działka na sprzedaż
7 lut 2025

Działka Budy zaklasztorne

woj. Mazowieckie pow. żyrardowski gm. żyrardowski
Dodane 1 rok temu, Piątek, 7 luty 2025 02:20
139 000 zł 1 316 m2
139 000 zł 1 316 m2 106 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 316 m2
Cena za metr 106 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36989867

Opis

Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne - symbol w planie MN

a) przeznaczenie podstawowe– tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem budynków gospodarczych i garażowych
oraz infrastruktury technicznej w tym komunikacji,

b)przeznaczenie dopuszczalne- dopuszcza się lokalizację usług towarzyszących w budynkach mieszkalnych lub jako zabudowa wolnostojąca o ile nie spowodują
wprowadzenia ruchu transportu ciężkiego ponad 3.5t, ani wzmożonego ruchu samochodów osobowych.

wysokość budynku 2 kond. / h- 9m /,
pow. zabudowy -30 %
pow. biologicznie czynna 70 %
dachy dwu lub wielospadowe o nachyleniu połaci dachowych od 30o do 45o .

Teren suchy , działka częściowo zadrzewiona.
Działka z wjazdem bezpośrednio z ulicy gminnej.
Prąd i woda w ulicy przyległej do działki.
Działka sąsiaduje z terenami Bolimowskiego Parku Krajobrazowego
Do przystanku PKP Radziwiłłów ok. 2km.
Polecam

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu