• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kraśnikiem

(11)
  • Działka 0,52 ha, gm.Borzechów
    1 / 13
    Działka 0,52 ha, gm.Borzechów

    Borzechów

    • 262 000 zł cena
    • 5 244 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 366/2 – Łopiennik, gm. Borzechów Na sprzedaż ogrodzona działka o powierzchni 0,5244 ha (5244 m²), położona w miejscowości Łopiennik, w gminie Borzechów, woje...

  • Sprzedam gospodarstwo działka bud., rolne, leśne) Dąbrowa gm
    1 / 7
    Sprzedam gospodarstwo działka bud., rolne, leśne) Dąbrowa gm

    Dąbrowa

    • 150 000 zł cena
    • 33 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam gospodarstwo rolne położone w Dąbrowie, gmina Annopol, o łącznej powierzchni 3,31 ha. W skład gospodarstwa wchodzi: działka siedliskowa (budowlana) o pow. 0,11 ha – nr ew....

  • Działka Budowlana - usługowa Urzędów Różana 36 ar
    1 / 2
    Działka Budowlana - usługowa Urzędów Różana 36 ar

    Urzędów

    • 200 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    842/3 - 0,3602ha (3602 m2, 36ar) ul. Różana, obręb Wodna, Miasto Urzędów, powiat Kraśnik Działka budowlana - usługowa, w miejscowym planie - 200 000 zł, 55 zł m2 Media Energia w...

  • Działka Budowlana - rolna Urzędów ul. Spacerowa 80ar
    1 / 8
    Działka Budowlana - rolna Urzędów ul. Spacerowa 80ar

    Urzędów

    • 130 000 zł cena
    • 8 051 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    842/4 - 0,8051ha (8051 m2 80 ar) ul. Spacerowa, obręb Wodna, miasto Urzędów, powiat Kraśnik Działka budowlana - rolna, w planie ogólnym (700m2) rolna (7351 m2) - 130 000 zł, 16 zł...

  • Sprzedam działkę Majdan Moniacki

    Majdan Moniacki

    • 240 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 1,0777 ha składającej się z trzech działek rolno-budowlanych ( dz. nr 30,33,38 ) i rolnej (dz. nr 29 ) w miejscowości Majdan...

  • Działka budowlana Jaśminowa Urzędów

    Urzędów

    • 320 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję sprzedaż atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej zlokalizowanej przy ulicy Jaśminowej w Urzędowie. Działka o powierzchni 4200 m2, zgodnie z miejscowym planem zagospodar...

  • Działka budowlana, Urzędów, centrum, 25 a

    Urzędów » ul. Dzikowskiego

    • 275 000 zł cena
    • 2 498 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka w centrum Urzędowa, niedaleko drogi ekspresowej S19Nieruchomość położona w cichej okolicy w dolinie rzeki Urzędówki.Cena tylko 118 zł/m2Średnia szerokość: 30 m, długoś...

  • 1 / 4
    Kiełczewice Mar. - piękna działka pod domek.

    Kiełczewice Maryjskie

    • 85 000 zł cena
    • 691 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kiełczewice Maryjskie - piękna działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne położona w niezwykle malowniczej lokalizacjiDziałka:- Kwadrat o wymiarach około 25 x 25 m- Teren p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Piękne siedlisko położone w Kiełczewicach Górnych.

    Kiełczewice Górne

    • 529 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękne siedlisko położone w Kiełczewicach GórnychNa sprzedaż siedlisko o powierzchni 30 arów składające się z pięknego domu o łącznej powierzchni mieszkaniowej 190 metrów kwadratow...

  • dzialka z starym domem

    Chruślanki Józefowskie

    • 45 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka z starym domem we wsi Chruslanki Jözefowskie 71 dzialka znajduje sie w srodku wsi prad i woda na dzialce do tego pole 30 aröw tel 004923454468958 lub E-Ma...

