• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Łochowem

(56)
  • Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną
    1 / 6
    Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną

    Kukawki

    • 60 120 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Kukawkach (pow....

  • Cicha działka pod dom 30 min. od Warszawy

    Jarzębia Łąka

    • 300 000 zł cena
    • 1 334 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1334 m2 położoną w miejscowości Jarzębia Łąka gmina Tłuszcz. Działka znajduje się w...

  • Siedlisko pod lasem, 1,8 ha niedaleko Warszawy

    Chrzęsne

    • 1 299 999 zł cena
    • 18 410 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Na sprzedaż oferujemy siedlisko położone w miejscowości Chrzęsne, gmina Tłuszcz, pow...

  • Ziemia rolna 1 ha niedaleko Warszawy

    Kury

    • 999 000 zł cena
    • 10 330 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 10 330 ha (klasyfikacja gruntów: R...

  • Ziemia rolna 1,25 ha niedaleko Warszawy

    Chrzęsne

    • 999 999 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 1,25 ha (klasyfikacja gruntów: R V,...

  • Cicha działka pod dom 30 min. od Warszawy

    Jarzębia Łąka

    • 150 000 zł cena
    • 666 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 666 m2 położoną w miejscowości Jarzębia Łąka gmina Tłuszcz. Działka znajduje się w...

  • 1 ha ziemi rolnej w powiecie węgrowskim

    Mrozowa Wola

    • 157 440 zł cena
    • 10 496 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas: Do sprzedania ziemia rolna V klasy o powierzchni 1,046 ha w Mrozowej Woli, gm. Stoczek, powiat węgrowski. Cena do negocjacji....

  • Cicha działka pod dom 30 min. od Warszawy

    Jarzębia Łąka

    • 150 000 zł cena
    • 668 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 668 m2 położoną w miejscowości Jarzębia Łąka gmina Tłuszcz. Działka znajduje się w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 działki budowlane z MPZP, blisko Wyszkowa
    1 / 6
    2 działki budowlane z MPZP, blisko Wyszkowa

    Ślubów

    • 169 500 zł cena
    • 1 358 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego! Na sprzedaż działka budowlana: o numerze ewidencyjnym 582, Ślubów k. Wyszkowa. Możliwość zakupienie również działki o numerze 580, 589 z...

  • Działka idealna jako inwestycja
    1 / 7
    Działka idealna jako inwestycja

    Wyszków

    • 134 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z MPZP - doskonała inwestycja Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), położona w miejscowości Leszczydół-N...

  • Działka budowlana Stare Budy gm. Jaktorów,
    1 / 8
    Działka budowlana Stare Budy gm. Jaktorów,

    Stare Budy

    • 465 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners przedstawia: Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3100 m², położona w miejscowości Stare Budy (gmina Jaktorów) przy ul. Kaskiej - w spokojnej, rozwi...

  • Działka 4500 m2
    Działka 4500 m2

    Jadów

    • 135 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    INWESTYCJA - LOKATA KAPITAŁU Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Podbale, gmina Jadów. Powiat Wołomin. Złożony wniosek o zmianę planu zagospodarowania przestrzennego w Jadowie...

  • Działka Stare Budy gm. Jaktorów
    Działka Stare Budy gm. Jaktorów

    Stare Budy

    • 372 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna z warunkami zabudowy pod budynek mieszkalno-usługowy, o powierzchni 1800 m2, położona w dobrym punkcie - przy trasie 719. Cena 372 000 zł. POLECAM!!! Numer of...

  • Działka Stare Budy gm. Jaktorów
    1 / 4
    Działka Stare Budy gm. Jaktorów

    Stare Budy

    • 948 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bradzo ładna dzialka o pow.7900m2, posiadająca aktualny wypis ze studium pod zabudowę mieszkaniową.Wymiary działki to 63m2 na 125 m2, dojazd droga utwardzoną, w której znajdują si...

  • Działka Stare Budy gm. Jaktorów
    1 / 2
    Działka Stare Budy gm. Jaktorów

    Stare Budy

    • 280 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!- Działka budowlana ( z częścią obszaru leśnego) o pow. 4200m2, położona we wsi Stare Budy. Infrastruktura techniczna przy działce; woda z sieci gminnej, energ...

  • Działka MPZP 982m² budowlana
    Działka MPZP 982m² budowlana

    Wężówka

    • 130 000 zł cena
    • 982 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ️ Powierzchnia - 982m² ️ Wymiary - 19,5m x 50,5m ️ Plan miejscowy - Plan zagospodarowania przestrzennego ️ Przeznaczenie - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ️ Druga li...

  • Działka siedliskowa Zazdrość gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka siedliskowa Zazdrość gm. Radziejowice

    Zazdrość

    • 150 050 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania :działka rolna-siedliskowa w miejscowości Zazdrość pow. żyrardowski, o powierzchni 3001 m 2 . Dojazd utwardzoną drogą gminną. Wodociąg i prąd w drodze dojazdowej do...

  • Działki budowlane w miejscowości Adelin, gm. Zabrodzie
    1 / 6
    Działki budowlane w miejscowości Adelin, gm. Zabrodzie

    Adelin

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż 8 działek budowlanych w miejscowości Adelin, gm. Zabrodzie, powiat wyszkowski. Działki położone w cichej i malowniczej miejscowości Adelin, 40 km od Warszawy, 1...

  • Działka budowlana w Brańszyczku
    Działka budowlana w Brańszyczku

    Brańszczyk

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowo powstałe osiedle, miejsce malownicze, Blisko kościół,szkoła,bank,sklepy,fryzjer,dom starców,poczta,gmina,przedszkole,przychodnia. Obwodnica do Warszawy (20 min. do Warszawy) N...

  • Działka z linią brzegową nad Bugiem w Bojanach, gmina Brok
    1 / 13
    Działka z linią brzegową nad Bugiem w Bojanach, gmina Brok

    Bojany

    • 592 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 7400 m² z linia brzegową położona w malowniczej części Doliny Dolnego Bugu, w miejscowości Bojany, gmina Brok, powiat ostrowski. Szczegó...