    • 98 500 zł cena
    • 1 790 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy. Istnieje możliwo...

  • 1 / 2
    Sprzedam działki nad Bugiem

    Brzuza

    • 65 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 2 działki rozdzielone wałem przeciwpowodziowym o łącznej powierzchni 6500 M2 położone w miejscowości Brzuza 07-130 gm. Łochów. 80 km od Warszawy. Jedna z działek przylega...

  • BEZPOŚREDNIO mieszkaniowo-usługowa 5450m2 przy DK50 Borki
    1 / 5
    BEZPOŚREDNIO mieszkaniowo-usługowa 5450m2 przy DK50 Borki

    Jadów

    • 399 000 zł cena
    • 5 450 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BEZPOŚREDNIO sprzedam działkę o powierzchni 5450 m2 przy drodze DK50 w gminie Jadów, miejscowość Borki. Działka budowlana, według MPZP przeznaczona w większości jako teren zabudo...

  • Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej
    Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej

    Kąty-Miąski

    • 75 000 zł cena
    • 1 364 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam nieruchomość, która podzielona jest na 8 działek z decyzją o warunkach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej od 866 m2 do 1790 m2 i działki leśnej. Jest oświadczenie PGE o...

  • Działka blisko Warszawy
    1 / 3
    Działka blisko Warszawy

    Kąty-Miąski

    • 35 500 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona w sąsiedztwie dużych terenów leśnych około 45 km od Warszawy w miejscowości Kąty-Miąski gm. Strachówka z bardzo dobrym dojazdem. Istnieje możliwość zakupu większej...

  • Działka leśna ujęta w MPZP pod zabudowę

    Rynia

    • 240 000 zł cena
    • 4 461 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Rynia o powierzchni 5042m2. Działka ujęta jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (6MP) pod zabudowę letniskową. Rynia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka leśna, Rynia, gm. Dobre, miński

    Rynia

    • 50 420 zł cena
    • 5 042 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • leśna

    Nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Rynia o powierzchni 5042m2. Obok działka budowlana, można dokupić i pobudować domek letniskowy...

  • 1 / 3
    Stoczek Kol. - Duża działka w doskonałej lok.

    Stoczek

    • 325 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stoczek Kolonia - Duża działka rolno-budowlana w doskonałej lokalizacji.42 ary w gminie Niemce - Stoczek Kolonia.Działka szeroka, z dostępem do niedalekich mediów. 17 arów uwzględn...

  • SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO zabudowane siedlisko +działki rolne i leśne...

    Wólka Paplińska

    • 450 000 zł cena
    • 31 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO zabudowane siedlisko +działki rolne i leśne nad rzeką Liwiec. Wólka Paplińska gm. Łochów pow. węgrowski, woj. mazowieckie Cena 450 tys do negocjacji Kont...

  • SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO działkę częściowo budowlaną wraz z działkam...

    Wólka Paplińska

    • 250 000 zł cena
    • 61 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO działkę częściowo budowlaną wraz z działkami rolnymi i leśnymi. Lokalizacja : Wólka Paplińska gm. Łochów pow. węgrowski, woj. mazowieckie Cena 250 tys do ne...

  • SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO zabudowane siedlisko + działka budowlana +...

    Wólka Paplińska

    • 650 000 zł cena
    • 90 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO zabudowane siedlisko + działka budowlana + działki rolne. Liwiec. Wólka Paplińska gm. Łochów pow. węgrowski, woj. mazowieckie Cena 650 tys do negocjacji Ko...

  • Działka rekreacyjno - budowlana w sąsiedztwie lasu.
    1 / 2
    Działka rekreacyjno - budowlana w sąsiedztwie lasu.

    Podgać

    • 150 000 zł cena
    • 3 058 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bezpośrednio w atrakcyjnej cenie,działka rekreacyjno-budowlana nr 14/8 o powierzchni 3058m.kw, z możliwością podziału na dwie mniejsze,45 km od warszawy dojazd trasą...

  • Działka budowlana Stare Budy gm. Jaktorów
    1 / 20
    Działka budowlana Stare Budy gm. Jaktorów

    Stare Budy

    • 900 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ładna działka budowlana w miejscowości Budy Stare k/ Międzyborowa. Działka w kształcie trapezu o powierzchni 8200 m2. Dojazd do nieruchomości utwardzoną drogą gminną....

