• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jania Góra
  • Narewka
  • Rozewie
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Białebłoto-Kobyla

(1)
  • Nowy, parterowy dom + poddasze-na działce 1000 m2
    1 / 16
    Nowy, parterowy dom + poddasze-na działce 1000 m2

    Białebłoto-Kobyla

    • 811 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy na działce 1000 m2. Zapraszam na prezentację domu po uprzednim ustaleniu dogodnego terminu. Nieruchomość dostępna po akcie notarialnym. Prezentuję na sprzedaż dom...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Wyszków Drogoszewo

    Wyszków

    • 1 275 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 5 931 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Polecamy atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną na granicy prestiżowej dzielnicy Wyszkowa - Rybienko Leśnego i Drogoszewa, w otoczeniu lasów i zabudowy mieszkaniowej jednorodzi...

  • Dom z lat 40/50 | centrum Kamieńczyka | pow.2600m2
    1 / 20
    Dom z lat 40/50 | centrum Kamieńczyka | pow.2600m2

    Kamieńczyk

    • 795 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALSER Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Inteligenty murowany dom | bezobsługowa działka
    1 / 20
    Inteligenty murowany dom | bezobsługowa działka

    Kamieńczyk

    • 365 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALSER Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ostrykół Dworski ul. Łukowa

    Ostrykół Dworski » ul. Łukowa

    • 720 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania DZIAŁKA 1800m2 , na której znajduje się DOM LETNISKOWY o powierzchni 100m2 oraz GARAŻ wolnostojący. Nieruchomość zlokalizowana nad RZEKĄ NAREW w miejscowośc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dzbądz

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wyszków

    Wyszków

    • 2 200 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 5 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Polecamy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość, jakich w naszym mieście jest bardzo niewiele. Oferujemy budynek mieszkalny jednorodzinny z częścią usługową na parterze oraz do...

  • Dom letniskowy w bliskiej odległości rzeki Bug
    1 / 20
    Dom letniskowy w bliskiej odległości rzeki Bug

    Drogoszewo

    • 360 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALSER Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kamieńczyk

    • 2 399 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 11 005 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Brzóze Duże

    • 2 665 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 14 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Kamieńczyk

    • 499 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Wyszków

    • 650 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kamieńczyk

    • 5 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Napiórki Butne

    • 458 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wyszków

    • 1 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Super dom w Pięknym otoczeniu - Brzóze Małe + (VIDEO)
    1 / 10
    Super dom w Pięknym otoczeniu - Brzóze Małe + (VIDEO)

    Brzóze Małe

    • 990 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w sercu Małych Mazur – spokój, natura i komfort Zapraszam do wyjątkowej oferty: całoroczny dom o powierzchni 144 m², usytuowany na pięknie zadrzewionej działce 3771 m², zatopi...

  • Domy na sprzedaż Rząśnik koło Wyszkowa 136m2
    1 / 11
    Domy na sprzedaż Rząśnik koło Wyszkowa 136m2

    Rząśnik

    • 495 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w budowie – Rząśnik k. Wyszkowa | 136 m² | działka 1000 m² | projekt „Dom KADI” | Podana cena dotyczy stanu surowy otwarty. Istnieje możliwość wykończenia do stanu surowego zam...

  • Nowoczesny dom całoroczny w stanie surowym
    1 / 11
    Nowoczesny dom całoroczny w stanie surowym

    Nowe Drozdowo

    • 229 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale z pełnym potencjałem do wykończenia według własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie! W sprzedaży posiadam dom całoroczny w stanie...

  • Dom Wyszków

    Wyszków

    • 4 200 000 zł cena
    • 645 m2 powierzchnia
    • 6 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości "Aspect" poleca niepowtarzalną nieruchomość generującą wysokie zyski z wynajmu powierzchni handlowej, usługowej i mieszkalnej, zlokalizowaną przy...

  • Dom Wyszków Rybienko Leśne

    Wyszków

    • 2 500 000 zł cena
    • 486 m2 powierzchnia
    • 5 145 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości "Aspect" poleca atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w samym centrum Rybienka Leśnego, prestiżowej dzielnicy Wyszkowa, w otoczeniu lasów i zabud...

  • Dom Wyszków Świniotop

    Wyszków

    • 390 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy idealny rekreacyjny dom wykonany zaledwie 3 lata temu, położony w miejscowości Świniotop w gminie Wyszków, z roku na rok zyskującej coraz więcej pozytywnyc...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wólka-Wojciechówek

    • 1 349 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 6 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom Stary Lubiel

    Stary Lubiel

    • 380 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Z dużą przyjemnością prezentujemy niepowtarzalną nieruchomość letniskową, położoną w miejscowości wypoczynkowej Stary Lubiel nieopodal rzeki Narew, w otoczeniu lasów z unikaln...

  • Dom Prabuty

    Prabuty

    • 290 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości "Aspect" w Wyszkowie poleca na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość letniskową zabudowaną dwoma budynkami rekreacyjnymi, zlokalizowaną w miejscowości...

  • Dom Długosiodło ul.

    Długosiodło

    • 829 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy dom w miejscu, którego nie da się porównać - prywatny dostęp do wody, natura i pełna swoboda zabudowySą nieruchomości, które kupuje się rozumem… i są takie, które wybiera...

  • wolnostojący Dzbądz
    wolnostojący Dzbądz

    Dzbądz

    • 249 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana z domkiem letniskowym położona w lesie. Idealne miejsce dla szukających ciszy, spokoju i możliwości rekreacji na łonie natury z dala od zgiełku miasta. Niedaleko...

  • Dom nad Narwią w otoczeniu natury
    Dom nad Narwią w otoczeniu natury

    Dzbądz

    • 1 930 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 19 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom nad Narwią spokojna przestrzeń w otoczeniu natury Na sprzedaż dom położony w malowniczej miejscowości Dzbądz, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew. To propozycja dla osób,...