• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ełkiem

(53)
  • Działka budowlana w Skomętnie Wielkim
    1 / 8
    Działka budowlana w Skomętnie Wielkim

    Skomętno Wielkie

    • 135 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Skomętnie Wielkim na Mazurach. Nieruchomość o powierzchni 1540 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje możliwość zabudowy jedno...

  • Działka z dostępem do jeziora - Ciernie (gmina Prostki)
    1 / 9
    Działka z dostępem do jeziora - Ciernie (gmina Prostki)

    Ciernie

    • 230 000 zł cena
    • 3 009 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka zlokalizowana w miejscowości Ciernie na Mazurach. Nieruchomość ma powierzchnię 3009 m2 i istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. Wraz z działką sprzedawany jest...

  • Działki budowlane w Chrzanowie
    1 / 8
    Działki budowlane w Chrzanowie

    Chrzanowo

    • 147 600 zł cena
    • 984 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Chrzanowo koło Ełku. Działki mają powierzchnię od 821 m2 do 1009 m2 i są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - ter...

  • Działki w Wiśniowie Ełckim
    1 / 4
    Działki w Wiśniowie Ełckim

    Wiśniowo Ełckie

    • 135 000 zł cena
    • 2 453 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w Wiśniowie Ełckim. W ofercie posiadamy dwie działki o powierzchni 2367 m2 oraz 2453 m2. Dla nieruchomości istnieje możliwość wystąpienia o warun...

  • Działki pod zabudowę w Wiśniowie Ełckim
    1 / 5
    Działki pod zabudowę w Wiśniowie Ełckim

    Wiśniowo Ełckie

    • 95 000 zł cena
    • 1 417 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w Wiśniowie Ełckim. W ofercie posiadamy 2 działki od 1394 m2 do 1425 m2. Dla nieruchomości istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy na b...

  • 1 / 2
    Sprzedam działki rolne z warunkami zabudowy

    Maleczewo

    • 96 480 zł cena
    • 1 206 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Sprzedam działki rolne z warunkami zabudowy w miejscowości Maleczewo 6km od centrum Ełku. Na chwilę obecna 12 działek do sprzedania. Cena 80 ł/m2. Piękny widok na panoramę Ełku....

  • Działka w Skomętnie Wielkim
    1 / 8
    Działka w Skomętnie Wielkim

    Skomętno Wielkie

    • 105 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Skomętno Wielkie na Mazurach. Działka ma powierzchnię 3002m2, kształt prostokąta, porośnięta trawą. Wodociąg znajduje się 60m od...

  • Nieruchomość inwestycyjna w miejscowości Golubka
    1 / 16
    Nieruchomość inwestycyjna w miejscowości Golubka

    Golubka

    • 95 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość inwestycyjna w miejscowości Golubka Atrakcyjna i dobrze zlokalizowana nieruchomość inwestycyjno-mieszkaniowa niezabudowana o pow. 2651 m2 w miejscowości Golubka , zal...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka z wydanymi warunkami zabudowy

    Nowa Wieś Ełcka

    • 80 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka pod budowę wymarzonego domu, w bliskiej odległości od Ełku. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy. Działka mieści się w ścisłym centrum NOWEJ Wsi Ełckiej . Media na g...

  • Piękna działka na Mazurach
    Piękna działka na Mazurach

    Kucze

    • 130 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna działka w uroczym zakątku Mazur z linią brzegową rzeki Lega doskonała pod agroturystykę pole biwakowe saunę na spływy kajakowe zaintereswanych proszę o kontakt telefoniczny...

  • Sprzedam

    Zdedy

    • 75 000 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 5 działek rolnych po 3036m2. we wsi Zdedy. Działki można połączyć. Blisko las i jezioro Zdedy, 15 km. od Ełku

  • Sprzedam działkę rolną w większości zalesioną
    Sprzedam działkę rolną w większości zalesioną

    Skomętno Wielkie

    • 80 000 zł cena
    • 10 887 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w znacznym stopniu zalesioną samosiejkami sosnowymi. Od strony południowej graniczy z lasem.Odleglość do jeziora Skomętno Wielkie w linii prostej ok. 600 m. Odległość do dr...

  • Działki położone 12 km od Ełku

    Pistki

    • 80 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działki o powierzchniach od 1050 m 2 do 3000 m 2 z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka nad Kanałem Rudzkim
    1 / 5
    Działka nad Kanałem Rudzkim

    Sojczyn Grądowy

    • 65 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolne o powierzchni ponad 3000 m2 położone w miejscowości Sojczyn Grądowy nad Kanałem Rudzkim, w pobliżu Biebrzańskiego Parku Narodowego, 14 km od Grajewa, natomiast 65 km...