  • Sprzedam 2 działki

    Rażny

    • 52 992 zł cena
    • 11 776 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Posiadam cudowne dwie działki o łącznej powierzchni 1.776. Nadają się na poiękne wypady wakacyjne po postawieniu pięknego domku .Pomiędzy działkami płynie Starorzecze .Nie zastanaw...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę w Karpinie przy trasie S8
    1 / 6
    Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę w Karpinie przy trasie S8

    Karpin

    • 250 zł cena
    • 10 689 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witam, Sprzedam bezpośrednio działkę w Miejscowości Karpin gm.Dąbrówka przy trasie S8 o powierzchni 10689 m2. Nr.działki 219/2. Cena 250zł/m2. Do negocjacji. Tel. 510.864.095 504....

  • Działka Stasiopole

    Stasiopole

    • 1 750 000 zł cena
    • 54 900 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Stasiopole, gmina Dąbrówka, o powierzchni całkowitej 5,4ha. Nieruchomość malowniczo położona przy dr...

  • 1 / 2
    Działka NOWE GRABIE, 1200 m2, Media, I Linia zabudowy

    Nowe Grabie

    • 261 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w I Lini zabudowy, wjazd bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Media prąd, woda, gaz, światłowód w drodze. Na działkę wydane są warunki zabudowy. Dokładne wym...

  • Działka Zagościniec

    Zagościniec

    • 370 000 zł cena
    • 1 842 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Leśno budowlaną o powierzchni 1842 m2 zlokalizowaną w Zagościńcu w bliskiej okolicy cmentarza przy ul. Armii Krajowej. Działka w kształcie trapezu zbliżona do...

  • Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin
    1 / 5
    Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin

    Rżyska

    • 1 500 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Rżyska koło Wołomina Na sprzedaż działka budowlana ok 3500m2 i część rolna na usługi i składowanie obok linii wysokiego napięcia wymiary szerokość 42m dł 200m, jest n...

  • Działka Inwest. przy S8 Karpin k/Warszawy (2ha, szer. 100m)

    Karpin

    • 4 305 000 zł cena
    • 20 250 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI INWESTYCYJNEJ Lokalizacja: Miejscowość: Karpin, gmina Dąbrówka, powiat Wołomiński Bezpośrednia bliskość trasy ekspresowej S8 Parametry nieruchomośc...

  • Działka od 3100m Dąbrówka Radzymin
    1 / 3
    Działka od 3100m Dąbrówka Radzymin

    Dąbrówka

    • 220 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość: działka rolna pod zabudowę Powierzchnia działki: od 3200m2, 5760, 7500m do 2,3 ha Wymiary: od 30x50m Lokalizacja: gmina Dąbrówka Cena: od 220000zł .Na sprzedaż dział...

  • Działka budowlana 3000m media, Marianów, Radzymin
    Działka budowlana 3000m media, Marianów, Radzymin

    Kołaków

    • 460 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja : województwo mazowieckie gmina Dąbrówka, miejscowość Marianów Do sprzedaży działka niezabudowana o powierzchni ok 3000 m2 położona w pięknej okolicy Marianów gmina D...

  • Działka od 5000m2 do 1,4ha Nowy Cygów Poświętne Wołomin medi
    1 / 6
    Działka od 5000m2 do 1,4ha Nowy Cygów Poświętne Wołomin medi

    Kołaków

    • 440 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Typ nieruchomości: Działka Lokalizacja: Nowy Cygów/Laskowizna gmina Poświętne koło Wołomina woj mazowieckie Wielkość działki: niecałe ok 5000m2 lub całość 1,4 ha rolna z możliwoś...

  • Działka z WZ od 3100m Dąbrówka Radzymin
    1 / 6
    Działka z WZ od 3100m Dąbrówka Radzymin

    Dąbrówka

    • 245 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość: działka rolna z WZ pod zabudowę Powierzchnia działki: podzielone od 3200m2, 5760, 7500m do 2,3 ha Wymiary: od 30x50m Lokalizacja: gmina Dąbrówka Cena: od 220000zł .N...

  • Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt
    1 / 8
    Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt

    Emilianów

    • 880 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice zjazdu Emilianów S8 tel [tel] Na sprzedaż teren inwestycyjny na osiedle lub firmę z planem zagospodarowania plan zagospodarowania MN na kolejnej części U te...

  • Działka Trojany ul. Trojany

    Trojany

    • 2 555 238 zł cena
    • 10 262 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10252 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Trojany, w gminie Dąbrówka, powiat Wołomin.  W ramach tej oferty zastrzega się możliwo...

