• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Sokule

(2)
  • Sprzedam piękną podwarszawska działkę
    Sprzedam piękną podwarszawska działkę

    Sokule

    • 280 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną podwarszawską działkę budowlaną WODA+PRĄD+KANALIZACJA!! Działka budowlana ok. 1400 m2 ( budownictwo jednorodzinne) zlokalizowana na powstającym kameralnym osiedlu...

  • Sprzedam ładną działkę budowl. podwarszawską WODA+PRĄD+KAN
    Sprzedam ładną działkę budowl. podwarszawską WODA+PRĄD+KAN

    Sokule

    • 250 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną podwarszawską działkę budowl. WODA+PRĄD+KAN - 4.7. - 14:39 Sprzedam bezpośrednio piękną działkę budowlaną ok.1300m2 (budownictwo jednorodzinne !! ). WODA, PRĄD, KA...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Baranów Cegłów
    1 / 20
    Działka budowlana Baranów Cegłów

    Baranów

    • 140 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usytuowana w miejscowości Cegłów gm. Baranów pow. Grodziski o wym. ok. 30 x 66,5 m , bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Teren wg. Studium Uwarunkowań gm. Baranów w całośc...

  • Działka budowlana Baranów Cegłów
    1 / 18
    Działka budowlana Baranów Cegłów

    Baranów

    • 169 800 zł cena
    • 3 396 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usytuowana w miejscowości Cegłów gm. Baranów pow. Grodziski o wym. ok. 113 x 30 m . Teren wg. Studium Uwarunkowań gm. Baranów w całości oznaczony symbolem MN 2 / tereny zab...

  • Działka budowlana Baranów Baranów
    1 / 6
    Działka budowlana Baranów Baranów

    Baranów

    • 240 160 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 3000 m2 o wymiarach 100 x 30 m , położona w Centrum Baranowa powiat Grodziski, dojazd drogą wewnętrzną 200 m, z drogi asfaltowej w której jest woda,...

  • Działka budowlana Baranów Baranów
    1 / 12
    Działka budowlana Baranów Baranów

    Baranów

    • 255 085 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 3001 m2 o wymiarach 100 x 30 m , położona w Centrum Baranowa powiat Grodziski, dojazd drogą wewnętrzną 100 m, z drogi asfaltowej w której jest woda,...

  • Działka budowlana Baranów Baranów
    1 / 6
    Działka budowlana Baranów Baranów

    Baranów

    • 225 075 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 3001 m2 o wymiarach 100 x 30 m , położona w Centrum Baranowa powiat Grodziski, dojazd drogą wewnętrzną 300 m, z drogi asfaltowej w której jest woda,...

  • Działka budowlana Baranów Baranów
    1 / 5
    Działka budowlana Baranów Baranów

    Baranów

    • 270 540 zł cena
    • 3 006 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 3006 m2 o wymiarach 100 x 30 m, położona w Centrum Baranowa powiat Grodziski, bezpośrednio przylega drogi asfaltowej w której jest woda, linia tele...

  • Działka budowlana Baranów Baranów
    1 / 6
    Działka budowlana Baranów Baranów

    Baranów

    • 216 720 zł cena
    • 3 096 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 3096 m2 o wymiarach 35 x 90 m , położona w Centrum Baranowa powiat Grodziski, dojazd drogą wewnętrzną 400 m, z drogi asfaltowej w której jest woda,l...

  • Działka budowlana Baranów
    1 / 6
    Działka budowlana Baranów

    Baranów

    • 199 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Baranowie pow. Grodziski, o powierzchni 1220 m2 o wymiarach 46x39x25x38 m, usytuowana bezpośrednio przy asfaltowej, drodze Gmninnej w której jest prąd i woda. Gazu i kana...

  • Działka budowlana Baranów Kopiska
    1 / 4
    Działka budowlana Baranów Kopiska

    Baranów

    • 246 000 zł cena
    • 1 613 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1613 m2 w miejscowości Kopiska koło Jaktorowa w gminie Baranów. Działka jest płaska i równa o nieregularnym kształcie. Skrzynka energetyczna be...

  • Działka budowlana Baranów Kopiska
    1 / 4
    Działka budowlana Baranów Kopiska

    Baranów

    • 239 000 zł cena
    • 1 566 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 1566 m2 w Kopiskach w gminie Baranów. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Skrzynka energetyczna bezpośrednio przy działce. Woda w pobl...

  • Działka budowlana Budy Zosine gm. Jaktorów
    1 / 2
    Działka budowlana Budy Zosine gm. Jaktorów

    Budy Zosine

    • 180 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka w pięknej i cichej okolicy w otulinie lasku 3 km od Jaktorowa. Kwadratowa działka o powierzchni 1500m2 z WARUNKAMI ZABUDOWY na zabudowę jedno...

  • Działka budowlana Budy Zosine gm. Jaktorów
    Działka budowlana Budy Zosine gm. Jaktorów

    Budy Zosine

    • 185 000 zł cena
    • 1 543 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka w pięknej i cichej okolicy w otulinie lasku 3 km od Jaktorowa. Kwadratowa działka o powierzchni 1543m2 z WARUNKAMI ZABUDOWY na zabudowę jedno...

