• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Rudnikiem nad Sanem

(46)
  • 1 / 3
    Działka Stalowa wola, ul. Spacerowa

    Stalowa Wola » ul. Spacerowa

    • 426 000 zł cena
    • 1 446 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UMGL.6840.17.2026.EBPREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLI na podstawie:1) art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (...

  • Działka Stalowa wola, ul. Energetyków

    Stalowa Wola » ul. Energetyków

    • 25 000 000 zł cena
    • 3 038 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UMGL.6840.16.2026.EBPREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLIna podstawie:1) art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (D...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Jeżowe

    • 45 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka znajduje się w miejscowości Jeżowe Kowale , przy drodze asfaltowej, nr 7624. Wymiary: szer. 11m., dł. 98m. Cena do negocjacji.

  • 1 / 3
    Działka Nowa Sarzyna Jelna

    Nowa Sarzyna

    • 140 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w miejscowości Jelna, gmina Nowa Sarzyna. Działka o powierzchni 20,5 ar (70x25m) to doskonała propozycja dla osób szukających miejsca do odpoczynku od zg...

  • Działka ROD Hutnik 2
    1 / 9
    Działka ROD Hutnik 2

    Stalowa Wola

    • 27 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD HUTNIK II Na sprzedaż działka Rod nr 111 Działka położona bardzo blisko bramki wjazdowej na alejkę. Klimatyczna biała altanka drewniana Uzbrojenie prąd i woda...

  • Krzeszów – działka 870 m2 pod domek letniskowy!

    Krzeszów

    • 115 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – 870 m² – Krzeszów, powiat suski Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 870 m², położoną w malowniczej miejscowości Krzeszó...

  • Sprzedam działkę ROD Hutnik I Stalowa Wola
    1 / 9
    Sprzedam działkę ROD Hutnik I Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam na sprzedaż działkę w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym (ROD) „Hutnik I” w Stalowej Woli. Znajduje się ona przy alejce Porzeczkowej, nr działki 235. Na terenie działki stoi murowa...

  • DO SPRZEDAŻY DWIE DZIAŁKI LEŚNE!!! WOLA ZARCZYCKA

    Wola Zarczycka

    • 70 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 51ar, położone w WOLI ZARCZYCKIEJ gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie W skład nieruchomości w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwie Działki leśne na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska

    Wola Zarczycka

    • 70 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    LOKALIZACJA: Wola Zarczycka , gmina Nowa Sarzyna , powiat leżajski, województwo podkarpackie, DZIAŁKA o nr ew. 10858 o pow. 12 ar 10982 o pow...

  • Działka budowlana w Jelnej | 20,65 arów | WZ w trakcie
    1 / 4
    Działka budowlana w Jelnej | 20,65 arów | WZ w trakcie

    Jelna

    • 150 000 zł cena
    • 2 065 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2065 m² z WZ w trakcie + zgody na media Jelna – sołectwo Judaszówka | gm. Nowa Sarzyna Na sprzedaż działka nr 490 o powierzchni 2065 m², położona w miejscowości Jelna (sołe...

  • Działka leśna na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska
    1 / 8
    Działka leśna na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska

    Wola Zarczycka

    • 130 000 zł cena
    • 11 258 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA: Wola Zarczycka , gmina Nowa Sarzyna , powiat leżajski, województwo podkarpackie, ok. 9 km [10min] Nowa Sarzyna, ok. 18 km [17min] Rynek Leżajsk, ok. 8 km [10min] d...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W JELNEJ OSIEDLE BORKI
    1 / 3
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W JELNEJ OSIEDLE BORKI

    Jelna

    • 259 000 zł cena
    • 3 454 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 34,54ar, położona w miejscowości JELNA na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych "Borki", gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajs...

  • Działka, 3 466 m², Łętownia

    Łętownia

    • 135 310 zł cena
    • 3 466 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: a. Nieruchomość zabudowana bud...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 1ha Stalowa Wola
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 1ha Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 800 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam: - jedną z dwu działek widocznych na planie, działka z domem z lat 80 do kapitalnego remontu - 100m2 - ok. 50 ar - cena 800tys. - druga działka z budynkami gospodarczymi,...

  • Działka Jeżowe Jeżowe

    Jeżowe

    • 99 000 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Jeżowe , w powiecie niżańskim . Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchnia 11.35 ar daje w...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę

    Mostki

    • 100 000 zł cena
    • 14 629 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z lasem

  • Działka do budowy w centrum 23 ar Sarzyna
    Działka do budowy w centrum 23 ar Sarzyna

    Sarzyna

    • 95 000 zł cena
    • 2 292 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka nr 3483/2 Powierzchnia 22,91 ar Numer działki 3483/2, Identyfikator działki180805_5.0003.3483/2 Obręb SARZYNA Jeden właściciel Działka przy drodze asfaltowej wśród zabudo...

  • Działka budowlana 0,20 ha Krzeszów | Kustrawa
    1 / 4
    Działka budowlana 0,20 ha Krzeszów | Kustrawa

    Kustrawa

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję na sprzedaż działkę położną w Kustrawie. * Działka położona w ładnej i spokojnej okolicy otoczonej lasami, w sąsiedztwie domy jednorodzinne, * Działka znajduje się bezpo...

  • Sprzedam działkę ROD Hutnik I Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam na sprzedaż działkę w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym (ROD) „Hutnik I” w Stalowej Woli. Znajduje się ona przy alejce Porzeczkowej, nr działki 235. Na terenie działki stoi muro...

  • Działka pod domek rekreacyjny

    Krzeszów

    • 95 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Krzeszowie ( powiat suski, woj. małopolskie ) – Twoje miejsce na własny domek letniskowy.Jeśli marzysz o spokojnym miejscu, które łączy bliskość nat...