  • Odoje działka

    Odoje

    • 170 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nie uzbrojona .wjazd drogą nie utwardzoną.woda w drodze wiejskiej"asfaltowej"wioska cicha i spokojna wokół lasy i jeziora

  • Działka Skrzypki nad jeziorem Przepiórka.

    Skrzypki

    • 225 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Idalia Sobolewska
    Agent nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka w Grądach 12 000m2

    Grądy

    • 185 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Grądy. 12 000 m2. Założona KW. Jeden właściciel. Cena za m2 obowiązuje przy zakupie całości. Możliwe wydzielenie mniejszej działki na...

  • 2 działki rekreacyjno budowlane w Nowych Gutach

    Nowe Guty

    • 179 500 zł cena
    • 2 922 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 2 działki rekreacyjno budowlane w Nowych Gutach 700 - 900 m od publicznej plaży jeziora Śniardwy 1) działka o nr 287/6 obręb Nowe Guty, o powierzchni 2922 m2 cena 17...

  • Siedlisko na Mazurach
    1 / 16
    Siedlisko na Mazurach

    Świdry

    • 525 000 zł cena
    • 87 632 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Atrakcyjna nieruchomość gruntowa z zabudowaniami mieszkalno-gospodarczymi o łącznej powierzchni 8,7632 ha, położona w miejscowości Dzięgiele Oleckie, gmina Olecko. Gospodarstwo odd...

  • Działka Ruda

    Ruda

    • 274 000 zł cena
    • 1 616 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich to ta oferta jest dla Ciebie!!! Mam na sprzedaż działki budowlane w m. Ruda gm. Miłki pow. Giżycki. Dz...

  • 50-letni Las Brzoza Sosna Gmina Rajgród

    Pieńczykowo

    • 640 000 zł cena
    • 118 093 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż 50-letni las brzozowo-sosnowy nieopodal Biebrzańskiego Parku Narodowego.Działka położona jest w województwie podlaskim , gminie Rajg...

  • Działka siedliskowa w Zabielne 18 ar
    1 / 16
    Działka siedliskowa w Zabielne 18 ar

    Zabielne

    • 110 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana we wsi Zabielne nr działki 28/2 gmina Biała Piska. Działka znajduje się w centralnej części wsi i posiada powierzchnię 1800 m2. Przy działce znajduje...

  • Działka siedliskowo w Zabielne 4 km od jeziora Roś Mazury

    Zabielne

    • 11 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę budowlaną 933m2
    Sprzedam działkę budowlaną 933m2

    Małe Raczki

    • 80 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 933m. Woda światło kanalizacja. Gaz w trakcie budowy. Cena 80.000 tel.[tel]

  • Działka Kalinowo gm. Giżycko w pobliżu jezioro Tajty
    1 / 5
    Działka Kalinowo gm. Giżycko w pobliżu jezioro Tajty

    Kalinowo

    • 49 990 zł cena
    • 1 039 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Kalinowo gmina Giżycko w odległości ok 9 km na zachód od miasta Giżycka. Działki zlokalizowane w pobliżu jeziora Tajty i drogi wojewódzkiej...

  • Sprzedam działkę rolno budowlaną
    Sprzedam działkę rolno budowlaną

    Świdry

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działke 30 a. rolno budowlaną, znajdującą się w miejscowości Świdry 4 km. od Giżycka. Cena 150 tyś. Więcej informacji udzielę na telefon [tel]

  • Działka Nowe Guty

    Nowe Guty

    • 270 000 zł cena
    • 834 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad Jeziorem Śniardwy Nowe Guty, gm. Orzysz (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż oferuję dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malow...

  • Działka z linią brzegową i WZ!
    1 / 16
    Działka z linią brzegową i WZ!

    Żywy

    • 799 000 zł cena
    • 20 186 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy w ofercie atrakcyjną działkę z linią brzegową Jeziora Żywy – Żywy, gmina Kruklanki. Dane podstawowe Lokalizacja: Żywy, gmina Kruklanki, powiat giżycki, woj. warmińsko-ma...

  • Biała Piska (gw), Drygały Dzialka
    1 / 5
    Biała Piska (gw), Drygały Dzialka

    Drygały

    • 234 000 zł cena
    • 23 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna działka rolna o powierzchni 23.4 ha, położona na uboczu malowniczej wsi Drygały. W bezpośrednim sąsiedztwie działki zabudowa wielorodzinna . Działka składa się...

  • Atrakcyjna, duża działka - Długie, gm. Kalinowo
    1 / 2
    Atrakcyjna, duża działka - Długie, gm. Kalinowo

    Długie

    • 227 000 zł cena
    • 22 790 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż duża działka z potencjałem! Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka gruntowa położona w miejscowości Długie, w gminie Kalinowo, o imponującej powierzchni 2,2791 h...