  • Działka budowlana Baranów Kopiska
    Działka budowlana Baranów Kopiska

    Baranów

    • 155 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 3100 m 2 , składająca się z 2 działek : działki budowlanej o pow. 900 m2 z aktualnymi warunkami zabudowy , oraz przyległej...

  • 1 / 4
    Duża, słoneczna, tania!

    Budy Zaklasztorne

    • 165 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Budy Zaklasztorne Działka była przygotowywana do budowy domu, w związku z tym zostały na niej wykonane następujące prace: - wyrównanie teren...

  • Działka w ciekawej lokalizacji z planem Zag.Przest

    Budy Zaklasztorne

    • 186 000 zł cena
    • 1 861 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w ekologicznej części Bud Zaklasztornych. W linii ogrodzenia działki jest już skrzynka elektryczna oraz wykonana studnia.Bardzo ładna działka w kształcie prostokąta. Doj...

  • ⭐⭐⭐⭐działka siedliskowa z WZ na dom + bud.gar⭐⭐⭐⭐

    Holendry Baranowskie

    • 679 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , usytuowana w pobliżu miejscowości Grądy.Dogodny dojazd od ulicy Żytniej z Międzyborowa lub od strony Jaktorowa.Bard...

  • Działka nad rzeką pow. 2288 m2 Budy Zosine, WZ
    1 / 10
    Działka nad rzeką pow. 2288 m2 Budy Zosine, WZ

    Budy Zosine

    • 274 000 zł cena
    • 2 288 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 2288m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka o nr ewid. 682/...

  • Działka budowlana 1391m2 z WZ, gm. Jaktorów
    1 / 9
    Działka budowlana 1391m2 z WZ, gm. Jaktorów

    Budy Zosine

    • 167 000 zł cena
    • 1 391 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 1391m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka nr 682/9 z waru...

  • Działka budowlana 1451m2 z WZ, gm. Jaktorów
    1 / 9
    Działka budowlana 1451m2 z WZ, gm. Jaktorów

    Budy Zosine

    • 174 000 zł cena
    • 1 451 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 1451m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka o nr ewid. 682/...

  • 45 min od Warszawy (PKP, A2, S8), CPK 25 min., dz. budowlana
    1 / 11
    45 min od Warszawy (PKP, A2, S8), CPK 25 min., dz. budowlana

    Budy Zaklasztorne

    • 399 999 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w mocno doinwestowanej, prestiżowej części miejscowości Budy Zaklasztorne - pierwsza linia zabudowy, nowa droga gminna, nowe chodniki, MPZP, bliskość PKP, A2, S8. CPK ok 25...

  • Działka nad rzeką , pow. 2842 m2 Budy Zosine / WZ
    1 / 7
    Działka nad rzeką , pow. 2842 m2 Budy Zosine / WZ

    Budy Zosine

    • 341 000 zł cena
    • 2 842 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 2842m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka o numerach ewid...

  • Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów
    Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów

    Holendry Baranowskie

    • 93 412 zł cena
    • 3 039 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- do sprzedania działka w pięknych Holendrach Baranowskich, z dala od zgiełku dużego miasta np. Warszawy, położona w sielskiej okolicy, a jednocześnie z dobr...

  • Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów
    1 / 3
    Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów

    Holendry Baranowskie

    • 299 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA!!! Zmeliorowana działka o powierzchni 15 700 m2, a wymiarach ok. 110 x 142 m, położona w pięknych i malowniczych Holendrach Baranowskich przy drodze gruntowej. Media- prąd...

  • Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów
    Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów

    Holendry Baranowskie

    • 98 054 zł cena
    • 3 190 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Budy Zosine gm. Jaktorów
    1 / 3
    Działka Budy Zosine gm. Jaktorów

    Budy Zosine

    • 175 000 zł cena
    • 4 358 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malownicza, foremna działka o powierzchni 4358 m2, a wymiarach ok. 79 x 52 m, z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego, położona przy drodz...

  • Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów
    Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów

    Holendry Baranowskie

    • 143 559 zł cena
    • 4 669 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl działka bez planu zagospodarowania terenu, z możliwością uzyskania warunków zabudowy, położona w Holendrach Baranowskich o powierz...

  • ⭐⭐⭐⭐działka siedliskowa z WZ na dom + bud.gar⭐⭐⭐⭐

    Holendry Baranowskie

    • 1 250 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , usytuowana w pobliżu miejscowości Grądy.Obecnie jest w uzgodnieniu miejscowy plan zagospodarowania wg którego dzi...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Bieganów

    • 250 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Bieganów działka 4400 M2. Dojazd: droga gminna asfaltowa. Media: woda, prąd. W pobliżu szkoła, przedszkole, kościół, sklepy, przystanek autobusowy, PK...

  • ⭐⭐⭐⭐działka siedliskowa z WZ na dom + bud.gar⭐⭐⭐⭐

    Holendry Baranowskie

    • 1 250 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w ciekawej lokalizacji z planem zagosp.

    Budy Zaklasztorne

    • 177 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER LOKALIZACJA – EKOLOGICZNA CZĘŚĆ BUD ZAKLASZTORNYCH✔ Bardzo ładna działka w kształcie prostokąta ✔ Dojazd ulicą gminną ✔ Działka zadbana, otoczona drzewami Działka posiada...