  • dzialka z starym domem

    Chruślanki Józefowskie

    • 45 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka z starym domem w miejscowosci Chruslanki Jozefowskie 71 do tego nalezy 30arow pola dzialka znajduje sie w srodku wsi prad i woda na dzialce

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Borów Kol. Duża działka z możliwością uzyskania WZ

    Borów-Kolonia

    • 95 000 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Właściwości:- działka rolna (WZ możliwe do uzyskania)Wymiary i wygląd: - powierzchnia 1,17 ha- prostokąt 17 x 620 metrów- działka płaskaLokalizacja:- Borów - Kolonia- Lokalizacja b...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w Bychawce Trzeciej k. Lublina

    Bychawka Trzecia

    • 159 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Bychawce Trzeciej k. Lublina 16 ar, 159000 pln do negocjacji Działka:- budowlana - 1 linia zabudowy - prostokąt - nie zadrzewiona - działka płaska Wy...

  • 1 / 3
    Krężnica Jara 8km od Lublina. 8000m2

    Krężnica Jara

    • 490 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna -  o doskonałych wymiarach (135m/60m) stwarzających możliwość podziału na minimum cztery działki 20ar.Działka obecnie jest gruntem rolnym z złożonym wnioskiem o przek...

  • 1 / 2
    Pawlin gmina Konopnica około 12km od Lublina

    Pawlin

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położona działka w Pawlinie gmina Konopnica około 12km od Lublina. - BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO - Działka położona z dala od zabudowań zwartych, dzięki czemu zapewnia spokó...

  • Wierciszów, działki budowlane MN, media 100%.

    Wierciszów

    • 360 000 zł cena
    • 4 001 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIERCISZÓW gm. Jabłonnapolecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 2 x 4001 m² ) pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną MN. Działki zlokalizowane w 1 linii zabudowy. W pasie...

  • Działka, Zemborzyce Tereszyńskie, 57 ar

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 650 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Zemborzyce Tereszyńskie,Wyjątkowa nieruchomość w otulinie lasu.Jeżeli kochasz drzewa, śpiew ptaków i naturę - nie musisz już szukać, to wymarzone miejsce dla Ciebie.Na spr...

  • Wierciszów, działka budowlana MN, media.

    Wierciszów

    • 100 000 zł cena
    • 1 087 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIERCISZÓW gm. Jabłonnapolecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1087 m² pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną MN. Działka zlokalizowana w 2 linii zabudowy. W pasie d...

  • 1 / 4
    PODOLE - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PODOLE w gminie Bełżyce - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.Działka o powierzchni 13,4 ara.Kształt trójkąta o boku około 60 metrów.Dostęp do drogi z dwóch boków działki.Pla...

  • Atrakcyjne działki bud., szybki dojazd do Lublina

    Radawiec Mały

    • 230 000 zł cena
    • 1 146 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Atrakcyjne działki budowlane z szybkim dojazdem do Lublina **RADAWIEC MAŁY gm. Konopnica: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane. Działki świeżo wydzielone, pełna dokium...

  • Działka budowlana Jabłonna Pierwsza gm. Jabłonna
    1 / 11
    Działka budowlana Jabłonna Pierwsza gm. Jabłonna

    Jabłonna Pierwsza

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Jabłonna Pierwsza Prezentujemy Państwu działkę budowlaną w malowniczej Jabłonnej pierwszej, dla której zostały wydane warunki zabudowy. WZ o...

  • Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica

    Radawiec Mały

    • 279 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy działkę budowlaną z warunkami zabudowy - Radawiec Mały. Warunki zabudowy ustalone na dom jednorodzinny: - szerokość elewacji frontowej do 14 m, - ilość kondyg...

  • Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica

    Radawiec Mały

    • 238 000 zł cena
    • 2 769 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy działkę budowlaną z warunkami zabudowy - Radawiec Mały. Powierzchnia działki to 2796 mkw, warunki zabudowy ustalone na dom jednorodzinny: - szerokość elewacji...

  • KRUS Mazanów Michałów działka rolna lub pod zalesienie
    KRUS Mazanów Michałów działka rolna lub pod zalesienie

    Mazanów

    • 10 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ciekawa działka niestety bez dojazdu rolna na krus

  • Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej
    Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej

    Krężnica Okrągła

    • 185 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Krężnicy Okrągłej przy drodze lokalnej, nieopodal drogi wojewódzkiej 832. Działka budowlana powierzchni 1800 m2, usytuowana...

  • Działka budowlana Podzamcze powiat Łęczyński
    1 / 14
    Działka budowlana Podzamcze powiat Łęczyński

    Podzamcze

    • 110 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną w miejscowości Podzamcze o powierzchni 14 ar. Nr działki 17/6. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Wjazd drogą koło Top Market. Działka położo...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach

    Prawiedniki

    • 280 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 0,3470 ha w Prawiednikach, położoną przy trasie Lublin-Bychawa. W planie zagospodarowania pod zabudowę zagrodową. W okolicy domki jednorodzinne, l...