  • Duża działka na sprzedaż w pobliżu S61
    Duża działka na sprzedaż w pobliżu S61

    Długie

    • 153 000 zł cena
    • 11 770 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka z potencjałem – Długie, gmina Kalinowo o powierzchni 1,177 ha (11 770 m²). Nieruchomość stanowi interesującą propozycję zarówno dla osób prywat...

  • Duża działka z potencjałem - Długie, gm. Kalinowo pow. 1,177 ha

    Długie

    • 153 000 zł cena
    • 11 770 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka z potencjałem – Długie, gmina Kalinowo o powierzchni 1,177 ha (11 770 m²). Nieruchomość stanowi interesującą propozycję zarówno dla osób prywa...

  • Duża działka przy drodze S61 pow. 2,2791 ha - Długie, gm. Kalinow...

    Długie

    • 227 000 zł cena
    • 22 791 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duża działka z potencjałem! Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka gruntowa położona w miejscowości Długie, w gminie Kalinowo, o imponującej powierzchni 2,2791...

  • Las Sosnowy 14,62 ha
    1 / 3
    Las Sosnowy 14,62 ha

    Dąbrowskie

    • 1 462 000 zł cena
    • 146 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny las o powierzchni 14 ha. Działka granicząca z Lasem należącym do Nadleśnictwa Olecko oraz drogą 653 Olecko Suwałki. Gatunkiem dominującym jest sosna (90%) wiek 2...

  • Działka Kukowo gm. Olecko
    1 / 7
    Działka Kukowo gm. Olecko

    Kukowo

    • 75 000 zł cena
    • 3 012 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy we wsi Kukowo gm. Olecko. Działka o powierzchni 3012 mkw. Dojazd bardzo dobry drogą asfaltową, ok. 4km od centrum miasta Olecko. Prze...

  • Działka budowlana Sulimy gm. Giżycko
    1 / 6
    Działka budowlana Sulimy gm. Giżycko

    Sulimy

    • 300 000 zł cena
    • 3 003 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki na Mazurach w spokojnym miejscu w okolicy Giżycka Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działki pod lasem miejskim w Sulimach. Ostanie dwie dział...

  • Działki budowlane w m. Bargłów Kościelny
    Działki budowlane w m. Bargłów Kościelny

    Bargłów Kościelny

    • 99 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca na dom lub inwestycję w otoczeniu natury, spokoju, w sąsiedztwie jezior i lasów, z bliskim dostępem do miasta i infrastruktury i do tego w dobrej cenie?! ️️️ Zapozn...

  • Na sprzedaż działka budowlana m. Bargłów Kościelny
    1 / 2
    Na sprzedaż działka budowlana m. Bargłów Kościelny

    Bargłów Kościelny

    • 168 000 zł cena
    • 2 593 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż interesująca, przestronna działka budowlana w urokliwej miejscowości Bargłów Kościelny! Powierzchnia: 0,2593 ha Idealna pod zabudowę mieszkaniową lub zagrodową w gosp...

  • Działka Grzegorze

    Grzegorze

    • 119 000 zł cena
    • 23 528 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna 2,35 ha Grzegorze, gm. Orzysz blisko jeziora Śniardwy Na sprzedaż działka leśna nr 14/2 o powierzchni 2,35 ha, położona w miejscowości Grzegorze,...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE
    1 / 5
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE

    Bargłów Kościelny

    • 60 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 11 działek budowlanych w miejscowości Bargłów Kościelny. Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod budownictwo mieszkaniowo-usługowe. Powier...

  • Działka inwestycyjna Giętkie gm. Biała Piska
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Giętkie gm. Biała Piska

    Giętkie

    • 1 680 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna  o powierzchni ok. 1,4H zlokalizowana w miejscowości Giętkie u ujścia rzeki Święcek do jeziora Roś. . W MPZP przeznaczona pod obiekty i usługi turystyki - hote...

  • Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy
    Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy

    Borzymy

    • 270 000 zł cena
    • 13 371 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Borzymy, gmina Kalinowo. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co czyni ją idealną inwestycją pod budowę domu jednorodzinnego w bryle z g...

  • Biała Piska (gw), Drygały dzialka
    1 / 5
    Biała Piska (gw), Drygały dzialka

    Drygały

    • 220 000 zł cena
    • 24 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna działka rolna o powierzchni 2,42ha, położona na uboczu malowniczej wsi Drygały. Około kilometra do zabudowań miejscowości, pomiędzy miejscowością Nitki i Drygały...