• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Karlinem

(81)
  • Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 18
    Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 250 000 zł cena
    • 1 631 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DYGOWO miejscowość oddalona od KOŁOBRZEGU : tylko 10 km !!! (szybki i łatwy dojazd) ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 10 km . POŁOŻENIE : przy drodze krajowej nr 163 : KOŁOBRZEG - POZNAŃ :...

  • Działka rolna Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 10
    Działka rolna Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 150 000 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchniach 3.000 m położona w Dygowie przy ul. Kołobrzeskiej przy wyjeździe w kierunku na Miechęcino. Nieruchomości położone są zaledwie 10 minut od...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo
    1 / 12
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czernin na sprzedaz działka budowlana o pow. 8.100 m2, zlokalizowana ok. 7 km od Kołobrzegu. Działka zabudowana jest budynkiem murowanym po starym młynie przy drodze Dygowo-Kołobr...

  • Działka rolna Dygowo, Lipowa
    1 / 15
    Działka rolna Dygowo, Lipowa

    Dygowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 102 772 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka ze stawem i lasem (starodrzew i zagajniki). Dygowo ul. Brzozowa (dawniej Lipowa) rejon Lisiej Góry - na sprzedaż działka o pow. 10.2772 ha. Teren niezabudowany, składa s...

  • Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 6
    Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 141 950 zł cena
    • 2 839 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI W STOJKOWIE Lokalizacja: Stojkowo, gmina Dygowo Powierzchnia działki: 2839 m Numer działki: 89/3 Opis nieruchomości działka o imponującej powierzchni 2839...

  • Działka Czernin gm. Dygowo
    1 / 2
    Działka Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 160 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1450 m2, położona w Czerninie (gm. Dygowo, pow. Kołobrzeski) OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1450...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin
    1 / 6
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin

    Czernin

    • 156 510 zł cena
    • 1 739 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Czernin zlokalizowana jest 8 km od Kołobrzegu przy trasie na Białogard i dalej do Poznania. Oferujemy na sprzedaż 4 działki budowlane z wydanymi decyzjami o warunkach...

  • Działka Czernin gm. Dygowo
    1 / 2
    Działka Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 160 000 zł cena
    • 1 449 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1.449 m2, położona w Czerninie (gm. Dygowo, pow. Kołobrzeski) OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1.4...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 5
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 75 525 zł cena
    • 3 021 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI W STOJKOWIE BLISKO LASU I JEZIORA Lokalizacja: Stojkowo, gmina Dygowo Powierzchnia działki: 3.021 m Numer działki: 89/12 Opis nieruchomości Przestronna dz...

  • Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo, Stojkowo
    1 / 15
    Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo, Stojkowo

    Stojkowo

    • 150 000 zł cena
    • 3 022 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    STOJKOWO 2 km od Dygowa, na sprzedaż 1 działka z udziałem w drodze z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Kształt działki prostokąt...

  • Działka budowlana z bezterminowymi WZ Mierzyn !
    Działka budowlana z bezterminowymi WZ Mierzyn !

    Mierzyn

    • 325 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży działki budowlanej w Mierzynie powiat policki. Działka w otoczeniu zieleni ulica Ozdobna w sąsiedztwie działki zabudowane domami . Wydane beztermi...

  • Działka siedliskowa Miechęcino gm. Dygowo, Miechęcino
    1 / 20
    Działka siedliskowa Miechęcino gm. Dygowo, Miechęcino

    Miechęcino

    • 149 500 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    ---- 2,5 ha tuż przy lesie ! ---- LOKALIZACJA : 14 km od Kołobrzegu (tylko 900 m od rzeki PARSĘTA) UZBROJENIE : pełne (w drodze) przy granicy działki ZABUDOWA SIEDLISKOWA : możli...

  • Działka Podwilcze gm. Białogard
    1 / 20
    Działka Podwilcze gm. Białogard

    Podwilcze

    • 23 000 zł cena
    • 18 800 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : wieś PODWILCZE w gminie Białogard (ok 10 km od Białogardu i ok 30 km od Kołobrzegu) PRZEZNACZENIE : grunty rolne KLASYFIKACJA GRUNTU : łąki i pastwiska OTOCZENIE :...

  • Działka Ząbrowo gm. Kołobrzeg - 13 km
    1 / 12
    Działka Ząbrowo gm. Kołobrzeg - 13 km

    Ząbrowo

    • 90 900 zł cena
    • 3 030 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : ok. 13 km od Kołobrzegu (świetny dojazd drogą krajową) RODZAJ UŻYTKÓW : działka rolna z warunkami zabudowy. OTOCZENIE : kompleks 17 działek (pow. od 3.000 do 4.500...

  • Działka Ołużna gm. Gościno
    1 / 20
    Działka Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 149 500 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : obręb OŁUŻNA (gmina Gościno) ... ok 10 km od Kołobrzegu (bardzo dobry dojazd) - działka położona bezpośrednio przy drodze powiatowej Nieżyn-Ołużna. OTOCZENIE : urokli...

  • Działka budowlana
    1 / 6
    Działka budowlana

    Dygowo

    • 220 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość- działka budowlana o powierzchni 1507 m2, położona w miejscowości Dygowo Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. [tel] Dygowo to...

  • Piękna działka ze stawem, 3 km od morza: Śmiechów
    1 / 11
    Piękna działka ze stawem, 3 km od morza: Śmiechów

    Śmiechów

    • 389 000 zł cena
    • 4 531 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Działka budowlana ze stawem – tylko 3 km od morza! Śmiechowo k. Gąsek Na sprzedaż wyjątkowa działka o po...

  • Działka w Śmiechowie 2700 m2 z WZ!
    1 / 12
    Działka w Śmiechowie 2700 m2 z WZ!

    Śmiechów

    • 249 000 zł cena
    • 2 703 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż: urokliwa działka w Śmiechowie – tylko 3 km od plaży w Gąskach! Szukasz idealnego...

  • Działka rolno-budowlana Ołużna gm. Gościno
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 80 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 1520m2 położona w Ołużnej. Malownicza i spokojna okolica. Najbliższe sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne, działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzi...

  • działka rolna pod Białogardem o pow.3500 mkw
    1 / 8
    działka rolna pod Białogardem o pow.3500 mkw

    Dargikowo

    • 220 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W odległości około 30km od morza, bliskiej odległości od miasta Białogard ( 5 km) oraz od Koszalina 21 km działka rolna klasy IV . Usytuowana na skraju wsi, stanowi część skrajną d...