• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Karlinem

(81)
  • Siedlisko na sprzedaż - 15 od Kołobrzegu
    1 / 4
    Siedlisko na sprzedaż - 15 od Kołobrzegu

    Lubkowice

    • 599 000 zł cena
    • 4 974 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siedlisko na sprzedaż 15 km od Kołobrzegu Budynek mieszkalny w stanie surowym + stodoła położone na działce o łącznym metrażu 4974 m² Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe s...

  • Słowienkowo-Sarbinowo-WZ-Bezterm-108/25-1002m2-PRĄD-WODA-10m
    1 / 16
    Słowienkowo-Sarbinowo-WZ-Bezterm-108/25-1002m2-PRĄD-WODA-10m

    Słowienkowo

    • 155 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKI - BUDOWLANE SŁOWIENKOWO -BĘDZINO - z WZ - wydane - lipcu 2025 r. bez terminowe .. DO MORZA BAŁTYCKIEGO -GĄSKI --5km do SARBINOWA- 6KM -DROGĄ PRZEZ BĘDZ...

  • 3 Działki WZ-Bezter Słowienkowo-Sarbinowo3558m2- Morze Bałty
    1 / 16
    3 Działki WZ-Bezter Słowienkowo-Sarbinowo3558m2- Morze Bałty

    Słowienkowo

    • 190 000 zł cena
    • 3 558 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    -SPRZEDAM 3 DZIAŁKI BUDOWLANE Z WZ- BEZ TERMINOWA ----na każdą wydane zotały w lipcu/2025 -- SŁOWIENKOWO gm Będzino Pomorskie Morza Bałtyckiego 6 km .. do Sarbinowa - do Gą...

  • Kompleks 3 działek budowlanych z WZ na domy jednorodzinne
    1 / 16
    Kompleks 3 działek budowlanych z WZ na domy jednorodzinne

    Robuń

    • 140 000 zł cena
    • 3 543 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Obniżona cena! Na sprzedaż kompleks trzech działek budowlanych z warunkami zabudowy dla wolnostojącego domu jednorodzinnego oraz dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniacze...

  • Działka rolna Kukinia gm. Ustronie Morskie
    1 / 8
    Działka rolna Kukinia gm. Ustronie Morskie

    Kukinia

    • 572 800 zł cena
    • 14 320 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    REZRWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka położona w miejscowości Kukinia ok. 60 m od zjazdu z węzła S6 Ustronie Morskie- Kukinia, 6 km od morza. Działka o pow. ok. 1,432 ha jest o...

  • Działka inwestycyjna Białogard
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Białogard

    Białogard

    • 940 000 zł cena
    • 1 513 m2 powierzchnia
    • 622 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka zlokalizowana jest w samym centrum Białogardu. Całkowita powierzchnia działki to 1513 m2. Teren płaski i suchy. Oznaczenie działki w miejski planie zagospodarowania przes...

  • Działka budowlana Borkowice gm. Będzino
    1 / 4
    Działka budowlana Borkowice gm. Będzino

    Borkowice

    • 239 000 zł cena
    • 6 664 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 664 m2 w miejscowości Borkowice gm. Będzino, ustalone warunki zabudowy. Znajdująca się w odległości zaledwie 5...

  • Działka budowlana Smolne gm. Będzino
    1 / 5
    Działka budowlana Smolne gm. Będzino

    Smolne

    • 188 900 zł cena
    • 3 778 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny. Klasa ziemi IVb - 1033 m 2 i V - 2745 m 2 . Powierzchnia zabudowy domu wynikająca z warunków zabudowy do 200m 2,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 7
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 138 425 zł cena
    • 5 537 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nr.89/5 o pow.5537m2 położona w miejscowości Stojkowo . Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie lasu i jeziora, z dala od miejskiego zgiełku - Kołobrzeg (14km),...

  • Działka siedliskowa Robuń gm. Gościno
    1 / 10
    Działka siedliskowa Robuń gm. Gościno

    Robuń

    • 109 865 zł cena
    • 3 139 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa ok 20 km od Kołobrzegu z dobrym dojazdem i mediami w pobliżu oraz zabudowaniami po sąsiedzku. Nieruchomość gruntowa jest sprzedawana wraz z udziałem w drodze...

  • Działka siedliskowa Kamica gm. Gościno
    1 / 9
    Działka siedliskowa Kamica gm. Gościno

    Kamica

    • 179 000 zł cena
    • 6 603 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż malownicza działka z potencjałem, położona w miejscowości Kamica, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Gościno. Działka porośnięta częściowo lasem dębowym (ok. 0,4 HA), p...

  • Działka Ołużna gm. Gościno
    1 / 10
    Działka Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 200 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa oddalona 12km od Kołobrzegu, z dobrym dojazdem i energią elektryczną przy drodze, woda po sąsiedzku. Cisza i spokój z dala od zgiełku miasta, a zaledwie 1...

  • Działka budowlana Ząbrowo gm. Gościno, Polna
    1 / 6
    Działka budowlana Ząbrowo gm. Gościno, Polna

    Ząbrowo

    • 165 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana, blisko Kołobrzegu, 15 minut jazdy na plażę! Działka w kształcie prostokąta, zadbana położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dostęp do drogi...

  • Sprzedam działkę Śmiechów - Gąski
    1 / 8
    Sprzedam działkę Śmiechów - Gąski

    Śmiechów

    • 190 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni około 0,2 ha (2000 m2. 40x50) nad morzem miejscowości Śmiechów (niedaleko miejscowości Gąski), gmina Będzino (woj. zachodniopomorskie). Media w...

  • Działka w Nowych Bielicach
    1 / 11
    Działka w Nowych Bielicach

    Nowe Bielice

    • 115 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjnie zlokalizowana, niezabudowana działka gruntu, położona wśród nowego kompleksu przeznaczonego pod zabudowę jednorodzinną. Działka w kształcie prawie kwadratu, położona n...

  • Działki w Tymieniu 5km do morza

    Tymień

    • 311 257 zł cena
    • 10 733 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki, o łacznej powierzchni 10733 m 2, w Tymieniu - 5 km do morza w Zachodniopomorskim. Do Koszalina jest 24 km a do Kołobrzegu 19 km. Działka położona przy drodze Tymień- St...

  • Działka w Tymieniu 5km do morza

    Tymień

    • 127 584 zł cena
    • 3 987 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka, o powierzchni 3987 m 2, w Tymieniu - 5 km do morza w Zachodniopomorskim. Do Koszalina jest 24 km a do Kołobrzegu 19 km. Działka położona przy drodze Tymień- Strachomin....

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Dygowo

    • 170 000 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną numer 278/6 o powierzchni 1503 m.kw.w miejscowości Dygowo.Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego na budowę domu jednorodzinnego wraz z nieuciążli...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Dygowo

    • 170 000 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1503 m.kw .w miejscowości Dygowo.9 km od Ustronia Morskiego i 12 km od Kołobrzegu.Dzialka znajduje się na nowo powstającym i częściowo już...

  • Sprzedam działkę

    Kładno

    • 180 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 1000 m.kw.w miejscowości Kładno.Woda i prąd w pobliżu działki,gaz około 150 metrów.Warunki zabudowy w trakcie wydawania na dom jednorodzinny lub bliź...