• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Świdnikiem

(160)
  • Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o pow. 940 m2. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Media: prąd, woda i gaz do podciągnięcia około 50 m. Bardzo dobry dojazd do W...

  • Działka budowlana Konopnica,
    1 / 5
    Działka budowlana Konopnica,

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 524 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 860m2 w Konopnicy, okolice ul. Raszyńskiej. Czwarta linia zabudowy od szosy asfaltowej. Wymiary: 36,90 x 23,30m. Udział w drodze dojazdowej. Warunki zabudowy na...

  • Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi
    1 / 8
    Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi

    Łuszczów Drugi

    • 150 000 zł cena
    • 2 605 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szukasz idealnego miejsca na Twój dom lub inwestycję? Sprawdź tę wyjątkową działkę rolno-budowlaną (RM) o powierzchni 26 arów w Łuszczowie Drugim! Doskonała lokalizacja i idea...

  • Działka budowlana 13a Charlęż g. Spiczyn (budowa)

    Charlęż

    • 200 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki.Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera SKA10...

  • Snopków, 2ha,zmiana MPZP w trakcie

    Snopków

    • 1 680 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Snopków, 2ha, Gmina Jastków, MediaBardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 5 linia zabudowy- prostokąt- wzdłuż całej działki droga 5- metrowaWymiary:- szerokość:...

  • Działka siedliskowa
    1 / 3
    Działka siedliskowa

    Milejów

    • 189 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    działka ok. 4500 m2, siedliskowa , spokojna okolica, atrakcyjne położenie, przy głównej drodze media: możliwość podłączenia mediów opis dodatkowy: Sprzedam działkę zagrodowo-rolną...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną. ROD MŁYNARZ
    1 / 5
    Sprzedam działkę rekreacyjną. ROD MŁYNARZ

    Lublin

    • 11 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z wieloma drzewami owocowymi. Morela, czereśnia,wiśnia grusza. Ponadto krzewy porzeczki biała czerwona i czarna, pigwa, wiele kwiatów na działce jest również altanka. Dział...

  • Lublin, ul. Turystyczna, 28ar, AG, inwestycyjna,

    Lublin » Hajdów-Zadębie » ul. Turystyczna

    • 1 550 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 554 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Lublin, Turystyczna, 28 ar, AG, inwestycyjna, PrzemysłowaDziałka:- 1 linia zabudowy- 2700m2- wymiary 82/41mLokalizacja:- Lublin- bezpośrednio przy ul. TurystycznejMedia:- gaz- prąd...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Jakubowice Konińskie gm. Niemce,
    1 / 4
    Działka budowlana Jakubowice Konińskie gm. Niemce,

    Jakubowice Konińskie

    • 540 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 387 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Jakubowicach Konińskich. Jedynie 5 minut drogi od Lublina. O NIERUCHOMOŚCI: Działka o powierzchni 1 396 m2. MPZP pod zabudowę Zagrodową MR. W sąsiedztwie nowo...

  • Działka budowlana Jakubowice Konińskie gm. Niemce,
    1 / 2
    Działka budowlana Jakubowice Konińskie gm. Niemce,

    Jakubowice Konińskie

    • 393 600 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) w Jakubowicach Konińskich k Lublina. O nieruchomości: Wymiary działki 22mx46m Pierwsza lin...

  • Działka budowlana Lublin Sławinek,
    1 / 4
    Działka budowlana Lublin Sławinek,

    Lublin

    • 399 000 zł cena
    • 1 392 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1392 m2 w Lublinie. Możliwość zakupu działki z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny według projektu domu HG-S3. Medi...

  • Działka Lublin
    1 / 5
    Działka Lublin

    Lublin

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malownicza działka Rod położona w otulinie lasu przy Alejach Warszawskich w Lublinie. Nieruchomość posiada 300m2 powierzchni i znajduję się na niej domek drewniany 20m2. Z mediów d...

  • Działka budowlana 0.26 ha w gm. Niemce pow. Lublin

    Jakubowice Konińskie

    • 1 220 000 zł cena
    • 2 594 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 2594 m 2 w atrakcyjnym punkcie Jakubowic Konińskich Kolonii gm. Niemce pow. lubelski Działka -powierzchnia 2594 m2-kształt prostokąta-lekko nachylona...

  • Smugi gm. Jastków- 56ar pod bliźniaka lub dom

    Smugi

    • 536 900 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zab. jednorodzinną lub bliźniaczą w Smugach, gmina Jastków. - nowa niższa cena!! -Dojazd do Lublina - 10 kilometrów (15 minut jazdy). Powierzchnia aż 56 arów.Bardzo do...

  • Działka pod dom jednorodzinny lub bliźniaka -Smugi

    Smugi

    • 450 000 zł cena
    • 2 577 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana prawie 26 ar w Smugach, gmina Jastków - blisko miasta i doskonały dojazd w jednym!!Dojazd do Lublina - 10 kilometrów (15 minut jazdy). Powierzchnia 25,77 arów w p...

  • Działka w Lublinie z wydanymi warunkami zab. (WZ).

    Lublin » Dziesiąta

    • 300 000 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LUBLIN: do sprzedania zadbana działka o pow. 1262 m² zlokalizowana w ładnej spokojnej okolicy w sasiedztwie innych domów jednorodzinnych. Działka z możliwością wybudowania nieduż...

  • 1 / 4
    Jakubowice Murowane, gm. Wólka-działka 6600m2

    Jakubowice Murowane

    • 350 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 6600m2- Jakubowice Murowane, gm. Wólka, pod Lublinem, tuż przy granicy administracyjnej miasta Lublin.Nieruchomość mieści się pomiędzy ulicą Pliszczyńską a Łysa...

  • Działka usługowa 1400 m2 Zawieprzycka
    Działka usługowa 1400 m2 Zawieprzycka

    Lublin

    • 640 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 458 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowo-przemysłowa 1400 m2 Zawieprzycka cena netto

  • Działka z WZ i pozw. na budowę bliźniaka-Konopnica

    Konopnica

    • 785 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Konopnica - działka budowlana położona bardzo blisko granicy LublinaDoskonała lokalizacja i aż 23ar działki z wydanymi Warunkami Zabudowy i uzyskanym pozwoleniem na budowę budynku...

  • Działka inwestycyjna Lublin Zemborzyce
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Lublin Zemborzyce

    Lublin

    • 595 000 zł cena
    • 3 944 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana w Zemborzycach przy publicznej drodze asfaltowej w pierwszej linii zabudowy. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w niedalekiej odległości Zalew Zemborzycki. Aktu...