  • Działki na sprzedaż
    Działki na sprzedaż

    Ludwinów

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki w miejscowości Ludwinów gmina Jakubów. Oferuję działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1500 m2 lub 2000 m2 w cenie 80 zł za m2. Istnieje możliwość zaku...

  • Przestronna działka w Teodorowie!
    1 / 2
    Przestronna działka w Teodorowie!

    Teodorów

    • 195 000 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu urokliwej działki o powierzchni 1247 m2, położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Teodorów, zaledwie 5 kilometrów od dynamicznie rozwijających się Sied...

  • Działka Teodorów - 1025 m2 !
    1 / 4
    Działka Teodorów - 1025 m2 !

    Teodorów

    • 210 125 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Teodorowie, ul. Siedlecka o numerze geodezyjnym 194/10 ! (Dodatkowo jest możliwość wyboru działki z 7 innych położonych blisko siebie) Cena: 210 125 z...

  • Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec | 1390m2
    1 / 10
    Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec | 1390m2

    Teodorów

    • 225 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka jest idealnym wyborem – cisza, natura i wygoda...

  • Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy
    1 / 3
    Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy

    Karpin

    • 2 250 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% VAT Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o...

  • Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska
    Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska

    Duczki

    • 269 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Duczki ul: Szosa Jadowska gm Wołomin Na sprzedaż ustawne działki blisko głównej drogi do Warszawy wśród nowej zabudowy. Działki rolne w trakcie uzgadniania WZ /cena nie...

  • Działka inwestycyjna Małopole gm. Dąbrówka,
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Małopole gm. Dąbrówka,

    Małopole

    • 170 000 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 066 m², położona w miejscowości Małopole, gmina Dąbrówka, na terenie nowopowstającego osiedla domów jednorodzinnych. Posiadamy także i...

  • Działka 2,5 ha Dąbrówka, blisko S8, media, MPZP

    Dąbrówka

    • 1 250 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 2,5 ha, położoną w miejscowości Dąbrówka, zaledwie 30 km od granic Warszawy, w pobliżu trasy ekspresowej S8 Warszawa–Białystok. D...

  • Cicha ustawna działka przy lesie 20min od W-wy

    Chajęty

    • 300 000 zł cena
    • 855 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni ok. 855 m2 położoną na skraju ponad 30 - hektarowego kompleksu l...

  • Działka budowlana 1068 m² – Dąbrówka.

    Dąbrówka

    • 160 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1068 m². Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszyst...

  • Działka budowlana 2136 m² – Dąbrówka.

    Dąbrówka

    • 320 000 zł cena
    • 2 136 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2136 m². Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszyst...

  • Działka budowlana 1068 m² – Dąbrówka.

    Dąbrówka

    • 160 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlano-usług. przy S8 22km od Warszawy

    Emilianów

    • 1 646 250 zł cena
    • 6 585 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI DOSTĘPNA TYLKO U NAS - NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano-usługową położoną w miejscowości Emilian...

  • Działka przemysłowa/usługowa 1,68 ha Radzymin

    Stary Dybów

    • 4 660 000 zł cena
    • 16 829 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,6829 ha. Nieruchomość przeznaczona jest w MPZP pod zabudowę produkcyjną, składy i magazyny oraz zabudowę usługową. Warunki zagospoda...

  • Siedlisko 4,3 ha 30 km od Warszawy 0% prowizji

    Działy Czarnowskie

    • 2 900 000 zł cena
    • 43 400 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy duże siedlisko o powierzchni 4,3 ha położone w Działach Cza...

  • 1 / 4
    Działka budowlano-rekreacyjna | Kowalicha

    Kowalicha

    • 190 000 zł cena
    • 1 414 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kowalicha, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – z przeznaczeniem pod zabudowę letniskową. Informacje p...

  • Działka Długosiodło ul.

    Długosiodło

    • 829 000 zł cena
    • 2 818 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepiękne siedlisko położone godzinę drogi z Warszawy z prywatnym dostępem do wody - oferta dla konesera wyjątkowych miejscSą nieruchomości, które spełniają oczekiwania… i są taki...

  • Sprzedam
    1 / 2
    Sprzedam

    Stasiopole

    • 290 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stasiopole gm.Wołomin dwie działki razem. Naprzeciwko Natura 2000 więc nic się nie wybuduje. Cena do negocjacji.