• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki rekreacyjne ROD Jaśkowice

(1)
  • Działka rekreacyjna Jaśkowice gm. Zbrosławice

    Nowe

    Działka rekreacyjna Jaśkowice gm. Zbrosławice

    Jaśkowice

    • 65 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedaży działka ROD w Jaśkowicach, w sąsiedztwie pól, zabudowana domkiem murowanym około 30m2, z przyłączem wody i fotowoltaiką. Działka jest zagospodarowane pięknymi nasadze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka rekreacyjna

    Zabrze

    • 35 000 zł cena
    • 428 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna 428m2 Działka znajduje się na ul.Mikulczyckiej ROD " Szarotka" Zabrze Mikulczyce Na działce rosną drzewka -śliwka -wiśnie -jabłka - czere...

  • Działka ROD w Tarnowskich Górach

    Tarnowskie Góry

    • 55 000 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek w Tarnowskich Górach ROD im. J. Wieczorka 510m. Murowana altana pokój z kuchnią ciepła woda, odpływ Wyposażenie: Piecyk 4-ro palnikowy, butla z gazem, lodówka, mik...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną Rod Energetyk

    Zabrze

    • 55 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam sprzedam zadbaną działke na której znajduje się domek oraz altana wraz z basenem oprócz tego wokół ogrodzenia jest posadzony żywopłot,drzewka owocowe.dzialka posiada 500m wod...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną rod budowlani
    1 / 4
    Sprzedam działkę rekreacyjną rod budowlani

    Gliwice

    • 55 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę rekreacyjną w cichej, spokojnej okolicy pod lasem. ROD "Budowlani" ul. Ku Dołom. Działka 300m² Na działce jest altanka, stan: wyremontowana. Działka posiada...

  • Działka rekreacyjna
    1 / 16
    Działka rekreacyjna

    Niewiesze

    • 50 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię dzierżawę do działki w miejscowości Niewiesze. Działka mieści się na spokojnym, zamkniętym ośrodku. Wjazd na teren ośrodka przez elektryczną bramę wjazdową, miejsce parkin...

  • Do sprzedania działka rekreacyjna ROD Gliwice
    1 / 11
    Do sprzedania działka rekreacyjna ROD Gliwice

    Gliwice

    • 80 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania atrakcyjna działka rekreacyjna ROD Wójtowianka (Gliwice). Komfortowy domek murowany po remoncie w środku ,nowe okna pcv ,drzwi przeciwwłamaniowe, nowa kuchnia, n...

  • Sprzedam prawa do użytkowania działki ROD
    1 / 3
    Sprzedam prawa do użytkowania działki ROD

    Gliwice

    • 29 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Posiadam na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 298m² Domek Wc Prąd Brak wody woda ma zostać podłączona do działki lipiec sierpień 2026 r Można do tego czasu korzystać z studni d...

  • Sprzedam działkę nad jeziorem w Niewieszy
    1 / 13
    Sprzedam działkę nad jeziorem w Niewieszy

    Niewiesze

    • 35 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam przyczepę wraz z przybudówką nad jeziorem Pławniowickim w miejscowości Niewiesze na działce rekreacyjnej Weekend działka bezpieczna dla dzieci,zamykana,monitorowana ,10...

  • ROD działka ogródek
    1 / 6
    ROD działka ogródek

    Tarnowskie Góry

    • 85 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż zadbana działka ROD o powierzchni 316m² znajdująca się na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowskich Górach. Na działce znajduje się m...

  • Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze
    1 / 11
    Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze

    Zabrze

    • 65 000 zł cena
    • 529 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek działkowy o pow.529m zlokalizowany na terenie ROD "RADOŚĆ-SEMAFOR" przy ul.Drzymały w Zabrzu-Biskupicach działka nr 103 do której doprowadzona jest woda i prąd. Te...

  • Sprzedam działkę ROD,,, Arenda,, Gliwice
    1 / 8
    Sprzedam działkę ROD,,, Arenda,, Gliwice

    Gliwice

    • 42 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke 310m na ROD ARENDA przy ulicy Akademickiej w Gliwicach , na działce znajduje się murowana altana , prąd , wedzarnia z cegły klinkierowej ,oczko wodne 2x4m komp...

  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Gliwice

    • 26 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Posiadam na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 298m² Domek Wc Prąd Brak wody woda ma zostać podłączona do działki lipiec sierpień 2026 r Można do tego czasu korzystać z stud...