• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ełkiem

(53)
  • Działka Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 2 312 400 zł cena
    • 18 800 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks od 6 do 12 działek budowlanych Rydzewo, ul. Mazurska 111 Oferuję do sprzedaży atrakcyjny kompleks od 6 do 12 działek budowlanych o powierzchni ok. 1500 m k...

  • Wiśniowo Ełckie - działka 1400 m2 - z warunkami zabudowy
    1 / 7
    Wiśniowo Ełckie - działka 1400 m2 - z warunkami zabudowy

    Wiśniowo Ełckie

    • 95 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w cichym i ustronnym miejscu z dala od dróg szybkiego ruchu i hałasu. Ciekawa propozycja dla osób poszukujących swojego spokojnego miejsca do życi...

  • Działka na Mazurach z udziałem w dostępie do jeziora!
    1 / 12
    Działka na Mazurach z udziałem w dostępie do jeziora!

    Skomętno Wielkie

    • 106 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona w miejscowości Skomętno Wielkie na Mazurach. Działka o powierzchni 1540 m2, gotowa na spełnienie Twoich marzeń o własnym zakątku wśród przyrody. Ta wy...

  • Działka budowlana, MAZURY Woszczele nad JEZIOROREM

    Woszczele

    • 222 000 zł cena
    • 1 547 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone nad jeziorem Sawinda Wielka, znajdujące się w miejscowości Woszczele niecałe 9 km od centrum...

  • Wiśniowo Ełckie - działka 2453 m2 - możliwość uzyskania WZ
    1 / 9
    Wiśniowo Ełckie - działka 2453 m2 - możliwość uzyskania WZ

    Wiśniowo Ełckie

    • 133 000 zł cena
    • 2 453 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działki z warunkami zabudowy
    1 / 8
    Działki z warunkami zabudowy

    Kałęczyny

    • 135 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania Działki z warunkami zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne o powierzchni 1500 m2, położone w miejscowości Kałęczyny niedaleko Ełku (ok. 8 km od Ełku). To ma...

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną w Reglu!
    1 / 16
    Działki pod zabudowę jednorodzinną w Reglu!

    Regiel

    • 148 120 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową i bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży działek pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Regiel na Mazurach. Na sprzedaż działki, o zr...

  • Działka w Sajzach!
    1 / 4
    Działka w Sajzach!

    Sajzy

    • 999 999 zł cena
    • 18 797 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w Sajzach na Mazurach. Nieruchomość o powierzchni 18797 m2, w kształcie trapezu, o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. W drodze prąd i woda. W...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka z linią brzegową jeziora - Długochorzele
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora - Długochorzele

    Długochorzele

    • 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość zlokalizowana we wsi Długochorzele na Pojezierzu Ełckim. Działka (nr 123/2) z linią brzegową jeziora Długiego Chorzelskiego. Grunt o powi...

  • Atrakcyjna działka pod turystykę nad jeziorem

    Makosieje

    • 299 000 zł cena
    • 6 477 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną przeznaczoną na realizację usług turystycznych.Nieruchomość położona we wsi Makosieje, niecałe 15km od Ełku, na ub...

  • Działka rolna na Mazurach (Golubie)

    Golubie

    • 115 000 zł cena
    • 3 687 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną położoną we wsi Golubie.Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3.687m2 i wymiarach ok. 20m x 186m, oznaczona numerem geod...

  • Działka rolna nad Jeziorem Białym Rajgrodzkim

    Romoty

    • 799 000 zł cena
    • 7 523 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną położoną nad Jeziorem Białym.Nieruchomość zlokalizowana we wsi Romoty, 21 km od Ełku, w cichej i spokojnej okolicy.Ofe...

  • Laski Wielkie, 8km od Ełku. Działki z dostępem do Jeziora
    1 / 7
    Laski Wielkie, 8km od Ełku. Działki z dostępem do Jeziora

    Laski Wielkie

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki z dostępem do Jeziora Selmęt Wielki. Lokalizacja: Laski Wielkie (ok. 8 km od Ełku) Cena: 150 zł/m2 Działki o nr geod: 1/8 powierzchnia: 3002 m2, cena: 450.0...

  • Działka w Gąskach - płaski teren z linią brzegową jeziora
    1 / 8
    Działka w Gąskach - płaski teren z linią brzegową jeziora

    Gąski

    • 330 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Urokliwa działka w Gąskach - płaski teren z linią brzegową jeziora. Lokalizacja: Gąski, gm. Olecko - mazurska wieś, oddalona od Olecka zaledwie 11 km, od Ełku 18 km. Działka nr...

  • Gąski gm. Olecko. Działka z linią brzegową jeziora
    1 / 6
    Gąski gm. Olecko. Działka z linią brzegową jeziora

    Gąski

    • 380 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyjątkowa nieruchomość z linią brzegową jeziora. Działka znajduję się na wzniesieniu, co pozwala podziwiać niezwykle piękną panoramę jeziora. Lokalizacja: Gąski, gm. Olecko - maz...

  • 1 / 4
    Działka na Mazurach - 300 metrów do plaży gminnej

    Mołdzie

    • 171 500 zł cena
    • 1 715 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na Mazurach - 300 metrów do plaży gminnej Co: działka 1715m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy Gdzie: Mołdzie nad jeziorem Lepaki, 7 km od Ełku, Mazury Media: wodociąg i k...

  • 1 / 4
    Działka Zdedy

    Zdedy

    • 72 000 zł cena
    • 3 284 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę 3284 m2 w Zdedach gmina Ełk. Dojazd do działki drogą gminną. Przy działce prąd, woda. Do lasu 150 m. Działka graniczy z linią brzegową jeziora Zdedy, które łączy s...

  • Działki do zabudowy - 14 km. od Ełku

    Bałamutowo

    • 117 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idalia Sobolewska
    Agent nieruchomości

  • Działka Kucze

    Kucze

    • 130 000 zł cena
    • 1 848 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Orzeł Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę Rekreacyjną o wielkości 1848 m2 w spokojnej miejscowości KUCZE. Województwo Warmińsko mazurs...

  • Działki nad stawem pod zabudowę
    1 / 16
    Działki nad stawem pod zabudowę

    Bałamutowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ze wspólną częścią plaży nad oczkiem wodnym Atrakcyjne działki budowlane położone w ogrodzonym i zagospodarowanym kompleksie działek w okolicy miejscowości Bałamutowo, odd...