  • Działka budowlana Krężnica Jara gm. Niedrzwica Duża
    1 / 6
    Działka budowlana Krężnica Jara gm. Niedrzwica Duża

    Krężnica Jara

    • 325 000 zł cena
    • 6 230 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UROKLIWA OKOLICA - IDEALNA NA DOM POD MIASTEM LUB DLA DEWELOPERA ! Polecam do sprzedaży działkę budowlano-rolną , o powierzchni 6230 m2 w Krężnicy Jarej, usytuowaną w spoko...

  • Działka Niedrzwica Duża
    1 / 4
    Działka Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 179 000 zł cena
    • 994 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA NOWOPOWSTAJĄCYM OSIEDLU, BLISKO CENTRUM NIEDRZWICY DUŻEJ ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 994 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej, w b...

  • Sprzedam działkę w Krężnicy Jarej
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Krężnicy Jarej

    Krężnica Jara

    • 50 000 zł cena
    • 913 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę Nr.951 z przeznaczeniem na cele rekreacyjne, ogródek działkowy o powierzchni 913 m2 położonej w Krężnicy Jarej,gm. Niedrzwica Duża,powiat.Lubelski. Działka w kszta...

  • Działka z doskonałym dojazdem do Lublina

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 299 000 zł cena
    • 2 964 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 30 ar z doskonałym dojazdem do LublinaZemborzyce Tereszyńskie - niespełna 30ar działki położonych zarówno blisko trasy ekspresowej S19 i obwodnicy Lublina, co zapewnia szy...

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża
    1 / 4
    Działka budowlana Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 125 000 zł cena
    • 807 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIA 8-arowa DZIAŁKA BUDOWLANA W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W NIEDRZWICY DUŻEJ ! Polecam do sprzedaży ustawną działkę budowlaną, o powierzchni 807 m2 , położoną w Niedrzwicy...

  • 1 / 4
    Radawiec Mały. Działka z projektem i pozwoleniem.

    Radawiec Mały

    • 339 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 5172 m2Prąd, woda w działce, gaz przy ulicyDruga linia zabudowyDziałka w kształcie prostokąta, płaska,Obecny właściciel posiada i oferuje w tej cenie indywidu...

  • Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk
    1 / 6
    Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk

    Prawiedniki

    • 265 000 zł cena
    • 1 496 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w rozsądnej cenie z dobrym dojazdem do Lublina? Planujesz nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, garaż w bryle budynku od strony wjazdu...

  • 1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn
    1 / 7
    1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn

    Osiny

    • 6 898 zł cena
    • 5 287 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej składają...

  • 1 / 2
    Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 220 000 zł cena
    • 2 802 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka 28a pod dom lub biznes - media dostępne - szybki start inwestycji. Na sprzedaż działka o ogromnym potencjale inwestycyjnym i budowlanym w miejscowości...

  • Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 550 000 zł cena
    • 10 644 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka 106 ar z domem o pow ok 80m2 z lat 60-tych i budynkami gospodarczymi, Zdrapy gmina Wilkołaz. Na sprzedaż działka o powierzchni 106 ar (10 600 m²) położona w...

  • Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 770 000 zł cena
    • 13 446 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siedlisko z ogromnym Potencjałem. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Zdrapy, w gminie Wilkołaz. Oferta obejmuje dwie działki budowlano-rolne o łączn...

  • działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu
    działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 314 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowalną z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową/inwestycyjną w Podolu, gm. Bełżyce o pow. 13,14 ara (1314 m2), nr ew.: 060901_5.0013.322. Działka w k...

  • Działka usługowa Niedrzwica Duża
    1 / 7
    Działka usługowa Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 209 000 zł cena
    • 2 814 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 2814 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej. Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy , od drogi asfaltowej. Dz...

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża,
    Działka budowlana Niedrzwica Duża,

    Niedrzwica Kościelna

    • 225 000 zł cena
    • 1 598 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż ostatnie działki w Niedrzwicy Dużej. Działka o numerze 2393/3 o powierzchni 1598m2 i działka o nu...