• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Świdnikiem

(162)
  • Krępiec k/ Lublina. Atrakcyjna działka budowlana!!
    1 / 3
    Krępiec k/ Lublina. Atrakcyjna działka budowlana!!

    Krępiec

    • 4 490 000 zł cena
    • 12 900 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,29 ha . Wg. MPZP działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu MN. Na działce można wybudować około dziesi...

  • Krępiec. Atrakcyjna działka budowlana!!!
    1 / 3
    Krępiec. Atrakcyjna działka budowlana!!!

    Krępiec

    • 4 000 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,18 ha . Wg. MPZP działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu MN. Na działce można wybudować około dziesi...

  • Działka Jakubowice Konińskie Klonowa
    Działka Jakubowice Konińskie Klonowa

    Jakubowice Konińskie

    • 280 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną w trakcie przekształcenia prosty teren,spokojna okolica, obok domki jednorodzinne,droga wjazdowa utwardzana udział w cenie, blisko Lublina, częścio...

  • Działka budowlana Lublin Czechów, Kpt. Władysława Raginisa
    Działka budowlana Lublin Czechów, Kpt. Władysława Raginisa

    Lublin

    • 1 100 240 zł cena
    • 809 m2 powierzchnia
    • 1 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Lublinie - Czechów/Górki Czechowskie, przy ul. kpt. Władysława Ragin...

  • 5,42 ha, Stawy rybne, las, Zemborzyce, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 54 200 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o łącznej powierzchni 5.42 ha, oznaczona jako teren usług turystyki i gospodarki rybackiej na obrzeżach Lublina.4 duże stawy rybne, 7 betonowych basenówbetonowy odstojnik6...

  • Działka budowlana Osmolice Pierwsze gm. Strzyżewice,
    Działka budowlana Osmolice Pierwsze gm. Strzyżewice,

    Osmolice Pierwsze

    • 300 000 zł cena
    • 5 277 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju działka budowlano-rolna - ogrodzona i z przyłączami! Działka o powierzchni ok. 53 ar (0,5276 ha) położona w Osmolicach Pierwszych - zaledwie 6 k...

  • działka 11,5 a szerokie
    1 / 16
    działka 11,5 a szerokie

    Szerokie

    • 700 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka 72/15 budowlana szerokie wymiary 37 szer na 32 dojazd z ulicy nałęczowskiej drogą 5m utwardzoną uzbrojona gaz woda prąd kanalizacja światłowód bez pośredników cena 700złm...

  • Działka siedliskowa Konopnica,
    Działka siedliskowa Konopnica,

    Konopnica

    • 499 000 zł cena
    • 2 776 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Konopnica z gotowym pozwoleniem na budowę. Działka o pow. 2776 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 29mX 107 m usytuo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • sprzedam działki
    sprzedam działki

    Wólka

    • 85 000 zł cena
    • 30 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę we wsi Białka Kolonia nr 061004_2,0004,836/1 o pow 1,16ha-rolna oraz działki we wsi Wólka Bielecka nr kw lu15/00045089/1 nr dz 061004_2,0021,49/1 oraz działk4ę n...

  • Działka budowlana 36a Jawidz 20km od Lublina
    1 / 10
    Działka budowlana 36a Jawidz 20km od Lublina

    Jawidz

    • 320 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 36a wymiar 240x15m (24RM teren zabudowy zagrodowej). Na działce jest woda, szafka z prądem, ale brak licznika. Jest ogrodzona siatką, do wymiany przednie ogrodzen...

  • Działka Rekreacyjna Rod Słonecznik 600 m
    1 / 11
    Działka Rekreacyjna Rod Słonecznik 600 m

    Lublin

    • 45 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię dzierżawę działki w ROD Słonecznik nad zalewem Zemborzyckim 300 m od tamy. Działka zadbana z domkiem drewnianym obitym panelami z oknami pcv, oczkiem wodnym z fontanną,...

  • Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi
    Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi

    Łuszczów Drugi

    • 140 000 zł cena
    • 2 605 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szukasz idealnego miejsca na Twój dom lub inwestycję? Sprawdź tę wyjątkową działkę rolno-budowlaną (RM) o powierzchni 26 arów w Łuszczowie Drugim! Doskonała lokalizacja i idea...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2

    Wólka

    • 294 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o powierzchni 917 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 24,7Dojazd do działki drogą ze służebnością. W...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno składa się z dwóch działek po 917m2 - całość o pow. 1834 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 49,8Doja...

  • Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o pow. 940 m2. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Media: prąd, woda i gaz do podciągnięcia około 50 m. Bardzo dobry dojazd do W...

  • Działka budowlana 0,20 ha– Rudnik k. Lublina
    Działka budowlana 0,20 ha– Rudnik k. Lublina

    Lublin

    • 969 000 zł cena
    • 2 021 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w prestiżowej i prężnie rozwijającej się miejscowości Rudnik (gm. Wólka). To idealna propozycja dla osób szukających spokoju...

  • 1 / 4
    Działka budowlana blisko Zalewu Zemborzyckiego!!!

    Lublin » Zemborzyce

    • 429 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Ul. Ziołowa Lublin - 1200 m2Cena do negocjacjiAtrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod z...

  • Duża działka rolno-bud. blisko lasu i zalewu.

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 340 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ZEMBORZYCE PODLEŚNE gm. Konopnica - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,12 ha ( w skład wchodzą 3 działki przylegające do siebie). Wg. MPZP działki o przeznaczenie...

  • Działka ROD
    Działka ROD

    Lublin

    • 8 500 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialka o pow. ok. 400 m2 położona na terenie ROD przy ul Mickiewicza/Nadrzeczna w Lublinie. Doprowadzona woda. Istnieje mozliwosc zabudowy dzialki w postaci domku zgodnie z regu...

  • Działka budowlana 12 ar Niemce ( 8 km do Lublina)

    Niemce

    • 185 000 zł cena
    • 1 162 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ok. 12 arów na obrzeżach miejscowości Niemce Media na działce : Prąd, Woda Pierwsza linia zabudowy Tylko 3 km przedszkole , szkoła podstawowa oraz liceum i te...