• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Ełk

(4)
  • Działka o powierzchni 1.80 ha

    Ełk

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Działka 1,8 ha na MAZURACH - PAŃSKA WOLA

    Ełk

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka z warunkami zabudowy z domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Ełk

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Działka, 3 000 m², Chruściele
    1 / 16
    Działka, 3 000 m², Chruściele

    Ełk

    • 185 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż: Działki Rolne z Możliwością Zabudowy – Chruściele k. Ełku Lokalizacja: Kompleks działek rolnych położonych przy drodze Chruściele – Szarek, w malowniczej okolicy w s...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka z wydanymi warunkami zabudowy

    Nowa Wieś Ełcka

    • 80 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka pod budowę wymarzonego domu, w bliskiej odległości od Ełku. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy. Działka mieści się w ścisłym centrum NOWEJ Wsi Ełckiej . Media na g...

  • Działka w Skomętnie Wielkim
    1 / 8
    Działka w Skomętnie Wielkim

    Skomętno Wielkie

    • 105 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Skomętno Wielkie na Mazurach. Działka ma powierzchnię 3002m2, kształt prostokąta, porośnięta trawą. Wodociąg znajduje się 60m od...

  • 1 / 2
    Sprzedam działki rolne z warunkami zabudowy

    Maleczewo

    • 96 480 zł cena
    • 1 206 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Sprzedam działki rolne z warunkami zabudowy w miejscowości Maleczewo 6km od centrum Ełku. Na chwilę obecna 12 działek do sprzedania. Cena 80 ł/m2. Piękny widok na panoramę Ełku....

  • Działki pod zabudowę w Wiśniowie Ełckim
    1 / 5
    Działki pod zabudowę w Wiśniowie Ełckim

    Wiśniowo Ełckie

    • 95 000 zł cena
    • 1 417 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w Wiśniowie Ełckim. W ofercie posiadamy 2 działki od 1394 m2 do 1425 m2. Dla nieruchomości istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy na b...

  • Działki w Wiśniowie Ełckim
    1 / 4
    Działki w Wiśniowie Ełckim

    Wiśniowo Ełckie

    • 135 000 zł cena
    • 2 453 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w Wiśniowie Ełckim. W ofercie posiadamy dwie działki o powierzchni 2367 m2 oraz 2453 m2. Dla nieruchomości istnieje możliwość wystąpienia o warun...

  • Działka z dostępem do jeziora - Ciernie (gmina Prostki)
    1 / 9
    Działka z dostępem do jeziora - Ciernie (gmina Prostki)

    Ciernie

    • 230 000 zł cena
    • 3 009 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka zlokalizowana w miejscowości Ciernie na Mazurach. Nieruchomość ma powierzchnię 3009 m2 i istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. Wraz z działką sprzedawany jest...

  • Działka Kucze

    Kucze

    • 130 000 zł cena
    • 1 848 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Orzeł Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę Rekreacyjną o wielkości 1848 m2 w spokojnej miejscowości KUCZE. Województwo Warmińsko mazurs...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim

    Stare Juchy

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka w Gąskach - płaski teren z linią brzegową jeziora
    1 / 8
    Działka w Gąskach - płaski teren z linią brzegową jeziora

    Gąski

    • 330 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Urokliwa działka w Gąskach - płaski teren z linią brzegową jeziora. Lokalizacja: Gąski, gm. Olecko - mazurska wieś, oddalona od Olecka zaledwie 11 km, od Ełku 18 km. Działka nr...

  • Gąski gm. Olecko. Działka z linią brzegową jeziora
    1 / 6
    Gąski gm. Olecko. Działka z linią brzegową jeziora

    Gąski

    • 380 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyjątkowa nieruchomość z linią brzegową jeziora. Działka znajduję się na wzniesieniu, co pozwala podziwiać niezwykle piękną panoramę jeziora. Lokalizacja: Gąski, gm. Olecko - maz...

  • Laski Wielkie, 8km od Ełku. Działki z dostępem do Jeziora
    1 / 7
    Laski Wielkie, 8km od Ełku. Działki z dostępem do Jeziora

    Laski Wielkie

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki z dostępem do Jeziora Selmęt Wielki. Lokalizacja: Laski Wielkie (ok. 8 km od Ełku) Cena: 150 zł/m2 Działki o nr geod: 1/8 powierzchnia: 3002 m2, cena: 450.0...

  • Działka rolna na Mazurach (Golubie)

    Golubie

    • 115 000 zł cena
    • 3 687 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną położoną we wsi Golubie.Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3.687m2 i wymiarach ok. 20m x 186m, oznaczona numerem geod...

