• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Rudnik nad Sanem

(2)
  • 1 / 4
    Działka Rudnik nad Sanem Kopki

    Rudnik nad Sanem

    • 94 800 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Kopki , gmina Rudnik nad Sanem , powiat niżański . Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątko...

  • Działka w centrum

    Rudnik nad Sanem

    • 56 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w centrum Rudnika nad Sanem, przy ulicy Sanowej, numer działki to 1356. W odległości kilku minut drogi pieszo znajduje się kościół, Biedronka, przedszkole i rynek...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną z pełnym uzbrojeniem w media

    Wólka Tanewska

    • 60 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20 arowa przy drodzę asfaltowej uzrojona jest w kanalizację,wodociąg gaz,prąd zlokalizowana w atrakcyjnej i spokojnej okolicy.

  • Sprzedam działkę w spokojnej okolicy

    Moskale

    • 346 140 zł cena
    • 1 923 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Nisku na ul. Leśnej, działka bardzo dobrze usytuowana z względu na bliskość do Stalowej Woli jak i do centrum Niska i obwodnicy. W pięknej okolicy, przy lesie. N...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Krzeszów » ul. Działka

    • 111 760 zł cena
    • 1 016 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1016m2 przeznaczonej pod zabudowę, znajduje się w malowniczej miejscowości w Krzeszów, gmina Kamienna Góra, województwo dolnoślą...

  • Działka Kamień

    Kamień

    • 97 900 zł cena
    • 1 125 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki po budowę domu? w naszej ofercie posiadamy do sprzedania sześć działek z wydanymi prawomocnymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Działki znajduj...

  • 1 / 4
    Działka Nisko Nisko

    Nisko

    • 150 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż 5 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednor...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA  W SARZYNIE
    1 / 7
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W SARZYNIE

    Sarzyna

    • 93 000 zł cena
    • 1 877 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka z możliwością zabudowy o powierzchni 18,77ar położonymi w miejscowości SARZYNA, gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajski, województwo podkarpackie. D...

  • 1 / 3
    Działka Jeżowe Nowy Nart

    Jeżowe

    • 89 500 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Nowym Narcie gm. Jeżowe powiat niżański . Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprze...

  • 1 / 4
    Działka Jeżowe Cholewiana Góra

    Jeżowe

    • 179 000 zł cena
    • 3 509 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejsco...

  • 1 / 3
    Działka Kamień Krzywa Wieś

    Kamień

    • 80 000 zł cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 11,12 ar - KAMIEŃ, PODKARPACKIE Spokojna okolica | Warunki zabudowy | Media w pobliżu Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę b...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WOLI ZARCZYCKIEJ Z WZ
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WOLI ZARCZYCKIEJ Z WZ

    Wola Zarczycka

    • 84 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 18,50ar, położona w miejscowości WOLA ZARCZYCKA, gmina Nowa Sarzyna, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie. Działka usytuowana...

  • Działka budowlana- Gwoździec- Zakliczyn-Małopolska

    Gwoździec

    • 120 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Gwoździec, gmina Zakliczyn, Małopolska.Działka o powierzchni 40 arów. Media: woda, prąd, gaz są dostępne do podciągnięcia z nieruchomo...

  • Działka pod domek rekreacyjny

    Krzeszów

    • 95 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Krzeszowie ( powiat suski, woj. małopolskie ) – Twoje miejsce na własny domek letniskowy.Jeśli marzysz o spokojnym miejscu, które łączy bliskość nat...

  • Krzeszów - widokowa działka budowlana

    Krzeszów

    • 330 000 zł cena
    • 2 928 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o powierzchni łącznej 2928 m² w Krzeszowie – idealne miejsce na realizację Twoich marzeń!Jeśli szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości natu...

  • Działka budowlana 0,20 ha Krzeszów | Kustrawa
    1 / 4
    Działka budowlana 0,20 ha Krzeszów | Kustrawa

    Kustrawa

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję na sprzedaż działkę położną w Kustrawie. * Działka położona w ładnej i spokojnej okolicy otoczonej lasami, w sąsiedztwie domy jednorodzinne, * Działka znajduje się bezpo...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę

    Mostki

    • 100 000 zł cena
    • 14 629 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z lasem

  • Sprzedam działkę / działki
    Sprzedam działkę / działki

    Pysznica

    • 760 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3834m2, tj. 38,34 ara składająca się z działek: 516/4 o powierzchni 28,34 ara [url] oraz 516/5 o powierzchni 10 arów [url] Możliwość sprzed...

  • Działka Jeżowe Jeżowe

    Jeżowe

    • 99 000 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Jeżowe , w powiecie niżańskim . Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchnia 11.35 ar daje w...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W JELNEJ OSIEDLE BORKI
    1 / 3
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W JELNEJ OSIEDLE BORKI

    Jelna

    • 259 000 zł cena
    • 3 454 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 34,54ar, położona w miejscowości JELNA na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych "Borki", gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajs...

  • Działka budowlana w Jelnej | 20,65 arów | WZ w trakcie
    1 / 4
    Działka budowlana w Jelnej | 20,65 arów | WZ w trakcie

    Jelna

    • 150 000 zł cena
    • 2 065 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2065 m² z WZ w trakcie + zgody na media Jelna – sołectwo Judaszówka | gm. Nowa Sarzyna Na sprzedaż działka nr 490 o powierzchni 2065 m², położona w miejscowości Jelna (sołe...

  • Krzeszów – działka 870 m2 pod domek letniskowy!

    Krzeszów

    • 115 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – 870 m² – Krzeszów, powiat suski Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 870 m², położoną w malowniczej miejscowości Krzeszó...

  • 1 / 3
    Działka Nowa Sarzyna Jelna

    Nowa Sarzyna

    • 140 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w miejscowości Jelna, gmina Nowa Sarzyna. Działka o powierzchni 20,5 ar (70x25m) to doskonała propozycja dla osób szukających miejsca do odpoczynku od zg...

  • Działka Stalowa wola, ul. Energetyków

    Stalowa Wola » ul. Energetyków

    • 25 000 000 zł cena
    • 3 038 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UMGL.6840.16.2026.EBPREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLIna podstawie:1) art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (D...