działka na sprzedaż
25 mar 2026

Działka Rudnik nad Sanem Kopki

woj. Podkarpackie pow. niżański gm. niżański
Dodane 1 miesiąc temu, środa, 25 marzec 2026 20:20
94 800 zł 1 116 m2
94 800 zł 1 116 m2 85 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 116 m2
Cena za metr 85 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37498113

Opis

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Kopki , gmina Rudnik nad Sanem , powiat niżański .
Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż 5 działek budowlanych z warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Działki są w kształcie kwadratu ,zaś ostatnia w kształcie trapezu . Działki maja płaską powierzchnie co czyni je idealnymi do zagospodarowania. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu lasu , rzeki , łąk oraz zabudowy domów jednorodzinnych . To doskonała okazja, aby zamieszkać w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie cieszyć się szybkim dostępem do miasta. Cicha i malownicza lokalizacja gwarantuje komfort życia blisko natury, a jednocześnie bliskość niezbędnej infrastruktury.

Numery działek : 88/3, 88/4, 88/5, 88/6, 88/7

WYMIARY DZIAŁKI I: Sprzedana
Powierzchnia: 11.16 ar
Długość: 27m
Szerokość: 41.35m
Cena: 94 800 zł

WYMIARY DZIAŁKI II ;
Powierzchnia: 11.16 ar
Długość: 27 m
Szerokość: 41.35m
Cena: 94 800 zł

WYMIARY DZIAŁKI III ;
Powierzchnia: 11.16 ar
Długość: 27m
Szerokość: 41.35m
Cena: 94 800 zł

WYMIARY DZIAŁKI IV:
Powierzchnia: 11.16ar
Długość: 27m
Szerokość: 41.35m
Cena: 94 800 zł

WYMIARY DZIAŁKI V:
Powierzchnia: 17.35ar
Długość: 41.96m
Szerokość: 41.35m
Cena: 138 800 zł

WYMIARY DZIAŁKI VI:
Powierzchnia: 18.23ar
Długość: 59m
Szerokość: 41.35m
Cena: 154 950 zł

MEDIA I UZBROJENIE:
Prąd - ok 50m
Kanalizacja - działka nr 1
Woda - ok 80m
Gaz - ok 100 m