  • Działka rolna nad Jeziorem Białym Rajgrodzkim

    Romoty

    • 799 000 zł cena
    • 7 523 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną położoną nad Jeziorem Białym.Nieruchomość zlokalizowana we wsi Romoty, 21 km od Ełku, w cichej i spokojnej okolicy.Ofe...

  • Działka z linią brzegową jeziora - Długochorzele
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora - Długochorzele

    Długochorzele

    • 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość zlokalizowana we wsi Długochorzele na Pojezierzu Ełckim. Działka (nr 123/2) z linią brzegową jeziora Długiego Chorzelskiego. Grunt o powi...

  • Działka w Sajzach!
    1 / 4
    Działka w Sajzach!

    Sajzy

    • 999 999 zł cena
    • 18 797 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w Sajzach na Mazurach. Nieruchomość o powierzchni 18797 m2, w kształcie trapezu, o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. W drodze prąd i woda. W...

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną w Reglu!
    1 / 16
    Działki pod zabudowę jednorodzinną w Reglu!

    Regiel

    • 148 120 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową i bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży działek pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Regiel na Mazurach. Na sprzedaż działki, o zr...

  • Sprzedam działkę rolną w większości zalesioną
    Sprzedam działkę rolną w większości zalesioną

    Skomętno Wielkie

    • 80 000 zł cena
    • 10 887 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w znacznym stopniu zalesioną samosiejkami sosnowymi. Od strony południowej graniczy z lasem.Odleglość do jeziora Skomętno Wielkie w linii prostej ok. 600 m. Odległość do dr...

  • Sprzedam

    Zdedy

    • 75 000 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 5 działek rolnych po 3036m2. we wsi Zdedy. Działki można połączyć. Blisko las i jezioro Zdedy, 15 km. od Ełku

  • Wiśniowo Ełckie - działka 2453 m2 - możliwość uzyskania WZ
    1 / 9
    Wiśniowo Ełckie - działka 2453 m2 - możliwość uzyskania WZ

    Wiśniowo Ełckie

    • 133 000 zł cena
    • 2 453 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w cichym i ustronnym miejscu z dala od dróg szybkiego ruchu i hałasu. Ciekawa propozycja dla osób poszukujących swojego spokojnego miejsca do życi...

  • Wiśniowo Ełckie - działka 1400 m2 - z warunkami zabudowy
    1 / 7
    Wiśniowo Ełckie - działka 1400 m2 - z warunkami zabudowy

    Wiśniowo Ełckie

    • 95 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka z WZ w Starych Juchach z domkiem holenderskim
    1 / 16
    Działka z WZ w Starych Juchach z domkiem holenderskim

    Stare Juchy

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holender...

  • Stare Juchy .Działka 7500m2 -38złm2-
    1 / 8
    Stare Juchy .Działka 7500m2 -38złm2-

    Stare Juchy

    • 285 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 7500m2 zlokalizowaną w miejscowości Stare Juchy pow. Ełk .Działka rolna nr.188- oddalona 650m od jeziora Gar...

  • Piękna działka na Mazurach
    Piękna działka na Mazurach

    Kucze

    • 130 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna działka w uroczym zakątku Mazur z linią brzegową rzeki Lega doskonała pod agroturystykę pole biwakowe saunę na spływy kajakowe zaintereswanych proszę o kontakt telefoniczny...

  • Działka, 3200 m2, widok, linia brzegowa, Gąski
    1 / 11
    Działka, 3200 m2, widok, linia brzegowa, Gąski

    Gąski

    • 160 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NA SPRZEDAŻ Działki o powierzchni od 3041 do 6175 m2 położone przy gminnym, ogólnodostępnym terenie z linią brzegową Jeziorem Małe Gąski, gmina Olecko Nieruchomość jest zlokali...

  • Działka rolna z lasem
    1 / 3
    Działka rolna z lasem

    Talusy

    • 320 000 zł cena
    • 24 831 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną z lasem Powierzchnia działki 2,4831 ha w tym 0,4523 to las. W pobliżu działki wodociąg miejski i linia energetyczna. Dojazd do działki drogą grunt...

  • Mazury Stare Juchy działki w okolicach jeziora lasu
    Mazury Stare Juchy działki w okolicach jeziora lasu

    Stare Juchy

    • 255 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mazury!!!Stare Juchy pow. Ełk na sprzedaż działki szt.16 po 3000m2 cena 85 zł m2 .Działka nad jeziorem Garbas położone przy lesie pod zabudowę rekreacyjną bez zezwolenia, baseny ,s...