• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Węgrzce Wielkie

(3)
  • 1 / 2
    Działka Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchniach około 10 arów. W MPZP oznaczone jako tereny MN ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwością wydz...

  • 1 / 2
    Działka Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchniach od 8 do 10 arów. W MPZP oznaczone jako tereny MN ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwości...

  • Działka 14ar Węgrzce Wielkie oś. Piaski

    Węgrzce Wielkie

    • 430 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 14ar. w kształcie kwadratu. Do najbliższych zabudowań ok. 150m. Media w pobliżu.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Sułków

    Sułków

    • 500 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni około 28 arów. Działki w kształcie prostokąta jedna o szerokości około 30 metrów i powierzchni około 14,2 ara a druga o szerokości...

  • Bodzanów-działka 14,5 arowa przy ul asfaltowej-cicha okolica
    1 / 5
    Bodzanów-działka 14,5 arowa przy ul asfaltowej-cicha okolica

    Bodzanów

    • 185 000 zł cena
    • 14 510 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro INWEST-nieruchomosci -sprzeda w Bodzanowie gmina -Biskupice nieruchomość o pow. 14,51 ara-budowlana w cichym -spokojnym miejscu położona przy ulicy asfaltowej...

  • Działka Sułków ul. Pogodna

    Sułków » ul. Pogodna

    • 750 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1,3 HEKTARA Sułków gm.Wieliczka słoneczna , lekko nachylona z dostępem do drogi . Obowiązuje plan zagospodarowania : zabudowa jednorodzinna, bliźniacza oraz szeregowa. Wszy...

  • 1 / 3
    Działka Sułków ul. Sułków

    Sułków

    • 950 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA , budowlano rolna z czego około 10OO m kw to część budowlana. Dojazd wewnętrzną cichą ulicą.Obowiązuje plan zagospodarowania , możliwa zabudowa jednorodzinna. Dzi...

  • 3 działki budowlane w Brzegach
    1 / 5
    3 działki budowlane w Brzegach

    Brzegi

    • 430 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 3 działki budowlane sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni około 12ar, szerokości ok. 20m. Posiadają dostęp do drogi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedz...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Kokotów

    • 550 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę z fundamentem i projektem domu. z pozwoleniem na budowę i przyłączem prądu, w I kwartale 2026 ma być podciągnięte wod-can

  • Działka budowlana Zabawa  gm. Radłów, Polna
    1 / 12
    Działka budowlana Zabawa gm. Radłów, Polna

    Zabawa

    • 55 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W ZABAWIE - SPOKOJNA LOKALIZACJA BLISKO RADŁOWA I TARNOWA. IDEALNE MIEJSCE NA TWÓJ WYMARZONY DOM W OTOCZENIU NATURY Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienność...

  • Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 760m2
    1 / 6
    Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 760m2

    Śledziejowice

    • 654 000 zł cena
    • 760 m2 powierzchnia
    • 861 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o pow. 760 m2 położona w miejscowości Śledziejowice gm. Wieliczka. Dojazd do działki drogą utwardzoną, a następnie drogą nieutwardzoną (ok.70m). Ma ks...

  • Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 2819 m2
    1 / 6
    Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 2819 m2

    Śledziejowice

    • 1 963 080 zł cena
    • 2 819 m2 powierzchnia
    • 697 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna nieruchomość składająca się z 4 działek o łącznej powierzchni 2819 m2 położona w miejscowości Śledziejowice gm. Wieliczka. Dojazd do działki drogą utwardzoną, a następn...

  • Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice
    1 / 3
    Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice

    Bodzanów

    • 210 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ponad 8 arów w całości budowlana. W MPZP oznaczona jako tereny MN - zabudowa jednorodzinna. Kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 17,5 x 49. Dojazd dro...

  • Działka budowlana Kokotów gm. Wieliczka, św. Jana
    1 / 15
    Działka budowlana Kokotów gm. Wieliczka, św. Jana

    Kokotów

    • 1 300 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KOKOTÓW! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Dla działki zostało wyda...

  • 1 / 4
    Działka Tomaszkowice

    Tomaszkowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 437 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,3a, położona w miejscowości Tomaszkowice, gmina Biskupice, tylko 2 km od Wieliczki. Nieruchomość znajduje się w cichym, spoko...

  • 1 / 4
    Działka Sułków

    Sułków

    • 270 000 zł cena
    • 1 376 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży działka budowlana o pow. 13,76a. Położona w Sułkowie gmina Wieliczka Teren płaski. Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 19x65m Dojazd z drogi asfalt...